اپ تایم‌فورفان رو

بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای اصفهان + بررسی و نحوه رزرو

اولین انتخاب بسیاری از جوانان امروزی برای تفریحات دسته جمعی، رفتن به اتاق های فرار و حل معماهای آن‌هاست. این اتاق‌ها علاوه بر ایجاد هیجان، فرصتی است که شما با دوستانتان معماهای جذاب و دشوار را حل کرده و لحظاتی شاد را با هم به اشتراک بگذارید.

اهل هر شهری که باشید، باید اتاق فرارهای همان شهر را بشناسید تا بتوانید بهترین اتاق فرار را انتخاب کنید و با دوستانتان به ماجراجویی بپردازید. بیشتر شهرها اتاق فرارهای با کیفیت و هیجان‌انگیز دارند و اگر شما اهل اصفهان هستید، شانس به شما رو کرده است چرا که امروز تایم فورفان قرار است بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای اصفهان را به شما معرفی کند و لینک رزرو آن‌ها را در اختیارتان قرار دهد. پس با ما همراه باشید!

بهترین اتاق فرارهای اصفهان

برای دیدن یک لیست درست و حسابی از اتاق فرارهای ترسناک اصفهان، بهترین راهتان این است که به صفحه اتاق فرارهای اصفهان در وبسایت تایم فورفان مراجعه کنید. در این صفحه تمامی اتاق های فرار با بررسی دقیق، معرفی کامل و لینک رزرو آنلاین در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اما دنبال یک لیست کار راه بینداز و جمع و جور هستید، این مقاله برای شماست. در ادامه ما چندی از معروفترین اتاق فرارهای اصفهان را به شما معرفی می‌کنیم.

اتاق فرار مریض روانی

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-isfahan-reviews-and-how-to-book-3

این اتاق فرار که در خیابان سپهسالار اصفهان قرار دارد، با درجه سختی ۸ از ۱۰، یک اتاق فرار نسبتا دشوار محسوب می‌شود. برای شروع این بازی به یک گروه ۴ تا ۸ نفره نیاز دارید. ۷۰ دقیقه هم به شما برای حل معماها و اتمام بازی زمان داده می‌شود.

از نظر کاربران تایم فورفان میزان هیجان، فضای بزرگ و سطح سختی معماهای این اتاق فرار استاندارد و عالی است.

داستان بازی: این محل توسط یک مریض روانی ساخته شده که شایعاتی به گوش شما رسیده در خصوص این که این فرد مهمانان خود را به قتل رسانده و ناپدید می‌کند شما برای این که بفهمید این شایعات درست است یا نه به صورت مخفیانه وارد این محل شده‌اید. ولی در نظر داشته باشید دو مشکل اساسی دارید؛ یک در زمان حضور به دام مریض روانی نیوفتید و پس از فعال سازی اولین تله قبل از ۷۰ دقیقه محل را ترک کنید. دو مراقب باشید روح افراد کشته شده هنوز در این محل حضور و قصد اذیت کردن شما را دارند.

لینک رزرو اتاق فرار مریض روانی

اتاق فرار ملکه خون

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-isfahan-reviews-and-how-to-book-4

این اتاق فرار در محله‌ی خانه اصفهان واقع شده و اولین اتاق فرار از مجموعه EscapeEcipe است. با سطح دشواری ۸ از ۱۰، این اتاق فرار برای گروه‌های مبتدی و حرفه‌ای مناسب است. با یک گروه ۵ تا ۷ نفره و ۷۰ دقیقه زمان می‌توانید خاطره‌ی بسیار خوشی برای خود و دوستانتان بسازید.

کاربران تایم فورفان امتیاز ۹٫۳ از ۱ را به این اتاق فرار اعطا کرده‌اند. دکور عالی، سطح هیجان، تنوع معماها و قفل‌ها و بازی خوب اکتورها از دلایل این رضایت بالاست.

داستان بازی:  در سال ۱۴۰۲ میلادی ، به دستور پادشاه شهر سیلوانیا ، تمام اطرافیان ملکه به اعدام و خود ملکه به حبس در قصر خود محکوم شد. موقع اجرای حکم ، دست راست ملکه یعنی جادوگر شهر ناپدید شد. بعد از آن اتفاق ملکه در قصر خود به انزوا رفت ، ولی آرامش به شهر بازگشت ؛ دیگر خبری از گم شدن دختر های شهر نبود.

اکنون پس از گذشت تقریبا ۶۰۰ سال ، انگار تاریخ داره تکرار میشه. مردم شهر ، شب‌ها از ترس از دادن دخترانشان درب خانه های‌خود را قفل می‌کنند. گمانه زنی‌ها بر این است که جادوگر دوباره به شهر بازگشته. کلیسای سیلوانیا رسم داره هر ۱۰ سال یکبار قصر ملکه را تطهیر کند‌. شماری و دوستانتان به درخواست کلیسا اینجایید تا به عنوان اعضای کلیسا ، به بهانه تطهیر وارد قصر بشوید.

اما فراموش نکنید ، هدف شما چیز دیگریست…!

لینک رزرو اتاق فرار ملکه خون

اتاق فرار نفرین آمیتیست

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-isfahan-reviews-and-how-to-book-5

این اتاق فرار که در خیابان شیخ صدوق اصفهان واقع شده، اتاق فراری در ژانر وحشت و معمایی است. درجه سختی این اتاق فرار ۸ از ۱۰ است، یعنی نسبتا دشوار محسوب می‌شود. برای شروع بازی باید یک گروه ۴ تا ۶ نفره داشته باشید. مجموعه به شما ۷۵ دقیقه زمان برای کامل کردن معماها می‌دهد.

کاربران تایم فورفان امتیاز بالای ۹٫۹ از ۱۰ را به این اتاق فرار اعطا کرده‌اند. از نظرات درج شده بر روی وبسایت می‌توان متوجه شد که بازیکنان بسیار از طراحی معماها، دکور زیبا و فضاسازی طبیعی بازی بسیار راضی بوده‌اند.

داستان بازی: ناخدای کشتی امیتیست به طمع گنج عظیمی که داخل کشتی بوده به خدمه خودش شک میکنه و تصمیم میگیره تو یه شب، تمام خدمتکارای خودش رو به قتل برسون! چند لحظه بعد کشتی دچار طوفان شدیدی شده و کاملا ناپدید میشه. حالا کشتی پیدا شده اما از گنج بزرگ داخل اون خبری نیست و هر کسی به خاطر گنج وارد کشتی شده دیگه برنگشته!

آیا این طمع رو به جون میخرید؟

لینک رزرو اتاق فرار نفرین آمیتیست

اتاق فرار فوکوشیما

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-isfahan-reviews-and-how-to-book-6

اتاق فرار فوکوشیما در محله شیخ صدوق اصفهان واقع شده است. ژانر این اتاق فرار وحشت آور و مهیج است. با درجه سختی ۸ از ۱۰ می‌توان گفت که این اتاق فرار برای همه گروه‌ها با هر سطح تجربه‌ای مناسب است. با یک گروه ۴ تا ۶ نفره می‌توانید این بازی ۷۵ دقیقه‌ای را استارت بزنید.

امتیاز این اتاق فرار در وبسایت تایم تایم فورفان ۹٫۸ از ۱۰ است. کاربران از میزان المان وحشت، معماهای عالی، برخورد عالی پرسنل و از همه مهم‌تر، سناریوی جذاب بازی ابراز رضایت کرده‌اند. بسیاری از افراد طراحی این بازی را بسیار متفاوت و حرفه‌ای توصیف کرده‌اند.

داستان بازی: فاجعه فوکوشیما هنوز هم قربانی میگیره . بعد از فاجعه اتمی فوکوشیما شهر کاملا تخلیه شده اما یه حرفایی راجع به اینکه از تشعشعات رادیو اکتیو موجودات عجیبی بوجود اومده به گوشمون میرسه. شما و دوستاتون به عنوان یه واحد بررسی وارد نیروگاه می شین تا ببینین قضیه از چه قراره…

لینک رزرو اتاق فرار اتاق فرار فوکوشیما

اتاق فرار هویت مخفی

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-isfahan-reviews-and-how-to-book-7

اتاق فرار هویت مخفی در محله شیخ صدوق اصفهان واقع شده است. ژانر این اتاق فرار کارآگاهی و جنایی است. درجه سختی نیز ۸ از ۱۰ است و با هر سطح تجربه‌ای از این اتاق فرار لذت خواهید برد. به یک گروه ۴ تا ۶ نفره برای شروع بازی نیاز دارید و مجموعه به شما ۶۰ دقیقه برای انجام بازی فرصت خواهد داد.

کاربران تایم فورفان به این بازی امتیاز ۹٫۸ از ۱۰ را داده‌اند. طبق نظرات درج شده در صفحه این بازی، دکور بازی، طراحی معماها و سناریوی بازی از نظر کاربران قابل ستایش است.

داستان بازی: اخیرا چند نفر ناپدید شدن و روز به روز به تعداد گمشدگان اضافه میشه. پلیس بعد از یررسی و تحقیق، مدارکی مبنی بر اینکه پای یه گروه قاچاق اعضای بدن در میونه بدست اورده و از شما کاراگاهای حرفه‌ای خواسته تا تو این پرونده همکاری کرده و هرچه سریعتر اونها رو شناسایی کنین.

شما فقط ۶۰ دقیقه وقت دارید تا قبل از فرار قاچاقچی‌ها اونها رو شناسایی کنین…

لینک رزرو اتاق فرار هویت مخفی

چگونه باید اتاق فرار را رزرو کنیم؟

the-best-and-scariest-escape-rooms-in-isfahan-reviews-and-how-to-book-2
the-best-and-scariest-escape-rooms-in-isfahan-reviews-and-how-to-book-1

برای رزرو اتاق فرار به صورت آنلاین، وبسایت تایم فور فان یکی از بهترین انتخاب‌هاست! تیم حرفه‌ای این مجموعه، سعی کرده تا تمام اتاق‌های فرار را دسته بندی و در وبسایت قرار دهد. با مراجعه به صفحه مربوط به اتاق فرارهای اصفهان در وبسایت تایم فور فان شما می‌توانید نقد و بررسی، کامنت‌های کاربران، داستان و قوانین هر اتاق فرار را مشاهده کنید و سپس بر اساس سلیقه خودتان و دوستانتان، بهترین اتاق فرار را انتخاب کنید.

در نهایت با انتخاب سانس و تعداد افراد گروه، می‌توانید هزینه را پرداخت و بلیط را به سادگی از وبسایت تهیه کنید! همچنین اگر زود به زود به تایم فور فان سر بزنید، خواهید دید که بسیاری از مواقع، میتوانید از تخفیف‌های ویژه استفاده کنید!

امتیاز به این مطلب
یاسمین روحانی

یاسمین روحانی

نظرات