اتاق فرار طالع نحس

ارائه دهنده:
Dejavu
dejavu-escaperoom.ir
درباره مجموعه:

تهران, شریعتی-مترو شریعتی
خیابان شریعتی، ۱۰۰متر پایین‌تر از مترو شریعتی، جنب بانک مسکن، پلاک ۱۱۸۶

09126992601

درصد سختی بازی:
از 10
امتیاز:
9.4 از 10
|
81 رای
تعداد نفرات بازی:
4 تا 10 نفر
مدت زمان بازی:
70 دقیقه
مبلغ بازی:
70,000 تومان برای هر نفر
65,000 تومان برای هر نفر
امتیاز افرادی که این بازی را تجربه کردند
9 از 10
9 از 10
9 از 10
9 از 10
9 از 10
10 از 10
نقد و بررسی های این اتاق فرار
توضیحات

اتاق فرار " طالع نحس " اولین بازی ارایه شده از تیم "دژاوو اسکیپ روم" واقع در منطقه مترو شریعتی تهران می باشد.

داستان بازی طالع نحس از این قراره که:

همیشه تو فکرم ، زندان وحشتناک ترین جای دنیا بود تا اینکه ...نظرات متعلق به افرادی است که این بازی را تجربه کردند
mahsa_msm پنجشنبه 12 تیر 1399

تقریبا همه نظرات رو خوندم و با توجه به اینکه دیشب بازی رو رفتم میخوام ایده کلی م رو درمورد بازی بدم.
نکته اول اصلا بعید میدونم کسی نترسه تو این بازی (حداقل شک های طبیعی رو بهتون وارد میکنه که من فکر میکنم از اونجایی که سناریو بازی طراحی خود بچه های دژاوو هست با دقت به تمام ترس های آدم ها دقت کردن و دلیلش اینه که میگم امکان نداره کسی نترسه و حداقل شک های اولیه بهش وارد میشه (مگه اینکه مکانیزم بدنتون کلا مشکل داشته باشه :)) )
اول از موزیک بگم که خیلی صداش بلند بلند و بنظرم برای این ژار که من خودم بهش امتیاز فوق ترسناک میدم مناسب بود چون بازی با ژانر فوق ترسناک باید ترس مضاعف بر همه چیز باشه حتی معما و .. بنابراین صدای بلند موزیک با توجه به اینکه فضا هم بزرگ بود ترس رو بیشتر میکرد و من دوست داشتم (باعث میشد بیشتر توی فضا غرق بشی و از طرفی چون دکور خیلی دیتیلی و پیچیده نبود موزیک بلند این رو کاور میکرد بنظرم ولوم کمتر باعث میشه از جو بازی دور بشی و ترس کمتری تجربه کنی. و در خصوص خود موزیکم میگم که معرکه بود یه جاهایی انقدر مرتبط به سناریو بود که من فکر میکردم نکنه داره یه نشونه هایی از بازی میده که خب اینطور نبود.
در مورد دکر بگم که از سناریو مشخص هست که باید یه خونه قدیمی انگلیسی باشه که با تصورات من کاملا درست بود و مچ (بنظرم اینکه شلوغ نبود عالی بود چون انقدر ترس بازی بالا بود که ممکن بود پلیر ها واکنش های آنی نشون بدن و با این دکور فضای کافی واسه در رفتن دارین :))) من شخصا از دکور خون پاشیده شده روی در و دیوار و نمیدونم اینجور چیزا دیگه لذت نمیبرم چون تکراریه برام (نمیگم دکور از این بهتر ندیدم ولی بنظرم خوب بود و برای این بازی ساده و مناسب بود)
سناریو بازی جالب بود و اینکه اسم یه بازی مشابه یک فیلم هست معنیش این نیست دقیقا همونه (که چه بهتر من از فیلم چندان خوشم نیومد ولی این بازی.... این بازی لعنتی :D)
بازی بسیار خوب شروع شد و بسیار عالی تموم شد.
معماها با توجه به بازی بنظرم مناسب بود (خیلی سخت نبود چون نباید هم باشه وقتی ترس توی یه سناریو حرف اول رو میزنه نمیزاره تمرکز کنی روی معماها) میتونین حل کنین خیلی راحت نیست سخت هم نیست ولی اتفاقا بازی از اونجایی قشنگ میشه که راهنمایی یا هینت بخوایین :)))))
بنظرم اگر بازی ترسناک با معماهای مناسب میخوایین انتخاب فوق العاده ای کردین.
در مورد پرسنل میتونم بگم بی نهایت خوش برخورد فوق العاده راحت و طبیعی (خیلی گروه ها ادا و اصول الکی ازشون دیدیم و اصلا نترسیدیم ولی آرامش ایا بدتر میترسوند لعنتیا :)))
عالی تر این بود که اصلا استرسی به شما بابت زمان وارد نمیکردن و میذاشتن بیشتر و بیشتر تو متن بازی فرو برین تا اینکه هی بخوان بهتون یادآوری کنن که دارین یه بازی 1 ساعته رو انجام میدین و هرچه زودتر باید ازش بیایین بیرون و این بنظرم خیلی خیلی نقطه ی قوت بازی حساب میشد که ترس رو براتون حقیقی تر کنه و برای یک ساعت شما رو از دنیای خارج دور کنه و ببرتتون وسط بازی
در مورد اکتور هم همینجا بگم که هییییییییچ ایده ای ندارین چقدر بینظیر بود!!!!! ینی واقعا حرفی باقی نمیذاشت از نظر سرعت و مهارت و القای حس ترس خیلی خیلی خوب بود. (وقتی یه اکتور بتونه بدون دست زدن بهت حس ترس رو بهت منتقل کنه نشونه ی مهارتشه وگرنه عمه منم با تبر و صورت خونی بیاد یقه ت رو بگیره بچسبونت به دیوار چاقو بگیره جلو صورتت و تو صورتت جیغ بکشه میترسی!! به هر قیمتی ترسوندن بنظر من هنر نیست میشه ترس رو بدون لمس کردن به طرف منتقل کنی اگرچه خودت خیلی انرژی ازت بگیره که دقیقا برای اکتور بنظر من همین بود. واقعا خسته نباشید میگم به این همه سرعت و مهارت ما جدا باورمون نمیشد یه نفر باشه اصلا نمیدیدیم از کجا رفت و از کجا اومد! نورپردازی و مدیریت نور هم خیلی فوق العاده و حرفه ای دست به دست اکتور داده بود تا هیجانی که لازم دارین رو بهتون بده.
من این بازی رو از نظر ژانر وحشت با احتلاف از همه بازی هایی که دیده بودم بیشتر دوست داشتم. شدیدا پیشنهاد میکنم برین
من واقعا تاحالا صدای جیغ خودم رو نشنیده بودم :))) و اصلا ترسش طوری نیست که پنیک کنید و حالتون بد بشه ارزشش رو داره حتما امتحان کنید.

کامیار سه شنبه 17 تیر 1399

سلام
بعد از تجربه ۱۲ اتاق فرار که خیلیاشون جذاب و عالی بودن این اتاق تبدیل شد به بهترین اتاق فراری که تابحال رفتم😍
سعی میکنم تا جای ممکن بدون اسپویل بازی رو توضیح بدم که اکثرا بتونن این نظرو تا انتها بخونن و قطعا این اتاقو برن و تجربه یه ترس عالی با معماهای دلچسب رو بدست بیارن...
از رفتار محترمانه و شخصیت محترم تره گیم مسترا که دوبرادره باحال و باشخصیت بودن شروع میکنم...
فوق العاده صمیمی درعین حال طوری با ما صحبت میکردن که حس میکردی وارده فیلم ترسناکی شدی که شخصیت منفیش طوری نیست که خودش بیاد سراغتون بلکه پشت میز میشینه تمام حوادثو بلاهایی که قراره به سرتون بیادو مدیریت میکنه و شما باورنمیکنی این آدم همون آدمیه که قراره یک ساعت اذیتتون بکنه چون اصلا به تیپو ظاهرو کلامشون نمیومد😂
خلاصه که وقتی وارده اتاق اول شدیم دکور و فضای بشدت کارشده و نورپردازیه فوق العاده حرفه ایه بازی جذبمون کرد و از همون اول منی رو که عاشق اینم موجودات زنده بازی روم زوم کنن و توسطشون اذیت بشم، هنوز بدون دیدن هیچ موجودی استرس و هیجان گرفتم! معماهای تمام اتاق ها درعین سادگی، بی نهایت ریزه کاری داشت که شمارو وادار میکنه سخت ترین احتمالاتو در نظر بگیرید درحالی که جواب جلوی چشمتونه!!! و وقتی معمارو حل میکنید احساس قدرت و لذت و صدالبته خنگی میکنید که چرا زودتر به فکرتون نرسید😅
اکتور ... اکتور ... اکتور ... واقعا هرچی از توانایی و حرفه ای گریه اکتورشون بگم بازم اصل مطلبو تا از نزدیک نرید و تجربه نکنید متوجه نمیشید... بقدری این اکتور تو تمام موارد تمرین کرده بود و از دل و جون واسه نقشش مایه میذاشت که حتی اتاق فرارایی رو که موجود زنده زیادی داشتنو زیر سایه خودش نگه میداشت!
چرا؟ عرض میکنم...
خلاصه بهتون بگم که آمادگیه هر چیزی رو داشته باشید
خزیدن، پریدن، دوییدن، تو ارتفاع بودن، در کسری از ثانیه اومدنو غیب شدن و ... کاری باهاتون میکنه که بدون کوچیکترین و حتی یکبار پخ کردنو لمس کردنتون، نفستونو تو سینه حبس کنید👻😫
اونقدر این آدم واسه نقشش ارزش قائله که حتی ضعیف ترین اتاق فرارم ایشون بره قطعا وقتی بیاین بیرون ممکنه از هرچیزیش ایراد بگیرید بجز اکتورش👌حالا فکرشو کنید اتاق طالع نحس از همه نظر قوی و حرفه ایه و در صدر همه اینا یه اکتور بی نظیر دارن که بی نهایت به مقام مشتریی که اونجا میاد وفاداره و با همه توانش تلاششو میکنه دست خالی بیرون نیایم و بهش از همینجا خسته نباشید و دست مریزاد میگم و امیدوارم تو همه مراحل زندگیش پیشرفت کنه🌹
همچنین به تیم درجه یک این اتاقم خسته نباشید میگم واقعا دمتون گرم که ۱۶ تیر ۹۹ رو یکی از قشنگترین و هیجان انگیزترین شبای زندگیم کردین واقعا کیف کردم و به معنای واقعی از ترسی که چشیدم لذت بردم دم همتون گرم👏
به همه عزیزان پیشنهاد میکنم چه اونایی که اولین اتاق فرارشونه چه اونایی که اتاق فراربازن! حتما این اتاقو برید و حتما تو حین مصاحبه و گپ ابتدای بازی با گیم مستر، ظرفیت و جنبه خودتونو ثابت کنید تا تو طول بازی دست گیم مستر و اکتور واسه بیشتر اذیت کردنتون باز باشه مطمئن باشید حتی اگه بهترین اتاقتون نشه اما قطعا یکی از پنج اتاق فرار جذابی میشه که تابحال تجربه کردید❣
برای من تا به اینجا رتبه اول شده و ضمناً سناریو و طرح داستان بازی هم با وجوده اینکه تقریبا مشابهش تو خیلی از فیلمهای ترسناک و شایدم اتاق فرارای دیگه بوده و هست، اما یکی از بی نقص تریناست👌
نمره من به پیش درآمد، دکور، فضاسازی، معما و سرگرمی، برخورد پرسنل و صدالبته موردی که جاش بین این رای ها خالیه (اکتور) نمره ۱۰/۱۰ میدم.

برهان جمعه 06 تیر 1399

سلام دوستان
به جرات می تونم بگم یکی از بهترین اسکیپ روم‌هایی بود که رفتم. المان ترس به خوبی در این بازی تعبیه شده و بسیار روی عملکرد افراد تأثیرگذاری. معماها هم خیلی خوبه.
فضای این بازی بسیار دارکه و داستان واقعا مهیج و ترسناکه. بیان گیم مستر در ابتدای بازی بسیار تأثیرگذاره و ذهن آدم رو جوری آماده می‌کنه که همش منتظر یه اتفاق ترسناک هستی.
طراحی محیط بازی به شکلیه که از ترک دیوار میترسید. اکت اکتورها در طول بازی به شکلیه که هر ورود و حضورشون در بین شما جدیده و اصلا تکراری نمیشه و می ترسید. گیم مستر یه کار خیلی خوبی هم که انجام میده، آنالیز رفتار بازیکناس. اگر ترس زیاد به شما غلبه نکنه شرایط و فضا رو برای شرکت کننده‌ها ترسناک‌تر میکنن، حالا برید ببینید چطوری.
سختی معماها معقوله و کسی که برای اولین بار هم رفته باشه می‌تونه با استفاده از راهنمایی‌های گیم مستر جلو بره. معماها برای کسایی هم که اسکیپ روم بازن مناسبه و اگر بتونن فکر کنن و ترس بهشون غلبه نکنه می‌تونن با یه مقدار فکر بیشتر حلشون کنن. تعداد معماها در هر اتاق مناسبه و بازی کاملا رو به جلو هست و یکجاگیر نمی‌کنید.
روش راهنمایی بسیار جذابی دارن و یکی از سرگرم کننده‌ترین بخش‌های این اسکیپ روم همین راهنمایی‌های. رسیدن به پاسخ معماها در هر مرحله گاهی اوقات مستلزم قربانی کردن یکی از بازیکناس. بترسید از وقتی که راهنمایی لازم دارید. :)))
این اسکیپ روم برای دوستانی که اسکیپ روم بازن هم حتی مهیجه و واقعا ارزش رفتن داره. جوری که بعضی از رفقای من که اسکیپ روم رفته بودن اینجا هم خیلی غافلگیر شدن و هم خیلی ترسوندشون. بازی اکتورها واقعا تاثیرگذاره و تعدادشان هم مناسبه فضاس.
مساحت بازی نه خیلی کوچیکه نه خیلی بزرگ و واقعا مناسب بازی بود. تعداد اشیای داخل بازی برای رسیدن به معماها هم مناسبه و جوری نیست که خودتون رو گم کنید و به پاسخ معماها نرسید. خیلی شلوغ و یا خیلی خلوت.
برخورد پرسنل بسیار محترمانه دوست داشتنی بود و کامل هوای بازیکن حرفه‌ای و تازه کار رو داشتن.
نتیجه اینکه اگر دنبال یه بازی ترسناک و معمایی هستید حتما طالع نحس رو امتحان کنید.

saeed nm پنجشنبه 05 تیر 1399

اول از همه ممنونم از کادر فوق العاده با ادب و صبور این بازی که واقعا لطف داشتند به تیم ما و دمشون گرم
اما این بازی رو ما از چندین مجموعه شنیده بودیم که جذاب هستش و انصافا ترسناک ترین تجربه ی ما در اتاق فرار بود و چیزی که ترس طالع نحس رو متمایز میکنه اکتور فوق العاده سریع این بازی است که با اینکه تعداد دفعات زیادی میبینیدش اما به علت سرعت شدیدش عادی نمیشه و تا آخر بازی این ترس لوس نمیشه
راجع به معما های بازی هم میشه گفت خوب بودن
دو تا از معما ها زیادی سختن اما باقیش راحت حل میشن و در کل معما های بازی بد نبودن
دکور بازی خوب بود اما خیلی بهتر هم میتونست باشه و فضای بازی هم خوب بود
کوچیک نبود ولی خیلی هم بزرگ نبود
ولی به قدری ترس بازی بالاست که شما بعد از بازی که فک میکنید تازه یاد ایراد ها میوفتید
البته من بار دومم بود این بازی رو رفتم و این سری خیلی ترس بازی بهتر بود به خاطر اضافه کردن یک کاراکتر جدید داخل بازی که به نوع خودش عالی بود
حرکت خوبی که این بازی داره و به ما گفتن برای همه هم انجام میدن اینه که اگر تایمتون هم تموم شه بازی رو تموم نمیکنن و تا آخر بازی رو اجرا میکنن که این واقعا عالیه و بار اول برای ما هم انجام دادن.
اها یه چیز ترسناک دیگه ی این بازی این بود که از یه شخصیت داخل بازی استفاده نکرده و این خیلی جذابش کرده.
و اینکه علامت don't touch بازی هم خیلی جدید بود که من هیچ جا ندیدم و باعث میشد حس بازیو از بازیکن نگیره


در کل خیلی خفن بود و یه بازی فوق العاده تر و تمیز و ترسناک

این نظر شامل اسپویل است!
علی چهارشنبه 28 خرداد 1399

سلام بعد از تجربه 16 تا از بهترین اتاق فرار های تهران ، ما به پیشنهاد چندتا از همین گروه ها که واقعا بازیشون عالی بود و به ما تاکید کردن که حتما برید به نظرم این اتاق اونجور که باید و ازش تعریف کرده بودن نبود و خیلی خیلی جای پیشرفت داره و بعد از بازی خیلی احساس رضایت و خوشنودی نداشتیم چرا باید یه سناریو عالی ، دکور خوب ، اکتور حرفه ای و سریع و کاربلد ، تهویه مناسب انقدر معماهای کم و ساده ای داشته باشه ؟! چرا ما بعد از بازی های خانواده مرموز ، غار مخوف و وحشت قبر که بینهایت لذت بردیم و حتی بازی های هتل جهنمی ، شکنجه ، قاتل سریالی ، demonic و ... که همشون بازی های عالی و خوبی بودن باید از رفتنمون به طالع نحس پشیمون بشیم ؟!!! هدف همه ی این بازی ها و اتاق ها یک ساعت یا بیشتر لذت بردن به همراه معما حل کردن و هیجان و ترسه که برای تخلیه انرژی و هیجان و کاهش استرس و تنش های عصبی بسیار مفیده و شما از هزینه ای که پرداخت کردی و وقتی که گذاشتی احساس رضایت کامل میکنی . ما واقعا متاسفیم از بعضی گروه ها که طالع نحس رو به ما پیشنهاد دادن و حتی تضمین کردن که سورپرایز میشیم و کلی اتفاقات جالب دیگه برامون میوفته . بهرحال این نظر تیم ماست و هر کسی سلیقه خودشو داره صرفا به یک نظر اکتفا نکنید ولی اگر صرفا بدنبال ترس و هیجان با معماهای کم هستید طالع نحس امتحان کنید .

علیرضا شنبه 03 اسفند 1398

این اتاق قطعا جزو بهتریناس معماهاشون قابل قبول و جدید بودند. توی سناریو و ترس بازی اتفاقاتی میوفتاد که بهم ربط نداشتند. ترس بازی می تونست خیلی بهتر باشه. دکور بازی در نوع خودش قشنگ و کار شده بود ولی با اون خونه جن زده ایه که توی سناریو تعریف میکنن خیلی فاصله داره. یه آیتم ترسشون به نظر من خیلی خطرناکه و اگه دقت نکنن ممکنه موجب مجروحیت بشه امیدوارم تو اون بخش بیشتر دقت کنن یا حذفش کنن حتی یه سری وسایل جلوی دست و پان اگه موقع ترس آدم حواسش نباشه تکون بخوره پاش گیر میکنه به اون وسایل. به ظر من در کل جزو اتاق های خوب تهرانه و من پیشنهاد میکنم که تجربش کنید

این نظر شامل اسپویل است!
0936***919 جمعه 25 مهر 1399

ما دیشب رفتیم این اتاق
واقعا فوق العاده بود. از نظر دکور و فضا سازی نسبتا خوب بود. معماهاش به جز یکیش باقیش روان و منطقی بود
ولی نکته ای که این بازی رو بنظرم بینظیر کرده ترس بازیه.
با اینکه به هیچ عنوان تاچ نداشت ولی خیلی ترسناک بود.
و این ترس بنظرم به خاطر هماهنگی نور و صدا و از همه مهم تر اکتورشونه.
اینکه هر لحظه دلهره داری که اکتور بیاد خیلی ترسناک بود برای ما.
و یه حرکت هایی میکرد که خیلی دیدنی بود و ما جای دیگه ای ندیده بودیم
بنظرم واقعا اکتور بینظیری داشتند.
برای افرادی که دنبال ترس هستند به شدت پیشنهاد میشه

امیرحسین شنبه 07 تیر 1399

کلا جالب بود. با اینکه دوستام بهم میگن کاکتوس و نسبت به اکثر اتفاقات کاملا خنثی و ریلکس عمل میکنم ولی خوب تو این بازی صدامو تونستن در بیارن. ژانر وحشتش با اینکه اتفاقات و قابل پیش بینی میکرد ولی بازیگری که وظیفه ترسوندن رو داشت به شدت خوب بازی میکرد.
طراحی دکور بسیار خوبی داشت و رو هیچ ایتیمی برچسب دست نزنید نبود. و فقط اول بازی گفت که به دو یا سه ایتم کلا دست نزنید و این باعث شد پیچیدگی معماها کمی بالا بره. دو سه تا معما بسیار سخت داشت که بدون کمک اصلا قابل حل نیست.

علیرضا خدابخش چهارشنبه 02 بهمن 1398

۰بازی خیلی خوب شروع میشه
کارکتر ها انقد ترسناک نیستن من که خیلی ترسوعم ولی اینجا خیلی اوکی بودم و خیلی حرفه ای عمل نمیکردن
خیلی جا داشت ترسش بهتر باشه
معماها الکی سخته
چند تا از معما ها باگ داره که از روش های دیگه هم حل میشه و ما قفلو باز کردیم ولی خودشون میگن هک کردی
چندتا ایده خیلی جالب داشت
خیلی بازی مکانیکی نیست که بنظر من ضعف بازیه
برخورد پرسنل متوسطه
برای کسی که بار اولش باشه یکم سخته معماهاش
برای کسی که تجربه اسکیپ روم زیاد داره قشنگع ولی حرفه ای نیست

MSH جمعه 25 مهر 1399

واقعا ترسناکه و معماهای خیلی خوب و جذاب و باحالی داره نه معما هاشو جابی میتونید ببینید نه ترسوندنایی که دارن فوق العادس منو دوستام که رفته بودیم همه باهم ترسیده بودیم
بازی فوق العاده جذاب
به نظر من مهم ترین نقطه قوت این اسکیپ روم اکتور فوق العادشونه سرعت بالا و اکتای فوق العاده واقعا ترسامونو ۱۰۰ برابر میکنه
معماهایی کخ دارن کاملا جذاب و وقتی حلشون میکنی حال میکنی
فضا و دکور بازیم کاملا مناسب تم بازیه
حتما برید و شرکت کنین

یزدان دوشنبه 12 خرداد 1399

پرسونل عالی . عملا بدون سناریو ، ما آخرشم نفهمیدیم چرا رفتیم تو چرا فرار کردیم ؟ پس التون ها چی شدن . 3.4 تا اکتوری که پخمونمیکردن کارشون خوب و واقعا خطرناک بود . دکور کمی به فوم نرم احتیاج داره که توی اون فرار کردن آسیب نبینیم ما 2 تا از بچه هامون ضربه دیدن و دچار آسیب دیدگی شدید شدن . و از نظرم وقتی به جای اینکه نسبت به سناریو پلیر رو بترسونید ، با برگردوندن اون به هوای هینت پخش کنید . ضعف داستان رو نشون میده.

این نظر شامل اسپویل است!
مارتیا خلیلی سه شنبه 26 آذر 1398

توی بازی های اخیری که من رفتم جزو بهترین ها بود.
چه از لحاظ ترس و چه از لحاظ معما ها.
دکور بازی به قدری قوی بود که از همون اول حس ترس و هیجان رو به من القا کرد.
از نظر من این بازی توی ژانر ترس، بازی سختی محسوب میشه ولی معمای سخت غیر منطقی من ندیدم.
پرسنل هم فوق العاده حرفه ای و انتقاد پذیر بودن که ما یه پیشنهاد دادیم بهشون، همونجا رو خودمون امتحان کردن اخر بازی و خیلی هم خوب شد و الانم توی بازی اجراش میکنن.

S.sh چهارشنبه 27 آذر 1398

من اول از همه برام برخورد و‌ پرسنل مهمند که الحق تیم جوان و مودب دژاوو نظرم و تامین کردن
و تو مرحله بعد دکور عالی و راحتشون خیلی نظرم و جلب کرد
فقط به نظرم صدای موزیک خیلی بلند بود و دلهره بیشتر میکرد که من به شخصه نمیتونستم واسه معماها تمرکز کنم
از نظر معما هم به نظرم در عین سادگی ظاهرش برای حلش واقعا نیاز به تمرکز و‌فکر بود که من خیلی از حلش لذت بردم
و به نظرم شخصی که میترسوند خیلی حرفه ای بود

علی شنبه 21 تیر 1399

یکی از اتاق فرارایی که دوباره ترسو تو وجود من انداخت خیلی وقت بود اینجوری نترسیده بودم معماها هم خوب بود. از اتاق فرار داشتم نا امید میشدم که این گروه واقعا امید رو به من برگردوندند.
برخورد پرسنل عالی
اکتور واقعا زحمت کشید. بجا و به موقع حضور داشت.
واقعا دمتون گرم بخاطر این همه دقت و زحمتی که کشیدین.
اگر دنبال یک ساعت بازی و تخلیه شدن انرژی میگردین حتما به این اتاق برید.

محمد بخشی دوشنبه 02 تیر 1399

بازی ترس زیادی داره، اکتور بینظیره، سرعتش فوق العاده بالاست. واقعا نمیفهمیدیم از کجا میاد و میره.
معما ها نسبتا روان هستش ولی بنظرم جا داره تعدادشو زیاد کنن.
شروع و پایان بازی عالیه
نکته مثبت بازی تهویه اتاق هستش که بر خلاف خیلی از مجموعه ها هوا اصلا دم نمیکنه و آدم کلافه نمیشه. معلومه بیشتر برای ترس بازی فوکوس شده. در مجموع برای کسایی که ترس دوست دارن خیلی خوبه

ملیکا ابراهیمی سه شنبه 17 تیر 1399

بنده به شخصه اتاق فرارهای ترسناک زیاد رفتم و زیادهم‌نمیترسم و بیشتر اهل خنده هستیم و اخر هر اسکیپ ترسناک دیگع عادی میشه برامون به اصطلاح پخ‌کردنا ! اما این اتاق فرار طالع نحس واقعا انتهای ترسه و تااااا اخر فرارش داشتیم تقلا میکردیم و معماها الکی و شخصی نبود بلکه واقعا جالب زیبا و خلاقانه از هر نطر عالیییی
پرسنل برخوردی مودبانه و مهربان داشتند یک دنیا سپاس

بامداد سه شنبه 01 مهر 1399

اگه نخوام خیلی طولانی بگم و از 5 (چون 10 بازه خیلی زیادیه امتیاز) بدم
دکر 3
سناریو 3
شروع پیش درامد 4
القای ترس 5
اکت 5
ارتباط اتاق ها با سناریو 2
جزابیت معما ها 3
استرس زمانی نداره و بیشتر شبیه یک سافاری ترس بسیار عالی بهتره دیدش تا یک اتاق فرار ترسناک خوب، ولی درکل تجربه عالی بود
برخورد پرسنل بسیار عالی

Mehrad شنبه 07 تیر 1399

خیلی خیلی زیاد برای دوستانی که دنبال یک‌ تجربه حرفه ای و به یاد ماندنی هستن پیشنهاد میکنم که از دست ندن این تجربه رو. با امکانات محدودی که در دسترس هست ولی فضاسازی و طراحی دکور بینظیر بود و طراحی معماها حرفه ای و برخورد پرسنل هم خیلی دوستانه بود و در کل بسیار سرگرمی جذابی بود

Solale پنجشنبه 19 دی 1398

ما امروز این اتاق فرار رو رفته بودیم، فوق العاده بود، انقدر جیغ زدم دیگه صدام در نمیاد، یکی از معدود تجربه های متفاوت زندگیم بود،
البته ما کلا نتونستیم معماهارو حل کنیم ولی با راهنمایی ها همه ی اتاق ها رو رفتیم، پرسنل فوق العاده مودب بودن، واقعا براشون آرزوی موفقیت میکنم.

حسين یکشنبه 17 آذر 1398

سلام خدمت دوستان عزیز
این بازی ترس مناسبی دارد ولی از نظر ترساندن باگ داشت به طوری که بعضی جا باید از ما میگذشت تا ناپدید بشه و اگه ما از جلوش حرکت نمیکردیم همان طور آنجا میماند
و معمای وقت گیر زیادی داشت مخصوصا در اول بازی و پایان به شدت نامفهوم
در کل امتیازم از 3/5 است

Señorita پنجشنبه 15 خرداد 1399

ترسناکترین اتاق فراری بود که تاحالا رفتم
بازی اکتور ها خیلی قوی و ترسناک بود
معماها منطقی بودن
فقط به شدت زخمی و کبود شدم ، بعضی جاها لبه های واقعا تیزی داشت .
ولی بازی عالی بود اگه در به در دنبال ترسیدن زیادین قطعا پیشنهاد میکنم!
پرسنل محترم ولی یکم زیادی جدی

این نظر شامل اسپویل است!
زهرا ملک سه شنبه 26 آذر 1398

بی نظیر بود.
به معنی دقیق کلمه اسکیپ روم با ژانر ترس هستش.
در کنار ترس زیاد بازی،معماهای واقعا چالشی داره.
دکور بازی هم خیلی خفن بود.
من بعد از بازی مجمع اخری بهترین دکوری بود که دیدم.
واقعا خوب هزینه کردن
پرسنلشونم خیلی بچه های با شخصیتی بودن خداییش.

ZoomCover شنبه 16 آذر 1398

این مجموعه یک مجموعه تازه کاره که تشکیل شده از یه سری جوون خوش ذوق و با سلیقه که تو بحث دکور و پوشش عامل وسواس زیادی خرج کردن.
بازی پتانسیل خوبی داره ، ترسش خوبه و جای بهتر شدن خیلی داره
کمی معماها گنگ هستش که اگر امکانش باشه روون تر بشه خیلی بهتر میشه

محمد سه شنبه 26 آذر 1398

برخورد پرسنل بسیار عالی، دکورشون فوق العاده بود مخصوصا شروع بازیشون، ترسش هم خیلی خوب بود ما اصلا نمیفهمیدیم کاراکترشون از کجا میومد و از کجا میرفت، فقط موزیک بازیشون خیلی بلند بود ولی در مجموع خیلی عالی بود واقعا امتحان کردنش می ارزه

امید جباری شنبه 19 مهر 1399
این نظر مورد تایید اتاق می باشد.

جزو اتاق فرارهایی که بعد از رفتن دوباره رزرو کردم با یه گروه دیگه رفتم. واقعا از نظر کیفیت خوب و جالبه البته برای افرادی که ترس براشون مهمه. ترس به موقع و به جا. از نظر معما هم خوب بود، ممنون از این گروه خوب، منتظر بازی بعدیشون هستم

ارشیا خوشحال چهارشنبه 11 دی 1398

اول از همه برخورد پرسونل عالی بود
دوم دکور باز دکور خیلی خوبی بود
معما ها جدید و منحصر بود که با این که سخت بود اما منطقی بود
و ترس بازی که فوق العاده بود.جزو 3 تا اتاق برتر از بین 17 تایی که تا الان رفتم بود
حتما پیشنهاد میشه

باربد شنبه 19 مهر 1399

واقعا یکی از بهترین بازی های تهران هست چه از نظر معما و چه از نظر ترس خیلی اتاق خوب و شیرینیه که توش به آدم واقعا خوش میگذره و آدم خودشو تو سناریو حس میکنه تبریک میگم به مجموعه دژاوو برای این اتاق فرار خوبی‌ که طراحی کردند

عاطفه شايگان شريف شنبه 09 فروردین 1399

بنظرم افتضاح بود. چند تا از معماهاش خوب بود. ترسش واقعا افتضاح و إصلا به چند تا حركت اكتر بازي من اصلا ترس نمي گم. اسم بازي طالع نحس بود ولي اصلا به فيلمش ارتباطي نداشت و اين خيلي خيلي بد و تو ذوق زننده بود.

Yalda شنبه 05 بهمن 1398

فوق العاده بووووود به شدت پیشنهاد میکنم هم ترسش هم معماهاش هم برخورد پرسنل واقعا عالی بود👌🏻🔥😍
فضای بازی هم بزرگ بود و جذااااااب و خیلی وحشتناک😰👌🏻
قطعا بهترین اسکیت رومی بود که رفتم😍🤦🏻‍♀️

مهدی دشتی سه شنبه 27 خرداد 1399

شروع بازی خیلی جالب بود اکتور بازی واقعا حرفه ایی بود بغیر یکی دو تا معما بقیه معماها راحت حل میشد در کل برای کسایی که اتاق فرار ترسناک دوست دارند گزینه مناسبی است کاش صدای موزیک بازی رو یخورده کم کنند

Mahan.np پنجشنبه 12 تیر 1399

بازی به شدت ، به شدت ترسناک و واقعا معماهای جالب و منطقی .
رفتار گروهشون عالی . من خودم به شخصه از این بازی ها ترسی نداشتم ، ولی بعد این بازی کلبس (شکه یا رنگ پریده ) شدم .
به شدت پیشنهاد میشه برین حتما

علی اطهری سه شنبه 15 بهمن 1398

شروع خیلی خوبی داشت، معما ها نسبتا سخت بود، ترس بازیشون جالب بود. کلا بین اتاق فرارهای جدید بنظرم خیلی بازی جالبیه، محیط بازی خیلی شیک و زیباست فقط زیادی گرم بود، در کل امتیاز من ۹ از ۱۰

سینا چهارشنبه 11 دی 1398

دکور حرف نداشت و کلا خیلی بزرگ بود
معما ها سخت بودن و توی اون ترس واقعا سخت بود حل کردنشون
پرسنلشونم خوش اخلاقن و حتی به ما تایم اضافه دادن تا بتونیم از اتاق بیایم بیرون

aryan شنبه 22 شهریور 1399

معمای های خوبی داره بازی جوری نیست که با سختیش زده شین یا از اسونیش زده شین یکی از فاکتورای خوب این بازی ترسش هست که تو این زمینه عالی عمل کردن و در کل پیشنهاد میشه بهتون

محمد امین اسلامی سه شنبه 10 دی 1398

واقعا خوب بود.ما خیلی ترسیدیم
ما یه بار خودمون رفتیم بازی کردیم
بعدش با یه گروه دیگه رفتیم و بهمون ماسک دادن تا بچه های خودمونو بترسونیم
خداییش ترسوندن بیشتر حال میده

عباس شعاری جمعه 16 خرداد 1399

قطعا یکی از ترسناکترین اتاق های تهران هستش.
دکورشون متناسب با سناریو هستش
شروع و پایان بازی فوق العادست
یک نکته خوبش اینه که اگه زمان کم بیارید تایم اضافه میدن

علی دهنمکی چهارشنبه 27 آذر 1398

خیلی بازی مهیج و ترسناکی بود، نسبت به بقیه اتاق فرار های ترسناک معماهای سطح بالا و چالشی خوبی داشت، خیلی بچه های باحالی هم بودن. ما سانس ۱ شبشو رفتیم خیلی خوف بود

بشیر چهارشنبه 27 آذر 1398

تو بازیای ترسناکی که من رفتم واقعا از همشون قوی تر بود واقعا دکورش شبیه خونه های انگلیسی قدیمی بود. دو تا از معماهاشون بنظرم سخت بود. ولی در کل خیلی راضی بویم ما

جواد شکوری پنجشنبه 12 دی 1398

یکی از ویژگی های خوب این اتاق بزرگ بودنشه. معماهاشونو دوست داشتم ولی یکیش خیلی سخت بود.
خداییش ترس بازیشون خیلی خوب بود. بچه های خیلی باحالی بودن

sina gholamian یکشنبه 24 آذر 1398

بازى از نظر ترس عالى و به موقع و به جا
اندازه ترس عالى
معماها فوق العاده خوب و مناسب
پرسنل به شدت محترم و با شخصيت و خوب
همه چى تمومه اين بازى

نوید چهارشنبه 02 بهمن 1398

Kheili kheiliiii khob ghavi tars fogholade tarsnak train otagh farari bod ke raftam moamaha manteghi bedone eghrargh migam ke jozve 5ta otagh far are Ali hast chon man bala 80 ta otagh raftam be game pishnehad misheeeeeeeee
Ishala otaghe badishon

Fathi چهارشنبه 16 بهمن 1398

بي نظير
بازي عالي شروع شد و قضاي بازي به شدت شبيه همون چيزي هست كه تعريف ميكنن.
برخورد پرسنل هم فوق العاده حرفه اي بود
ما كيف كرديم خلاصه

سارا چهارشنبه 27 آذر 1398

شب به یاد موندنی رو تجربه کردیم
متشکرم‌از تیم جوان و مودب دژاوو که اینقدر بازی لذت بخشی رو فراهم کردند.
فقط به نظرم ترس بازی زیاد بود🙈

Ali agha چهارشنبه 16 بهمن 1398

من برای بار دوم دیشب رفتم
عالی بود واقعا
ترسشون خیلی حرفه ای تر شده
سرعت عمل فوق العاده بالای اکتور بازی که من کم دیدم اکت به این تمیزی

آیلار شنبه 07 تیر 1399

بازی فوق العاده هیجان انگیز و جذاب کلی ترسیدیم کلی خندیدیم فضا سازی و موزیک و اکت عالی. برخورد پرسنل عالی. در مجموع خیلی خوش گذشت🙏🙏🙏

0919***454 پنجشنبه 17 مهر 1399

فضا سازی و معما ها ضعیف بود ترسش هم کم بود البته اکتورشون دیگه نیست اگه بود عالی می شد کلا این اتاق رو دست اکتور قبلیشون می چرخید

طالع نحس جمعه 25 مهر 1399

خيلى عالى بهترين اسكيپ رومى هست كه اومدم وبعدشيشومين بارهنوووزم واسم ترسناك و جذابه بايه كادرخيلى حرفه اى و عالى🙏🏻🙏🏻

اشکان شنبه 26 مهر 1399

واقعاااااا عالی بود گروه ما فقط بازیای ترسناک میریم اگه واقعا میخواید معنای ترس بفهمید طالع نحس برید جزو برترینای تهرانه

جواد چهارشنبه 11 دی 1398

خیلی ترسناک بود
ما توی اون ترس واقعا نتونستیم خوب حل کنیم
معماهاشون خیلی باحال بود ولی ما واقعا از ترس نشد فک کنیم

سرداری دوشنبه 28 بهمن 1398

سلام بین بازی های ترسناک، معماهای خیلی خوبی داشت، خیلی خوبه که وقت اضافه میدن تا کل معماهارو حل کنی، در کل ۹ از ۱۰

محمد جمعه 02 اسفند 1398

واقعا پرامون ریخت خیلی‌خوب‌بود هم ترساندن هم فضا، نگم براتون از معماها که perfect. از هتل جهنمی راضی تر بودم

محمدشجاعی چهارشنبه 28 خرداد 1399

ترس بازی عالی اکتور با اختلاف زیاد بهترین اکتور اتاق های فرار بود پرسنل عالی و معما ها هم بسیار منطقی

M.g چهارشنبه 27 آذر 1398

همه لحظه های بازی برای من پر از هیجان و غافلگیری بود .معماها جالب بودن. درکل خیلی راضی کننده بود .

xo جمعه 15 آذر 1398

با این که تازه افتتاح شده و قطعا نیاز به اصلاحاتی داره ولی خیلی خوبه. وقتی تخفیف داره می ارزه :)))

Shahin جمعه 16 خرداد 1399

ترس بازی واقعا زیاد بود
تنوع اکترشون عالی بود
معما ها کمی سخت
دکورشونم خوب بود
حال کردیم ما

یگانه چهارشنبه 25 تیر 1399

یکی از دوتا ترسناک‌ترین اتاق‌هایی که رفتم
واقعا جذاب و پر از دلهره
اکت‌های بی‌نظیر

ارمان معتمد پنجشنبه 06 شهریور 1399

واقعا عالی به نظر من فقط به جای دلهره باید مینوشتن ترس
حتی برای اوین بار هام عالی هست

Pesare shoja یکشنبه 01 تیر 1399

معماهاي جالبي داشت
من عااااااشق اكت موقع خروج اكتور شدم فقط
پر از موفقيت باشين🖤

Niloo دوشنبه 31 شهریور 1399

خیلی معمولی بود واسه کسایی که خیلی اسکیپ بازن جذاب نیست، البته اکتور قوی داشت

محمدرضا چهارشنبه 25 تیر 1399

یه جورایی می شه گفت ترکیب همه ی اتاق فرارهای موجوده. من که زیاد خوشم نیومد

Hananeh چهارشنبه 27 آذر 1398

یکی از پرهیجان ترین اتاق فرار ها با دکوراسیون عالی👌

Srd پنجشنبه 26 تیر 1399

بسیار عالی حتما پیشنهاد میکنم...

0938***505 یکشنبه 13 بهمن 1398

خیلی ترسناک بود واقعا خوب بود :))

Ata iranfar سه شنبه 10 دی 1398

Bad az mddat ha ye bazie khoob raftam
Dametoon garm

Mahsa Erfani شنبه 10 آبان 1399

Besyar allllly bod
Hameeee chishon

reyhaneh پنجشنبه 24 مهر 1399

merc ke enqad bahalid😁❤️

0937***332 سه شنبه 26 آذر 1398

Kheiliii aliii bud .👏🏻

علی سالمی سه شنبه 14 مرداد 1399
این نظر مورد تایید اتاق می باشد.

عالی بود