اپ تایم‌فورفان رو

پیشنهاد تایم‌فور‌فان

اتاق فرار دارک لرد
 • امتیاز

  امتیاز

  9.4

 • سختی

  سختی

  8 از 10

 • نفرات

  نفرات

  4 تا 10 نفر

 • زمان

  زمان

  80 دقیقه

اتاق فرار دارک لرد

JustEscape
18+

درباره بازی

وحشت

تئاتر تعاملی

مهیج

مشاهده بیشتر

داستان بازی

مشاهده بیشتر

اطلاعات تماس
0910xxx62

آدرس:

تهران، آیت الله کاشانی، آیت الله کاشانی فردوس شرق رامین شمالی پلاک 45

نظرات200 نظر

پیش درآمد
😌
طراحی دکور
😌
فضاسازی
😌
طراحی معما
😌
سرگرمی
😌
برخورد پرسنل
😌

بازی خوبی ولی تقاضا دارم صاحب مجموعه یا بازی رو اکسپایر کنه یا خودش بره وایسا سرکار چون اکتور با کفش جردن اکت میرفت واسه ما درکل بازی خوبی بود

به شخصه میگم یکی از بهترین بازیا هستش و بهترین دکور و بهترین اکتارو دارن مخصوصا جایی که روح هایه سیاه حمله میکنن عالی عالی و برخورد عالیه پرسنالاشون و بعده چن سال تجربه میتونم بگم یکی از بهترین اتاق فرار هایه غرب تهرانه عالی و از همتون تشکر میکنم بابت پذیراییه عالی

شخصیتای بازی خیلی باحال و خوب بودن مخصوصا خود دارک لرد .ترس بازی خوب و جذاب بود و چند صحنه سرعت خیلی بالایی داشتن .جز بهترینای ما بود با ٥٠ تجربه .

با سلام گروه back to black: جذاب ترین نقطه بازی، گیم پلی متفاوت و تصمیمات مهم هر بازیکن در بازی هستش که سرنوشت بازی رو رقم می زنند. از لحاظ دکور و فضاسازی خوب بود اما می تونه برای تقویت فضاسازی بهترش هم بشه. برخورد پرسنل و تئاتر تعاملی بازی بسیار لذت بخش و بدور از بی ادبی بود. دنیای جادویی و فانتزی در حال حاضر داخل ایران ضعیف و کم کار شده که اتفاقا طرفداران زیادی هم می تونه داشته باشه از جمله این اتاق فرار که با تم فانتزی به شما خوش آمد میگه.

تئاتر وتعامل به شدت جذاب،پرسنل صمیمی و محترم،سناریو فوق جذاب و متفاوت مخصوصا از اواسط بازی اتفاقی که افتاد رو هیچ جا ندیده بودیم.در کل ما خیلی راضی بودیم پیشنهاد میشه.

شما هم نظر خود را بنویسید

نظر شما پس تایید توسط سایت در لیست نظرات نمایش داده خواهد شد

180,000

150,000

تومان برای هر نفر

مشاهده سانس‌ها و رزرو