اپ تایم‌فورفان رو

بهترین و ترسناک‌ترین اتاق فرارهای قزوین + بررسی و نحوه رزرو

در چند سال اخیر، اتاق فرار به یکی از اصلی ترین تفریحات جوانان ایرانی تبدیل شده است. بیشترین تعداد اتاق فرار در شهرهای بزرگی مانند تهران و کرج متمرکز شده‌اند اما در شهرهای دیگر نیز این صنعت بسیار رو به رشد است.

شهر قزوین از آن شهرهاییست که به تازگی در زمینه اتاق فرار در حال شکوفایی است. تعداد اتاق فرارهای این شهر محدود است اما در همین تعداد کم عناوین بسیار خوبی یافت می‌شوند. اگر اهل قزوین هستید و می‌خواهید که یک تجربه هیجان انگیز در یک اتاق فرار داشته باشید در ادامه این مقاله با ما همراه  باشید تا تعدادی از بهترین و ترسناک‌ترین اتاق فرارهای قزوین را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

اتاق فرار سرآشپز

the-best-and-scariest-escape-room-in-qazvin-1

این اتاق فرار در ژانر دلهره آور، ترسناک و مهیج طراحی شده است. درجه سختی بازی ۶ از ۱ است که یعنی معماها اصلا دشوار نیستند و به راحتی قابل حل شدن هستند. به همین دلیل شما و دوستانتان قرار نیست برای حل معماها به مشکل بخورید و زمان خوبی را با هم سپری خواهید کرد.

به یاد داشته باشید که برای این که بتوانید وارد این بازی شوید باید گروهتان ۴ تا ۸ عضو داشته باشد تا بتوانید در ۹۰ دقیقه استاندارد بازی، معماها را حل کنید و از اتاق‌ها بگریزید. این اتاق فرار در شهرک ولایت، بلوار شهید لشگری، شهید حق شناس، انتهای کوچه سیادت ، پلاک دوم قرار دارد.

داستان بازی: در داستان اتاق فرار سرآشپز آمده که شما و دوستانتان به یک شام ویژه دعوت شده‌اید.

لینک رزرو آنلاین اتاق فرار سرآشپز

اتاق فرار سوجان (روستای ارواح)

the-best-and-scariest-escape-room-in-qazvin-2

اتاق فرار سوجان یا روستای ارواح در ژانر دلهره آور، وحشت و ماجراجویی پلی می‌شود. درجه سختی این بازی ۸ از ۱۰ است که یعنی معماها دشوارند و شما و اعضای گروهتان را به چالش بکشد. پس برای موفق شدن باید به طور دقیق و هوشیارانه با گروهتان همکاری کنید.

برای رزرو این بازی باید گروهی با حداقل اعضای ۴ و حداکثر ۱۰ نفر داشته باشید تا در ۹۰ دقیقه بتوانید این معماهای دشوار را حل کنید و از اتاق بگریزید. برای رسیدن به اتاق فرار باید به سمت تالار کشاور کنار لاستیک فروشی نادری بروید.

داستان بازی: داستان این بازی از زبان دختری به نام سارا بازگو می‌شود. او می‌گوید که ۲۰ سال دارد و از بچگی تنها یک ‌دوست داشته که اسمش سوجان بود. سوجان همیشه از خونه قدیمی پدربزرگ و مادربزرگش که تو گیلان زندگی می‌کردن برای او تعریف می‌کرده.

مادربزرگ سوجان همیشه می‌گفته وقتی بچه‌هایش به دنیا میومدن می‌مردن و دلیلش هیچوقت مشخص نشده! ولی اون هنوزم بخاطر اونا گریه می‌کنه، بخاطرهمین سوجان می‌ترسیده! اما سوجان پدر و مادرشو تو ی‌تصادف ازدست داد و مجبورشد بره با مادربزرگش زندگی کنه!

دیشب سوجان به سارا زنگ زد و گفت وقتی می‌خوابم صداهای عجیبی می‌شنوم و وقتی چشامو باز می‌کنم خبری از اون صداها نیست… امشبم بهش زنگ زده، اون گفت پدربزرگ و مادربزرگش ناپدید شدن و ی‌ک دفعه گوشی ازدستش افتاد، هرچقدر صداش کردم جوابی نداد! سارا گفت:

من ازاین اتفاق می‌ترسم، به کمک شما نیاز دارم تا وارد اون خونه شید! حاضرید کمکم کنید؟؟؟

لینک رزرو آنلاین اتاق فرار سوجان

اتاق فرار سنت جورج

the-best-and-scariest-escape-room-in-qazvin-3

اتاق فرار سنت جورج در ژانر وحشت، معمایی و دلهره‌آور طراحی شده‌اند. اتاق فرار سنت جورج درجه سختی ۸ از ۱۰ را از آن خود کرده است که یعنی معماهای آن دشوارند و چالش برانگیز اما قرار نیست شما نتوانید آن‌ها را حل کنید. به همین خاطر حتی اگر مبتدی هم هستید، در این اتاق فرار به شدت به شما خوش خواهد گذشت.

برای رزرو این اتاق فرار باید حداقل ۴ و حداکثر ۸ نفر باشید و باید بتوانید تمام معماها را در ۱۰۰ دقیقه حل کنید و بازی را تمام کنید. برای رفتن به این اتاق فرار باید به بلوار زیباشهر بروید.

داستان بازی: مدت زمان طولانی میشه که مردم روستا کشیش اعظم کلیسا رو ندیده اند. تا اینکه یک روز مردم روستای لاکووا طبق عادت همیشگی خود برای نیایش به کلیسای سنت جورج رهسپار می‌شوند اما… الان یک شبانه روز از ورود تعدادی از مردم به کلیسا میگذره و هنوز خبری از مردمی که وارد کلیسا شدن نیست. شما اولین تیم تحقیقاتی از طرف کلیسای مرکزی برای بررسی موضوع هستید.

لینک رزرو آنلاین اتاق فرار سنت جورج

اتاق فرار مجوس

the-best-and-scariest-escape-room-in-qazvin-4

اتاق فرار مجوس در ژانر وحشت و رازآلود طراحی شده است. درجه سختی بازی ۵ از ۱۰ است و قرار نیست معماها اصلا شما را به زحمت بیندازند. به همین خاطر شما و دوستانتان می‌توانید بدون دغدغه با هم بازی کنید و یک خاطره خوب بسازید.

برای شروع بازی باید یک گروه ۴ تا ۷ نفره داشته باشید و در ۷۰ دقیقه هم باید همه معماها را حل کنید تا بتوانید از اتاق‌ها تو در توی این بازی خارج شوید.

داستان بازی: در سال ۲۰۰۰ دختری به نام الیسا به همراه پدر و مادرش در یک خانه زندگی میکردن اما ناگهان زندگی قسمت تاریکشو به الیسا نشون داد با جدایی پدر و مادر الیسا و فقر مالی که خانواده گرفتارش بود، پدرش برای همیشه خونه رو ترک کرد. الیسا تنها و ترسیده بود و نمیتونست با صداهای توی سرش کنار بیاد برای همین دست به خودسوزی زد با اتشی که به راه افتاد مادر الیسا به همراه کل خونه سوخت …  و حالا مدام اون صداها از داخل خونه شنیده میشد اما نکته عجیب پیدا شدن سه جسد بود جسد سوم متعلق به کیست و چرا؟

لینک رزرو آنلاین اتاق فرار مجوس

نحوه رزرو آنلاین اتاق فرار

برای رزرو اتاق فرار در همه‌ی شهرهای ایران می‌توانید به وبسایت تایم فورفان سر بزنید و با خواندن تمام مشخصات اتاق فرارهای موجود، اتاق فراری که به شما و سلایق تیمتان نزدیکتر است انتخاب کنید. در صفحه اکثر اتاق های فرار امکان رزرو آنلاین آن‌ها فراهم شده است.

برای پیدا کردن بهترین اتاق فرارهای شهرهای مختلف بهترین کار مراجعه به صفحه شهرهای تایم فورفان است. در بسیاری از موارد، تخفیف‌هایی نیز در نظر گرفته شده‌اند که می‌توانید از آن‌ها در هنگام رزرو استفاده کنید.

امتیاز به این مطلب
یاسمین روحانی

یاسمین روحانی

نظرات