اتاق فرار طالع نحس

10/ 9.1 از 112 رای امتیاز
difficulty درجه سختی 8 از 10
players تعداد نفرات 4 تا 10 نفر
time مدت زمان بازی 70 دقیقه
price مبلغ بازی 90,000 80,000 تومان برای هر نفر
provider ارائه دهنده Dejavu
phone شماره تماس
address آدرس تهران, شریعتی-مترو شریعتی
خیابان شریعتی، ۱۰۰متر پایین‌تر از مترو شریعتی، جنب بانک مسکن، پلاک ۱۱۸۶
درباره بازی نقد و بررسی نظرات

امتیاز افرادی که این اتاق فرار را تجربه کردند

ثبت نظر
پیش درآمد (9 از 10 ) 9 از 10
طراحی دکور (9 از 10 ) 9 از 10
فضاسازی (9 از 10 ) 9 از 10
طراحی معما (9 از 10 ) 9 از 10
سرگرمی (9 از 10 ) 9 از 10
برخورد پرسنل (9 از 10 ) 9 از 10

داستان اتاق فرار طالع نحس از این قراره که ...

همیشه تو فکرم ، زندان وحشتناک ترین جای دنیا بود تا اینکه ...

توضیحات

اتاق فرار " طالع نحس " اولین بازی ارایه شده از تیم "دژاوو اسکیپ روم" واقع در منطقه مترو شریعتی تهران می باشد.

نقد تخصصی اتاق فرار

نقد و بررسی بازی "طالع نحس" ارائه شده از مجموعه "Dejavu" در ژانر ترس و دلهره.

بازی "طالع نحس" در خیابان شریعتی واقع شده و با توجه به موقعیتش دسترسی بهش هم از طریق وسیله های نقلیه عمومی و هم با خودروی شخصی آسان است و با توجه به وجود پارکینگ های طبقاتی متعدد در خیابان شریعتی میتوان گفت که مشکل پارک ماشین تا حدودی رفع شده است.
اتاق انتظار طالع نحس از فضای قابل قبولی برخوردار است و دکوراسیون خوبی برای آن در نظر گرفته شده است.

سناریو و ایده بازی:
ایده و سناریوی در نظر گرفته شده برای این اتاق انتزاعی است و ساخته ی تیم "دژاوو" می باشد که منطق محدودیت جسمی و تا حدودی وجود معماها را در بر گرفته است. اما کلیت سناریو و ایده با وجود جذابیت و هیجان بالا تا حدودی تکراری ست و مشابه آن در تعدادی از اتاق های دیگر استفاده شده.

دکوراسیون و قفل ها:
فضای این بازی و دکور آن با توجه به آنچه که در سناریو به بازیکنان گفته می شود همخوانی دارد و دکور مناسب حس مورد نیاز را القا و جو بسیار خوبی را می سازد و بازیکنان را غرق در اتمسفر میکند؛ به کارگیری المان ها و آیتم ها در اتاق ها کاملا در چهارچوب سناریو با توجه به تاریخ و محل رخ دادن آن قرار گرفته. با وجود به کارگیری چند قفل مشابه می توان گفت قفل های بازی تنوع قابل قبولی دارند که از آسان تر به سخت تر طراحی شده اند.

بازی اصلی:
بازی با محدودیت جسمی شروع می شود که چرایی آن در سناریو گنجانده شده اما نحوه رهایی از این محدودیت شک و شبهه هایی را به همراه دارد.
معماها از آسان به سخت طراحی شده اند و تنوع معماها از نقاط قوت این اتاق به شمار می رود.
جابجایی بین فضاها بسیار جالب و قابل تحسین هستند که بعضاً موجب افزایش ترس و دلهره در بازیکنان می شود و این امر زمانی شدیدتر می شود که شما شاهد افکت های ترسناک، توهم زا و هیجان انگیز می شوید که سبب ایجاد حس ناامنی می شود و همیشه میهمان بازیکنان است.
اکت های ترس از نقاط قوت این بازی به شمار می روند که در کنار کیفیت بالا ترس بی نظیری را به همراه دارند و فقط باید از نزدیک شاهد آن باشید، کلمات در وصف آن حق مطلب را ادا نمی کنند.
تایم بازی یک ساعت می باشد اما در طول بازی به بازیکنان نمایش داده نمی شود و از بابت زمان فشاری بر بازیکنان وارد نیست.
هینت بازی نیز از طریق مانیتوری که در اتاق اول قرار گرفته برای بازیکنان ارسال می شود و اگر در اتاق های دیگر نیاز به هینت داشتید فقط یک بازیکن باید به اتاق اول بازگردد که در نوع خود بسیار ترسناک است.
درِ خروج اضطراری در این بازی وجود ندارد.

جمع بندی نهایی:
"طالع نحس" شاید در ژانر ترس بهترین نباشد اما قطعاً از بهترین هاست و به دلیل سطح و نوع چیدمان معماها و البته میزان ترس و هیجان چه برای اسکیپ بازها و چه اسکیپ اولی و حتی کسانی که فقط برای ترسیدن به اتاق های فرار می روند مناسب می باشد.
تعداد نفرات مناسب برای این بازی ۴ تا ۶ نفر است.
با عرض خسته نباشید خسته مجموعه دژاوو، این اتاق رو تجربه کنید تا متوجه بشید که طالعتون چقدر نحسه!

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

mahsa_msm

12 تیر 1399

تقریبا همه نظرات رو خوندم و با توجه به اینکه دیشب بازی رو رفتم میخوام ایده کلی م رو درمورد بازی بدم.
نکته اول اصلا بعید میدونم کسی نترسه تو این بازی (حداقل شک های طبیعی رو بهتون وارد میکنه که من فکر میکنم از اونجایی که سناریو بازی طراحی خود بچه های دژاوو هست با دقت به تمام ترس های آدم ها دقت کردن و دلیلش اینه که میگم امکان نداره کسی نترسه و حداقل شک های اولیه بهش وارد میشه (مگه اینکه مکانیزم بدنتون کلا مشکل داشته باشه :)) )
اول از موزیک بگم که خیلی صداش بلند بلند و بنظرم برای این ژار که من خودم بهش امتیاز فوق ترسناک میدم مناسب بود چون بازی با ژانر فوق ترسناک باید ترس مضاعف بر همه چیز باشه حتی معما و .. بنابراین صدای بلند موزیک با توجه به اینکه فضا هم بزرگ بود ترس رو بیشتر میکرد و من دوست داشتم (باعث میشد بیشتر توی فضا غرق بشی و از طرفی چون دکور خیلی دیتیلی و پیچیده نبود موزیک بلند این رو کاور میکرد بنظرم ولوم کمتر باعث میشه از جو بازی دور بشی و ترس کمتری تجربه کنی. و در خصوص خود موزیکم میگم که معرکه بود یه جاهایی انقدر مرتبط به سناریو بود که من فکر میکردم نکنه داره یه نشونه هایی از بازی میده که خب اینطور نبود.
در مورد دکر بگم که از سناریو مشخص هست که باید یه خونه قدیمی انگلیسی باشه که با تصورات من کاملا درست بود و مچ (بنظرم اینکه شلوغ نبود عالی بود چون انقدر ترس بازی بالا بود که ممکن بود پلیر ها واکنش های آنی نشون بدن و با این دکور فضای کافی واسه در رفتن دارین :))) من شخصا از دکور خون پاشیده شده روی در و دیوار و نمیدونم اینجور چیزا دیگه لذت نمیبرم چون تکراریه برام (نمیگم دکور از این بهتر ندیدم ولی بنظرم خوب بود و برای این بازی ساده و مناسب بود)
سناریو بازی جالب بود و اینکه اسم یه بازی مشابه یک فیلم هست معنیش این نیست دقیقا همونه (که چه بهتر من از فیلم چندان خوشم نیومد ولی این بازی.... این بازی لعنتی :D)
بازی بسیار خوب شروع شد و بسیار عالی تموم شد.
معماها با توجه به بازی بنظرم مناسب بود (خیلی سخت نبود چون نباید هم باشه وقتی ترس توی یه سناریو حرف اول رو میزنه نمیزاره تمرکز کنی روی معماها) میتونین حل کنین خیلی راحت نیست سخت هم نیست ولی اتفاقا بازی از اونجایی قشنگ میشه که راهنمایی یا هینت بخوایین :)))))
بنظرم اگر بازی ترسناک با معماهای مناسب میخوایین انتخاب فوق العاده ای کردین.
در مورد پرسنل میتونم بگم بی نهایت خوش برخورد فوق العاده راحت و طبیعی (خیلی گروه ها ادا و اصول الکی ازشون دیدیم و اصلا نترسیدیم ولی آرامش ایا بدتر میترسوند لعنتیا :)))
عالی تر این بود که اصلا استرسی به شما بابت زمان وارد نمیکردن و میذاشتن بیشتر و بیشتر تو متن بازی فرو برین تا اینکه هی بخوان بهتون یادآوری کنن که دارین یه بازی 1 ساعته رو انجام میدین و هرچه زودتر باید ازش بیایین بیرون و این بنظرم خیلی خیلی نقطه ی قوت بازی حساب میشد که ترس رو براتون حقیقی تر کنه و برای یک ساعت شما رو از دنیای خارج دور کنه و ببرتتون وسط بازی
در مورد اکتور هم همینجا بگم که هییییییییچ ایده ای ندارین چقدر بینظیر بود!!!!! ینی واقعا حرفی باقی نمیذاشت از نظر سرعت و مهارت و القای حس ترس خیلی خیلی خوب بود. (وقتی یه اکتور بتونه بدون دست زدن بهت حس ترس رو بهت منتقل کنه نشونه ی مهارتشه وگرنه عمه منم با تبر و صورت خونی بیاد یقه ت رو بگیره بچسبونت به دیوار چاقو بگیره جلو صورتت و تو صورتت جیغ بکشه میترسی!! به هر قیمتی ترسوندن بنظر من هنر نیست میشه ترس رو بدون لمس کردن به طرف منتقل کنی اگرچه خودت خیلی انرژی ازت بگیره که دقیقا برای اکتور بنظر من همین بود. واقعا خسته نباشید میگم به این همه سرعت و مهارت ما جدا باورمون نمیشد یه نفر باشه اصلا نمیدیدیم از کجا رفت و از کجا اومد! نورپردازی و مدیریت نور هم خیلی فوق العاده و حرفه ای دست به دست اکتور داده بود تا هیجانی که لازم دارین رو بهتون بده.
من این بازی رو از نظر ژانر وحشت با احتلاف از همه بازی هایی که دیده بودم بیشتر دوست داشتم. شدیدا پیشنهاد میکنم برین
من واقعا تاحالا صدای جیغ خودم رو نشنیده بودم :))) و اصلا ترسش طوری نیست که پنیک کنید و حالتون بد بشه ارزشش رو داره حتما امتحان کنید.

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

کامیار

16 تیر 1399

سلام
بعد از تجربه ۱۲ اتاق فرار که خیلیاشون جذاب و عالی بودن این اتاق تبدیل شد به بهترین اتاق فراری که تابحال رفتم?
سعی میکنم تا جای ممکن بدون اسپویل بازی رو توضیح بدم که اکثرا بتونن این نظرو تا انتها بخونن و قطعا این اتاقو برن و تجربه یه ترس عالی با معماهای دلچسب رو بدست بیارن...
از رفتار محترمانه و شخصیت محترم تره گیم مسترا که دوبرادره باحال و باشخصیت بودن شروع میکنم...
فوق العاده صمیمی درعین حال طوری با ما صحبت میکردن که حس میکردی وارده فیلم ترسناکی شدی که شخصیت منفیش طوری نیست که خودش بیاد سراغتون بلکه پشت میز میشینه تمام حوادثو بلاهایی که قراره به سرتون بیادو مدیریت میکنه و شما باورنمیکنی این آدم همون آدمیه که قراره یک ساعت اذیتتون بکنه چون اصلا به تیپو ظاهرو کلامشون نمیومد?
خلاصه که وقتی وارده اتاق اول شدیم دکور و فضای بشدت کارشده و نورپردازیه فوق العاده حرفه ایه بازی جذبمون کرد و از همون اول منی رو که عاشق اینم موجودات زنده بازی روم زوم کنن و توسطشون اذیت بشم، هنوز بدون دیدن هیچ موجودی استرس و هیجان گرفتم! معماهای تمام اتاق ها درعین سادگی، بی نهایت ریزه کاری داشت که شمارو وادار میکنه سخت ترین احتمالاتو در نظر بگیرید درحالی که جواب جلوی چشمتونه!!! و وقتی معمارو حل میکنید احساس قدرت و لذت و صدالبته خنگی میکنید که چرا زودتر به فکرتون نرسید?
اکتور ... اکتور ... اکتور ... واقعا هرچی از توانایی و حرفه ای گریه اکتورشون بگم بازم اصل مطلبو تا از نزدیک نرید و تجربه نکنید متوجه نمیشید... بقدری این اکتور تو تمام موارد تمرین کرده بود و از دل و جون واسه نقشش مایه میذاشت که حتی اتاق فرارایی رو که موجود زنده زیادی داشتنو زیر سایه خودش نگه میداشت!
چرا؟ عرض میکنم...
خلاصه بهتون بگم که آمادگیه هر چیزی رو داشته باشید
خزیدن، پریدن، دوییدن، تو ارتفاع بودن، در کسری از ثانیه اومدنو غیب شدن و ... کاری باهاتون میکنه که بدون کوچیکترین و حتی یکبار پخ کردنو لمس کردنتون، نفستونو تو سینه حبس کنید??
اونقدر این آدم واسه نقشش ارزش قائله که حتی ضعیف ترین اتاق فرارم ایشون بره قطعا وقتی بیاین بیرون ممکنه از هرچیزیش ایراد بگیرید بجز اکتورش?حالا فکرشو کنید اتاق طالع نحس از همه نظر قوی و حرفه ایه و در صدر همه اینا یه اکتور بی نظیر دارن که بی نهایت به مقام مشتریی که اونجا میاد وفاداره و با همه توانش تلاششو میکنه دست خالی بیرون نیایم و بهش از همینجا خسته نباشید و دست مریزاد میگم و امیدوارم تو همه مراحل زندگیش پیشرفت کنه?
همچنین به تیم درجه یک این اتاقم خسته نباشید میگم واقعا دمتون گرم که ۱۶ تیر ۹۹ رو یکی از قشنگترین و هیجان انگیزترین شبای زندگیم کردین واقعا کیف کردم و به معنای واقعی از ترسی که چشیدم لذت بردم دم همتون گرم?
به همه عزیزان پیشنهاد میکنم چه اونایی که اولین اتاق فرارشونه چه اونایی که اتاق فراربازن! حتما این اتاقو برید و حتما تو حین مصاحبه و گپ ابتدای بازی با گیم مستر، ظرفیت و جنبه خودتونو ثابت کنید تا تو طول بازی دست گیم مستر و اکتور واسه بیشتر اذیت کردنتون باز باشه مطمئن باشید حتی اگه بهترین اتاقتون نشه اما قطعا یکی از پنج اتاق فرار جذابی میشه که تابحال تجربه کردید❣
برای من تا به اینجا رتبه اول شده و ضمناً سناریو و طرح داستان بازی هم با وجوده اینکه تقریبا مشابهش تو خیلی از فیلمهای ترسناک و شایدم اتاق فرارای دیگه بوده و هست، اما یکی از بی نقص تریناست?
نمره من به پیش درآمد، دکور، فضاسازی، معما و سرگرمی، برخورد پرسنل و صدالبته موردی که جاش بین این رای ها خالیه (اکتور) نمره ۱۰/۱۰ میدم.

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (8 از 10 ) 8 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

برهان

05 تیر 1399

سلام دوستان
به جرات می تونم بگم یکی از بهترین اسکیپ روم‌هایی بود که رفتم. المان ترس به خوبی در این بازی تعبیه شده و بسیار روی عملکرد افراد تأثیرگذاری. معماها هم خیلی خوبه.
فضای این بازی بسیار دارکه و داستان واقعا مهیج و ترسناکه. بیان گیم مستر در ابتدای بازی بسیار تأثیرگذاره و ذهن آدم رو جوری آماده می‌کنه که همش منتظر یه اتفاق ترسناک هستی.
طراحی محیط بازی به شکلیه که از ترک دیوار میترسید. اکت اکتورها در طول بازی به شکلیه که هر ورود و حضورشون در بین شما جدیده و اصلا تکراری نمیشه و می ترسید. گیم مستر یه کار خیلی خوبی هم که انجام میده، آنالیز رفتار بازیکناس. اگر ترس زیاد به شما غلبه نکنه شرایط و فضا رو برای شرکت کننده‌ها ترسناک‌تر میکنن، حالا برید ببینید چطوری.
سختی معماها معقوله و کسی که برای اولین بار هم رفته باشه می‌تونه با استفاده از راهنمایی‌های گیم مستر جلو بره. معماها برای کسایی هم که اسکیپ روم بازن مناسبه و اگر بتونن فکر کنن و ترس بهشون غلبه نکنه می‌تونن با یه مقدار فکر بیشتر حلشون کنن. تعداد معماها در هر اتاق مناسبه و بازی کاملا رو به جلو هست و یکجاگیر نمی‌کنید.
روش راهنمایی بسیار جذابی دارن و یکی از سرگرم کننده‌ترین بخش‌های این اسکیپ روم همین راهنمایی‌های. رسیدن به پاسخ معماها در هر مرحله گاهی اوقات مستلزم قربانی کردن یکی از بازیکناس. بترسید از وقتی که راهنمایی لازم دارید. :)))
این اسکیپ روم برای دوستانی که اسکیپ روم بازن هم حتی مهیجه و واقعا ارزش رفتن داره. جوری که بعضی از رفقای من که اسکیپ روم رفته بودن اینجا هم خیلی غافلگیر شدن و هم خیلی ترسوندشون. بازی اکتورها واقعا تاثیرگذاره و تعدادشان هم مناسبه فضاس.
مساحت بازی نه خیلی کوچیکه نه خیلی بزرگ و واقعا مناسب بازی بود. تعداد اشیای داخل بازی برای رسیدن به معماها هم مناسبه و جوری نیست که خودتون رو گم کنید و به پاسخ معماها نرسید. خیلی شلوغ و یا خیلی خلوت.
برخورد پرسنل بسیار محترمانه دوست داشتنی بود و کامل هوای بازیکن حرفه‌ای و تازه کار رو داشتن.
نتیجه اینکه اگر دنبال یه بازی ترسناک و معمایی هستید حتما طالع نحس رو امتحان کنید.

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

saeed nm

05 تیر 1399

این نظر شامل اسپویل است می‌خوام ببینم!
اول از همه ممنونم از کادر فوق العاده با ادب و صبور این بازی که واقعا لطف داشتند به تیم ما و دمشون گرم
اما این بازی رو ما از چندین مجموعه شنیده بودیم که جذاب هستش و انصافا ترسناک ترین تجربه ی ما در اتاق فرار بود و چیزی که ترس طالع نحس رو متمایز میکنه اکتور فوق العاده سریع این بازی است که با اینکه تعداد دفعات زیادی میبینیدش اما به علت سرعت شدیدش عادی نمیشه و تا آخر بازی این ترس لوس نمیشه
راجع به معما های بازی هم میشه گفت خوب بودن
دو تا از معما ها زیادی سختن اما باقیش راحت حل میشن و در کل معما های بازی بد نبودن
دکور بازی خوب بود اما خیلی بهتر هم میتونست باشه و فضای بازی هم خوب بود
کوچیک نبود ولی خیلی هم بزرگ نبود
ولی به قدری ترس بازی بالاست که شما بعد از بازی که فک میکنید تازه یاد ایراد ها میوفتید
البته من بار دومم بود این بازی رو رفتم و این سری خیلی ترس بازی بهتر بود به خاطر اضافه کردن یک کاراکتر جدید داخل بازی که به نوع خودش عالی بود
حرکت خوبی که این بازی داره و به ما گفتن برای همه هم انجام میدن اینه که اگر تایمتون هم تموم شه بازی رو تموم نمیکنن و تا آخر بازی رو اجرا میکنن که این واقعا عالیه و بار اول برای ما هم انجام دادن.
اها یه چیز ترسناک دیگه ی این بازی این بود که از یه شخصیت داخل بازی استفاده نکرده و این خیلی جذابش کرده.
و اینکه علامت don't touch بازی هم خیلی جدید بود که من هیچ جا ندیدم و باعث میشد حس بازیو از بازیکن نگیره


در کل خیلی خفن بود و یه بازی فوق العاده تر و تمیز و ترسناک

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (6 از 10 ) 6 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (2 از 10 ) 2 از 10
سرگرمی (4 از 10 ) 4 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

علی

28 خرداد 1399

سلام بعد از تجربه 16 تا از بهترین اتاق فرار های تهران ، ما به پیشنهاد چندتا از همین گروه ها که واقعا بازیشون عالی بود و به ما تاکید کردن که حتما برید به نظرم این اتاق اونجور که باید و ازش تعریف کرده بودن نبود و خیلی خیلی جای پیشرفت داره و بعد از بازی خیلی احساس رضایت و خوشنودی نداشتیم چرا باید یه سناریو عالی ، دکور خوب ، اکتور حرفه ای و سریع و کاربلد ، تهویه مناسب انقدر معماهای کم و ساده ای داشته باشه ؟! چرا ما بعد از بازی های خانواده مرموز ، غار مخوف و وحشت قبر که بینهایت لذت بردیم و حتی بازی های هتل جهنمی ، شکنجه ، قاتل سریالی ، demonic و ... که همشون بازی های عالی و خوبی بودن باید از رفتنمون به طالع نحس پشیمون بشیم ؟!!! هدف همه ی این بازی ها و اتاق ها یک ساعت یا بیشتر لذت بردن به همراه معما حل کردن و هیجان و ترسه که برای تخلیه انرژی و هیجان و کاهش استرس و تنش های عصبی بسیار مفیده و شما از هزینه ای که پرداخت کردی و وقتی که گذاشتی احساس رضایت کامل میکنی . ما واقعا متاسفیم از بعضی گروه ها که طالع نحس رو به ما پیشنهاد دادن و حتی تضمین کردن که سورپرایز میشیم و کلی اتفاقات جالب دیگه برامون میوفته . بهرحال این نظر تیم ماست و هر کسی سلیقه خودشو داره صرفا به یک نظر اکتفا نکنید ولی اگر صرفا بدنبال ترس و هیجان با معماهای کم هستید طالع نحس امتحان کنید .

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (5 از 10 ) 5 از 10
طراحی دکور (2 از 10 ) 2 از 10
فضاسازی (5 از 10 ) 5 از 10
طراحی معما (3 از 10 ) 3 از 10
سرگرمی (3 از 10 ) 3 از 10
برخورد پرسنل (1 از 10 ) 1 از 10

فاطمه تیمورنژاد

18 دی 1399

برخورد پرسنل افتضاح بود ما ساعت ۳ وقت داشتیم یک ربع به ۳ رسیدیم در زدیم بعد از کلی در زدن با این که صداشون میومد لای در رو باز کردن گفتن بله؟ گفتم ۳ وقت داشتیم فقط گفتن برید ۳:۱۵ بیاید و در رو بستن !!! تو این سرما نیم ساعت تو خیابون نگهمون داشتن! اگر تولد یکی از دوستامون نبود به هیچ عنوان نمیرفتیم اتاق فرار رو !
تعداد اتاق ها غیر منطقی کم بود جوری که وقتی تموم شد همه تا چندین دقیقه باورمون نمیشد انقد زود اخه!
معماهاش رو‌ نوشتن از اسون به سخته برای ما برعکس بود اتاق اخر که در حد دبستان بود!
قرار بود بازی با محدودیت جسمی شروع بشه ولی تیم مارو دو نفرمون رو کلا نبستن
گفته بودن که هینت بازی از طریق مانیتوری هست که اتاق اوله و برای بقیه هینتا باید برگردین ما با خودمون گفتیم وای هر دفعه یکی برگرده چقدر جالب ولی کل بازی جز یه جا مانیتور بود
خلاصه من بدون اغراق میگم بدترین اسکیپ رومی بود که رفتیم
ما هم گول نظرات رو خوردیم حالا نمیدونم سر ما حال نداشتن یا واقعا انقدر زمان اسکیپ روم و اتاقا کم‌ بود و معما ها بد بود دکور معمولی و خودشون هم که گستاخ هستن

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

سارای

23 اسفند 1399

خب باید بگم که هیچی چیزش خوب نبوده. اول اینکه با 20 دقیقه تاخیر درو باز کردن و یه رفتار خیلی خشک و بی روح داشتن .معماها و دکور خیلی ابتدایی بود فضای بعضی از راه های دررو خیلی تنگ و کوچیک بود . اکتور هیچ ترسی ایجاد نکرد نه برای من بلکه برای تمام اعضای تیمم. من اتاق های زیادی رفتم و تجربه اولم نبود با این حال وقتی جایی هیچ خلاقیت و ترسی نداره چرا پیشنهاد علکی میدین ؟ خود من گول همین نظرات شمایی رو خوردم که گفتی عالی بود و ترسیدی . خواهشا درست نظر بدید نه از روی دلسوزی .
این تیم میتونه با هزینه بیشتر حداقل پوشش اکتور رو مناسبتر کنه یا از گروه های دیگه برای بالا بردن کیفیت و خلاقیت راهنمایی بگیره.

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (6 از 10 ) 6 از 10
فضاسازی (6 از 10 ) 6 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

علیرضا

03 اسفند 1398

این نظر شامل اسپویل است می‌خوام ببینم!
این اتاق قطعا جزو بهتریناس معماهاشون قابل قبول و جدید بودند. توی سناریو و ترس بازی اتفاقاتی میوفتاد که بهم ربط نداشتند. ترس بازی می تونست خیلی بهتر باشه. دکور بازی در نوع خودش قشنگ و کار شده بود ولی با اون خونه جن زده ایه که توی سناریو تعریف میکنن خیلی فاصله داره. یه آیتم ترسشون به نظر من خیلی خطرناکه و اگه دقت نکنن ممکنه موجب مجروحیت بشه امیدوارم تو اون بخش بیشتر دقت کنن یا حذفش کنن حتی یه سری وسایل جلوی دست و پان اگه موقع ترس آدم حواسش نباشه تکون بخوره پاش گیر میکنه به اون وسایل. به ظر من در کل جزو اتاق های خوب تهرانه و من پیشنهاد میکنم که تجربش کنید

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

0936***919

25 مهر 1399

ما دیشب رفتیم این اتاق
واقعا فوق العاده بود. از نظر دکور و فضا سازی نسبتا خوب بود. معماهاش به جز یکیش باقیش روان و منطقی بود
ولی نکته ای که این بازی رو بنظرم بینظیر کرده ترس بازیه.
با اینکه به هیچ عنوان تاچ نداشت ولی خیلی ترسناک بود.
و این ترس بنظرم به خاطر هماهنگی نور و صدا و از همه مهم تر اکتورشونه.
اینکه هر لحظه دلهره داری که اکتور بیاد خیلی ترسناک بود برای ما.
و یه حرکت هایی میکرد که خیلی دیدنی بود و ما جای دیگه ای ندیده بودیم
بنظرم واقعا اکتور بینظیری داشتند.
برای افرادی که دنبال ترس هستند به شدت پیشنهاد میشه

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

امیرحسین

07 تیر 1399

کلا جالب بود. با اینکه دوستام بهم میگن کاکتوس و نسبت به اکثر اتفاقات کاملا خنثی و ریلکس عمل میکنم ولی خوب تو این بازی صدامو تونستن در بیارن. ژانر وحشتش با اینکه اتفاقات و قابل پیش بینی میکرد ولی بازیگری که وظیفه ترسوندن رو داشت به شدت خوب بازی میکرد.
طراحی دکور بسیار خوبی داشت و رو هیچ ایتیمی برچسب دست نزنید نبود. و فقط اول بازی گفت که به دو یا سه ایتم کلا دست نزنید و این باعث شد پیچیدگی معماها کمی بالا بره. دو سه تا معما بسیار سخت داشت که بدون کمک اصلا قابل حل نیست.

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (6 از 10 ) 6 از 10
طراحی دکور (6 از 10 ) 6 از 10
فضاسازی (4 از 10 ) 4 از 10
طراحی معما (4 از 10 ) 4 از 10
سرگرمی (8 از 10 ) 8 از 10
برخورد پرسنل (6 از 10 ) 6 از 10

علیرضا خدابخش

01 بهمن 1398

۰بازی خیلی خوب شروع میشه
کارکتر ها انقد ترسناک نیستن من که خیلی ترسوعم ولی اینجا خیلی اوکی بودم و خیلی حرفه ای عمل نمیکردن
خیلی جا داشت ترسش بهتر باشه
معماها الکی سخته
چند تا از معما ها باگ داره که از روش های دیگه هم حل میشه و ما قفلو باز کردیم ولی خودشون میگن هک کردی
چندتا ایده خیلی جالب داشت
خیلی بازی مکانیکی نیست که بنظر من ضعف بازیه
برخورد پرسنل متوسطه
برای کسی که بار اولش باشه یکم سخته معماهاش
برای کسی که تجربه اسکیپ روم زیاد داره قشنگع ولی حرفه ای نیست

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (9 از 10 ) 9 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (9 از 10 ) 9 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

امیرمحمد

13 اسفند 1399

بنظرم اتاق فرار خیلی خوبی بود مخصوصا اکتوراش عالی بودن. فضا و دکور بازی خیلی خاص و عجیب نبود یه فضای خوب و ساده که به داستان و سناریو بازی مرتبط بود. درباره معما ها اونم اینکه خیلی سخت نبودن و تقریبا راحت حل میشدن البته ما هینتم گرفتیم ولی میشد بدون هینتم معما ها رو حل کرد و نحوه هینت دهی هم خیلی خوب بود . درباره برخورد پرسنل هم خوب بود بد نبود. فقط تنها ایراد بازی نداشتن جای پارک برای ماشین بود فقط همین! ولی در کل خیلی خوب بود دمشون گرم!

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (7 از 10 ) 7 از 10
طراحی دکور (7 از 10 ) 7 از 10
فضاسازی (7 از 10 ) 7 از 10
طراحی معما (7 از 10 ) 7 از 10
سرگرمی (7 از 10 ) 7 از 10
برخورد پرسنل (7 از 10 ) 7 از 10

Sara

25 دی 1399

سلام
من دوتا اتاق فرار رفتم وبا این یکی میشه سه تا
اون دوتایی قبلی خیلی بهتر و ترسناک تر از طالع نحس بود
برخورد پرسنل خیلی محترمانه بود و خیلی خوب رفتار کردند
وحشت بازی برای من و دوستانم خیلی پایین بود ما استرس داشتیم بیشتر تا ترس
اونور بازی یک نفر بود
تعداد اتاق ها کم بود مجموعا سه تا اتاق داشت
معما های سختی داشت
ولی در مجموع بد نبود
برای کسایی خوبه که دفعه اولشونه میرن اتاق فرار و اون ترس و وحشت رو حس کنن
موفق باشید⁦◉‿◉⁩

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

MSH

25 مهر 1399

واقعا ترسناکه و معماهای خیلی خوب و جذاب و باحالی داره نه معما هاشو جابی میتونید ببینید نه ترسوندنایی که دارن فوق العادس منو دوستام که رفته بودیم همه باهم ترسیده بودیم
بازی فوق العاده جذاب
به نظر من مهم ترین نقطه قوت این اسکیپ روم اکتور فوق العادشونه سرعت بالا و اکتای فوق العاده واقعا ترسامونو ۱۰۰ برابر میکنه
معماهایی کخ دارن کاملا جذاب و وقتی حلشون میکنی حال میکنی
فضا و دکور بازیم کاملا مناسب تم بازیه
حتما برید و شرکت کنین

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (6 از 10 ) 6 از 10
طراحی دکور (4 از 10 ) 4 از 10
فضاسازی (8 از 10 ) 8 از 10
طراحی معما (6 از 10 ) 6 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

یزدان

12 خرداد 1399

این نظر شامل اسپویل است می‌خوام ببینم!
پرسونل عالی . عملا بدون سناریو ، ما آخرشم نفهمیدیم چرا رفتیم تو چرا فرار کردیم ؟ پس التون ها چی شدن . 3.4 تا اکتوری که پخمونمیکردن کارشون خوب و واقعا خطرناک بود . دکور کمی به فوم نرم احتیاج داره که توی اون فرار کردن آسیب نبینیم ما 2 تا از بچه هامون ضربه دیدن و دچار آسیب دیدگی شدید شدن . و از نظرم وقتی به جای اینکه نسبت به سناریو پلیر رو بترسونید ، با برگردوندن اون به هوای هینت پخش کنید . ضعف داستان رو نشون میده.

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

مارتیا خلیلی

26 آذر 1398

توی بازی های اخیری که من رفتم جزو بهترین ها بود.
چه از لحاظ ترس و چه از لحاظ معما ها.
دکور بازی به قدری قوی بود که از همون اول حس ترس و هیجان رو به من القا کرد.
از نظر من این بازی توی ژانر ترس، بازی سختی محسوب میشه ولی معمای سخت غیر منطقی من ندیدم.
پرسنل هم فوق العاده حرفه ای و انتقاد پذیر بودن که ما یه پیشنهاد دادیم بهشون، همونجا رو خودمون امتحان کردن اخر بازی و خیلی هم خوب شد و الانم توی بازی اجراش میکنن.

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

S.sh

27 آذر 1398

من اول از همه برام برخورد و‌ پرسنل مهمند که الحق تیم جوان و مودب دژاوو نظرم و تامین کردن
و تو مرحله بعد دکور عالی و راحتشون خیلی نظرم و جلب کرد
فقط به نظرم صدای موزیک خیلی بلند بود و دلهره بیشتر میکرد که من به شخصه نمیتونستم واسه معماها تمرکز کنم
از نظر معما هم به نظرم در عین سادگی ظاهرش برای حلش واقعا نیاز به تمرکز و‌فکر بود که من خیلی از حلش لذت بردم
و به نظرم شخصی که میترسوند خیلی حرفه ای بود

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

علی

21 تیر 1399

یکی از اتاق فرارایی که دوباره ترسو تو وجود من انداخت خیلی وقت بود اینجوری نترسیده بودم معماها هم خوب بود. از اتاق فرار داشتم نا امید میشدم که این گروه واقعا امید رو به من برگردوندند.
برخورد پرسنل عالی
اکتور واقعا زحمت کشید. بجا و به موقع حضور داشت.
واقعا دمتون گرم بخاطر این همه دقت و زحمتی که کشیدین.
اگر دنبال یک ساعت بازی و تخلیه شدن انرژی میگردین حتما به این اتاق برید.

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

محمد بخشی

02 تیر 1399

بازی ترس زیادی داره، اکتور بینظیره، سرعتش فوق العاده بالاست. واقعا نمیفهمیدیم از کجا میاد و میره.
معما ها نسبتا روان هستش ولی بنظرم جا داره تعدادشو زیاد کنن.
شروع و پایان بازی عالیه
نکته مثبت بازی تهویه اتاق هستش که بر خلاف خیلی از مجموعه ها هوا اصلا دم نمیکنه و آدم کلافه نمیشه. معلومه بیشتر برای ترس بازی فوکوس شده. در مجموع برای کسایی که ترس دوست دارن خیلی خوبه

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

ملیکا ابراهیمی

17 تیر 1399

بنده به شخصه اتاق فرارهای ترسناک زیاد رفتم و زیادهم‌نمیترسم و بیشتر اهل خنده هستیم و اخر هر اسکیپ ترسناک دیگع عادی میشه برامون به اصطلاح پخ‌کردنا ! اما این اتاق فرار طالع نحس واقعا انتهای ترسه و تااااا اخر فرارش داشتیم تقلا میکردیم و معماها الکی و شخصی نبود بلکه واقعا جالب زیبا و خلاقانه از هر نطر عالیییی
پرسنل برخوردی مودبانه و مهربان داشتند یک دنیا سپاس