جشنواره بهترین اتاق فرار سال ۱۳۹۹   همین الان شرکت کن!
اتاق فرار خانه اشباح

اتاق فرار خانه اشباح

ارائه دهنده:
EscapeHome
escapehome.ir
درباره مجموعه:

تهران, کریمخان
خيابان كريمخان خيابان نجات الهي كوچه نويد پلاك ١٧

02188948916

درصد سختی بازی:
از 10
امتیاز:
7.3 از 10
|
3 رای
تعداد نفرات بازی:
3 تا 4 نفر
مدت زمان بازی:
60 دقیقه
مبلغ بازی:
50,000 تومان برای هر نفر
امتیاز افرادی که این بازی را تجربه کردند
5 از 10
7 از 10
9 از 10
7 از 10
7 از 10
9 از 10
نقد و بررسی های این اتاق فرار
توضیحات

اتاق فرار "خانه اشباح" سومین بازی ارایه شده از تیم "اسکیپ هوم" واقع در منطقه کریمخان می باشد.

داستان بازی خانه اشباح از این قراره که:

جسد حلق آویز شده آقای مرگان توسط پلیس کشف شد و با جست و جو در خانه آنها متوجه جسد خفه شده خانم مرگان شدن که سالهاست در کمد پنهان شده بود٬ اما چیزی که هیچگاه مشخص نشد٬ راز جسد دختری بود که داخل تابوت قرار داشت و با طلسمی مرموز احاطه شده بود٬ گروه های زیادی درصدد حل این معما و رفع طلسم برآمدن اما هیچکدام موفق نبودن.
حالا گروه شما قصد داره تا این طلسم رو برای همیشه خنثی کنه٬ فقط ۶۰ دقیقه وقت دارید تا قبل از حمله اشباح اون طلسم رو بشکنید.نظرات متعلق به افرادی است که این بازی را تجربه کردند
امین اشتیاقی دوشنبه 06 آبان 1398

زمانی که ما برای انجام این بازی رفته بودیم٬ یکی از اعضای اصلی تیم اسکیپ هوم حضور نداشتند و همکار دیگشون حضور داشتند که برخورد خیلی خوبی داشتن٬ با توجه به اینکه آخر وقت رفته بودیم و خودشون خیلی آشنا با سنارویو نبودن٬ مثل دیگر اتاقا برامون سنارویو رو تعریف نکردن٬ و فقط کلیات خود بازی رو گفتن و مام وارد اتاق شدیم.
ایده بازی برای ایجاد حس وهم آلود ترس رو فقط با کلمه فوق العاده می تونم توصیف کنم.
از دکور انتظار بالایی نداشته باشید و از منم نشنیده بگیرید٬ توی این اتاق نیازی هم ندارید به اینکه کیفیت دکور چقدره :)
طبق توضیحات معماهای قسمت آخر بازی بازطراحی شده بود که خیلی خوب بود.
موسیقی و صداگذاری هم کاملا منطبق و باورکردنی بود٬ فقط بعضی آیتم هایی که توی دکور به کار رفته بود٬ بیش از حد برای ترس تکون می خورد اگه اون حرکات ها هم کمتر بشه٬ بیشتر باور پذیر میشه.
در کل من که همیشه این اتاق یکی از اتاق هایی که پیشنهاد میکنم.
ما این اتاق رو دونفره رفتیم و به نظرم با توجه به ابعاد همون ۲ تا ۳ نفر کافیه

علیرضا چهارشنبه 25 دی 1398

نکته مهم این بازی اینه برای 2 نفر طراحی شده و به نظر من حتی اگه 3 نفره تجربش کنید اذیت میشید ولی این مورد رو جزو نقاط منفیه بازی نباید در نطر گرفت چون برای همین موضوع از یه روشی در این اتاق استفاده شده که بسیار نوآورنه است و تو هیچ اتاق فراری تکرار نشده. ترس بازی هم به اندازه و با توجه به شرایط اتاق قابل قبوله. معماهای بازی هم قشنگ و قابل حل اند و اکثرشون به سناریو ربط داشتند. ایراداتی که میشه از این اتاق گرفت یکی سیستم کمک رسانیه اتاقه که باز هم با توجه به شرایط اتاق امکان استفاده از روش دیگه ای برای کمک رسانی وجود نداره و این شرایطی که میگم همون روش نوآورانه ایه که استفاده شده و تا تجربش نکنید متوجه نمیشید. یه مورد دیگه ای هم بود یکی که برای ما پیش اومد این بود که یکی از قفلای بازی خراب بود و ما با حدس اون مرحله رو رد کردیم که امیدوارم مشکل حل شده باشه. در کل برای تجربه 2 نفره میتونه جذاب باشه و همچنین تشکر از رفتار خوب پرسنل

Amin Esmaeili پنجشنبه 17 بهمن 1398

معمولی بود یسری معماهاش بنظرم واقعا لوس بود!