اپ تایم‌فورفان رو

اتاق فرار دیدن2
 • امتیاز

  امتیاز

  9.7

 • سختی

  سختی

  10 از 10

 • نفرات

  نفرات

  4 تا 10 نفر

 • زمان

  زمان

  80 دقیقه

اتاق فرار دیدن2

Breath_escape_room2
18+

در انتظار تعیین سطح

آشنایی با سطح‌های اتاق فرار

درباره بازی

وحشت

تئاتر تعاملی

وهم آلود

داستان بازی

مشاهده بیشتر

اطلاعات تماس
0919xxx62

آدرس:

تهران، شهر ری، نبش میدان امام هادی

نظرات51 نظر

پیش درآمد
😌
طراحی دکور
😌
فضاسازی
😌
طراحی معما
😌
سرگرمی
😌
برخورد پرسنل
😌

اتاق فرار دیدن یک و دو جفتشون عالی بودن چه از نظر طراحی معما چه برخورد پرسنل که بسیار محترم و با حوصله هستند درکل میشه این مجموعه رو بی نظیر ارزیابی کرد.

قبل اینکه دیدن ۲ رو برم به مدت ۱ سال هیچ اتاق فراری نتونست به اندازه دیدین ۱ برام ترسناک و خفن باشه تا اینکه این اتاق فرار رو رفتم به معنای واقعی بهترین دکور و فضاسازی رو داره و هیچ جا نمیشه همچین تجربه ترس و اکت و سناریو رو پیدا کرد

واقعا هم پرسنل عالی داشتن هم سناریو خیلی جذاب و عالی داشتن از فضا سازی و دکور که دیگه نگم براتون که فوق العاده بود ولی از نظر سناریو زیاد مربوط به دیدن یک نیست یعنی هضم داستان براتون راحته ولی درکل پیشنهاد میکنم حتما تجربه کنید

مپ بزرگ و دکور قشنگی داشت، معما ها نه سخت بودن نه راحت، اکتور های ترس و اکتور تعاملی بسیار کار بلد بودن، ترس بازی بالا بود، پرسنل خوش برخوردی داشت، در کل جزو بهترین تجربه های من شد.

اتاق فرار جالبی بود ، ترسش خیلی زیاد بود و فضای روستا طوری که درآورده بودن بشدت خفن بود. اکتورا حرفه ای بودن و چندتا اکت خیلی خفن دیدیم که برگامون ریخت. اون فضای مارپیچ و هزارتویی که درست کرده بودن باحال بود و کلن تم قدیمی داشت. اما یسری چیزا سلیقه ایه مثلن من از دکور روستاییش زیاد فاز خوبی نگرفتم و در طول بازی یجوری بودم. یعنی یه خوف عجیبی داشت که حس بدی میداد به من. تعداد بک ها و زمان به نسبت اتاق فرار های دیگه کمتر بود. درکل اتاق فرار خیلی خوبی بود از لحاظ ترس و دکور(اگه تم روستایی و قدیمی دوست دارید) خسته نباشید.

شما هم نظر خود را بنویسید

نظر شما پس تایید توسط سایت در لیست نظرات نمایش داده خواهد شد

شاید این موارد را نیز بپسندید

اتاق فرار دارک وب
اتاق فرار دارک وب

290,000

220,000 تومان

اتاق فرار کارما
اتاق فرار کارما

290,000

220,000 تومان

اتاق فرار اثر منفی
اتاق فرار اثر منفی

290,000

220,000 تومان

290,000

220,000

تومان برای هر نفر

مشاهده سانس‌ها و رزرو