اپ تایم‌فورفان رو

بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای مشهد + بررسی و نحوه رزرو

اگر اهل تفریحات پرهیجان و جدید باشید، حتما تا به حال حداقل یک بار نام اتاق فرار به گوشتان خورده است! این سرگرمی جدید به یک تفریح محبوب میان جوانان ایرانی بدل شده است. تا حدی که بسیاری از جوانان همراه با دوستانشان هر هفته به یک اتاق فرار می‌روند و بعضی در کارنامه‌شان بیش از ۴۰ تا ۵۰ اتاق فرار ثبت کرده‌اند!

اهل هر شهری که باشید، باید اتاق فرارهای همان شهر را بشناسید تا بتوانید بهترین اتاق فرار را انتخاب کنید و با دوستانتان به ماجراجویی بپردازید. بیشتر شهرها اتاق فرارهای با کیفیت و هیجان‌انگیز دارند. اگر شما اهل مشهد هستید، امروز، روز شماست چرا که امروز تایم فورفان قرار است بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای مشهد را به شما معرفی کند و لینک رزرو آن‌ها را در اختیارتان قرار دهد. پس با ما همراه باشید!

بهترین اتاق فرارهای مشهد

برای دیدن یک لیست درست و حسابی از اتاق فرارهای ترسناک مشهد، بهترین راهتان این است که به صفحه اتاق فرارهای مشهد در وبسایت تایم فورفان مراجعه کنید. در این صفحه تمامی اتاق های فرار با بررسی دقیق، معرفی کامل و لینک رزرو آنلاین در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اما دنبال یک لیست کار راه بینداز و جمع و جور هستید، این مقاله برای شماست. در ادامه ما چندی از معروفترین اتاق فرارهای مشهد را به شما معرفی می‌کنیم.

اتاق فرار جنگل عزازیل

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-mashhad-reviews-and-how-to-book-3

این اتاق فرار که در بلوار وکیل آباد مشهد قرار دارد، با درجه سختی ۷ از ۱۰، اتاق فرار آنقدر سخت و دشواری نیست. برای شروع این بازی به یک گروه ۵ تا ۱۰ نفره نیاز دارید. ۷۰ دقیقه هم به شما برای حل معماها و اتمام بازی زمان داده می‌شود.

از نظر کاربران تایم فورفان این بازی امتساز ۹٫۹ از ۱۰ را دریافت می‌کند چرا که بازی اکتورها، سناریو و خلاصه همه چیز این بازی عالی است!

داستان بازی: سالها قبل به همراه گروه طبیعت گردی ۱۰ نفر داخل جنگلی مخوف شدیم که صداهای عجیبی شنیده می شد . تنها بازمانده آن گروه من هستم. به کمک شما احتیاج دارم تا از سرنوشت دوستانم و راز آن جنگل شیطانی اطلاع پیدا کنم. در حا حاضر از سرنوشت مردمان روستا هیچ اطاعتی در دسترس نیست.

لینک رزرو اتاق فرار جنگل عزازیل

اتاق فرار آوای خونین

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-mashhad-reviews-and-how-to-book-4

این اتاق فرار در محله‌ی شهرک غرب واقع شده و اولین اتاق فرار از مجموعه هراس است. با سطح دشواری ۶ از ۱۰، این اتاق فرار یک اتاق فرار ساده است که همه با هر سطح تجربه‌ای می‌توانند از آن لذت ببیرند. با یک گروه ۴ تا ۱۰ نفره و ۷۰ دقیقه زمان می‌توانید خاطره‌ی بسیار خوشی برای خود و دوستانتان بسازید.

کاربران تایم فورفان امتیاز ۱۰ از ۱۰ را به این اتاق فرار اعطا کرده‌اند. دکور عالی، توجه به جزییات، طراحی المان وحشت به صورت منطقی و طراحی معماهای بسیار خوب دلیل این رضایت اعلام شده است.

داستان بازی:  نامادری آوا برای خلاص شدن از شر آوا به یک رمال مراجعه می کند و از وی درخواست طلسمی برای ازدواج هرچه سریعتر آوا میکند، غافل ازینکه در طلسم قید نشده حتما با انسان ازدواج کند…

لینک رزرو اتاق فرار آوای خونین

اتاق فرار نفرین سجین

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-mashhad-reviews-and-how-to-book-5

این اتاق فرار که در بلوار وکیل آباد واقع شده، اتاق فراری در ژانر وحشت و ماجراجویی است. درجه سختی این اتاق فرار ۵ از ۱۰ است، یعنی با یک اتاق فرار ساده روبرو هستید. برای شروع بازی باید یک گروه ۴ تا ۱۰ نفره داشته باشید. مجموعه به شما ۹۰دقیقه زمان برای کامل کردن معماها می‌دهد.

کاربران تایم فورفان امتیاز ۸٫۹ از ۱۰ را به این اتاق فرار اعطا کرده‌اند. از نظرات درج شده بر روی وبسایت می‌توان متوجه شد که بازیکنان بسیار از طراحی المان وحشت، طراحی معماها و برخورد پرسنل بسیار راضی بوده‌اند.

داستان بازی: همه چیاز فضای اول شروع میشه …

لینک رزرو اتاق فرار سجین

اتاق فرار نجات فرمانده

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-mashhad-reviews-and-how-to-book-6

اتاق فرار نجات فرمانده در بلوار جانبازان مشهد واقع شده است. ژانر این اتاق فرار کارآگاهی و مهیج است. با درجه سختی ۷ از ۱۰ می‌توان گفت که این اتاق فرار برای همه گروه‌ها با هر سطح تجربه‌ای مناسب است. با یک گروه ۴ تا ۱۰ نفره می‌توانید این بازی ۷۵ دقیقه‌ای را استارت بزنید.

امتیاز این اتاق فرار در وبسایت تایم تایم فورفان ۱۰ از ۱۰ است. کاربران از معماهای عالی، برخورد عالی پرسنل و از همه مهم‌تر، سناریوی جذاب بازی ابراز رضایت کرده‌اند. بسیاری از افراد طراحی این بازی را بسیار متفاوت و حرفه‌ای توصیف کرده‌اند.

داستان بازی: بعد از اینکه شما توانستید با موفقیت الماس را سرقت کنید، فرمانده شما توسط پلیس بازداشت می‌شود. شما متوجه این نکته می‌شوید که یک کلکسیونر با نفوذ خودش در پلیس، توانسته تا فرمانده از پلیس تحویل و او را در جایی مخفی و پنهان کند. کلکسیونر چندبار تلاش کرده است تا با شما تماس گرفته و فرمانده را با الماس سرقت شده معاوضه کند.

اما شما این همه تلاش برای سرقت الماس را نمی‌توانید فراموش کنید و از طرفی هم شما به فرمانده وفادار هستید و نمیتوانید او را تنها بگذارید. شما توانسته‌اید محل مخفی کلکسیونر را پیدا کنید، اما باید از قبل از جابه‌جایی فرمانده از آن محل کلکسیونر را غافل‌گیر کنید.

لینک رزرو اتاق فرار نجات فرمانده

اتاق فرار گاوبازی در میدا مین

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-mashhad-reviews-and-how-to-book-6

اتاق فرار گاوبازی در میدا مین در محله هاشمیه مشهد واقع شده است. ژانر این اتاق فرار وحشت و دلهره آور است. درجه سختی نیز ۸ از ۱۰ است و با هر سطح تجربه‌ای از این اتاق فرار لذت خواهید برد. به یک گروه ۴ تا ۸ نفره برای شروع بازی نیاز دارید و مجموعه به شما ۶۰ دقیقه برای انجام بازی فرصت خواهد داد.

کاربران تایم فورفان به این بازی امتیاز ۷٫۵ از ۱۰ را داده‌اند و بازی را سرگرم کننده توصیف کرده‌اند.

داستان بازی: گاوبازی در میدان مین یک نویسنده معروف به قتل میرسه و جوانی به اتهام قتل اون محکوم به مرگه…

لینک رزرو اتاق فرار گاوبازی در میدا مین

چگونه باید اتاق فرار را رزرو کنیم؟

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-mashhad-reviews-and-how-to-book-2

برای رزرو اتاق فرار به صورت آنلاین، وبسایت تایم فور فان یکی از بهترین انتخاب‌هاست! تیم حرفه‌ای این مجموعه، سعی کرده تا تمام اتاق‌های فرار را دسته بندی و در وبسایت قرار دهد. با مراجعه به صفحه مربوط به اتاق فرارهای مشهد در وبسایت تایم فور فان شما می‌توانید نقد و بررسی، کامنت‌های کاربران، داستان و قوانین هر اتاق فرار را مشاهده کنید و سپس بر اساس سلیقه خودتان و دوستانتان، بهترین اتاق فرار را انتخاب کنید.

در نهایت با انتخاب سانس و تعداد افراد گروه، می‌توانید هزینه را پرداخت و بلیط را به سادگی از وبسایت تهیه کنید! همچنین اگر زود به زود به تایم فور فان سر بزنید، خواهید دید که بسیاری از مواقع، میتوانید از تخفیف‌های ویژه استفاده کنید!

امتیاز به این مطلب
یاسمین روحانی

یاسمین روحانی

نظرات