جشنواره باف ۱۴۰۰ (بهترین اتاق فرار ۱۴۰۰)

1
1988
جشنواره باف

جشنواره بهترین اتاق فرار (به صورت مخفف: باف)، جشنواره‌ ای است که مجموعه تایم فور فان، با هدف معرفی و تقدیر از برترین اتاق فرارهای ایران، به صورت سالانه برگزار میکند. این جشنواره بزرگترین و اولین گردهمایی مرتبط با اتاق فرار در ایران نیز می‌باشد. مطلبی در مورد دوره اول این جشنواره در مجله تایم فور فان قرار داده شده که میتوانید آن را از اینجا بخوانید.

در زمان نگارش این مقاله، دومین دوره جشنواره باف در حال برگزاری است. تا به اینجای کار اعضای هیئت داوران مشخص شده اند که میتوانید نام آنها را از اینجا بخوانید. همچنین می توانید برای مطلع شدن از نحوه انتخاب هیئت داوران این مطلب را مطالعه بفرمایید. 

بعد از فرا رسیدن آخرین مهلت ارسال پاسخ از سوی هیئت داوران، نامزدهای هر بخش مشخص خواهند شد و اسامی آنها از طریق مجله تایم فور فان اعلام میشود. اختتامیه جشنواره نیز در فاصله ای کمتر از دو ماه دیگر برگزار خواهد شد و برندگان نهایی هر بخش را خواهیم شناخت.

مجموعه تایم فور فان نهایت تلاش خود را میکند تا این جشنواره به شکل هرچه بهتر آن برگزار شود و در نهایت محق ترین اتاق ها به عنوان برندگان جشنواره معرفی شوند. این جشنواره برای بازیکنان نیز فرصت مناسبی مهیا میکند تا اگر از بین نامزدها و یا برندگان، بازی ای را از دست داده اند حتما دوباره آن را در فهرست بازیهایی که نباید آنها را از دست داد قرار بدهند و در اولین فرصت سری به آنها بزنند تا بدانند چرا اعضای هیئت داوران باف، آن بازیها را در میان نامزدها قرار داده اند.

به نظر شما از بین بازیهای سال ۱۳۹۹ کدام یک برای قرار گرفتن در بین نامزدهای باف شایسته‌اند؟ فکر میکنید کدام بازی برنده باف امسال باشد؟

اسپانسرهای جشنواره

امتیاز به این مطلب

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید