اپ تایم‌فورفان رو

بهترین و ترسناک‌ترین اتاق فرارهای ساری + بررسی و نحوه رزرو

یکی از جدیدترین تفریحاتی که در میان جوانان ایرانی بسیار محبوب شده است، اتاق فرار یا اسکی روم است. در هر اتاق فرار افراد باید با همکاری تیمی از میان اتاق‌های تو در تو با حل معماها و پازل‌های گوناگون بگریزند. هر اتاق فرار ژانر خاص خود را دارد و سناریوی متفاوتی را دنبال می‌کند. این یعنی شما علاوه بر حل معماها در حال دنبال کردن داستان جذابی هم هستید.

درست است که شهر ساری در تنوع و تعداد اتاق فرار مانند شهرهای بزرگی مانند تهران و کرج نیست، اما چند عنوان خوب اتاق فرار در آن موجود است که حتما طرفداران اتاق فرار را به سر ذوق می‌آورد. در ادامه قرار است سه تا از این اتاق فرارهای با کیفیت را به شما معرفی کنیم. پس با تایم فورفان همراه باشید.

اتاق فرار گنجینه

گنجینه

این اتاق فرار که در ژانر وحشت طراحی شده است در شهر ساری در بلوار امام رضا، ذغالچال، بعثت ۲۷ قرار دارد. درجه سختی این بازی ۸ از ۱۰ است که یعنی دشواری این بازی در حدیست که تیم‌ها را به چالش می‌کشد اما گروه‌های مبتدی هم می‌توانند از آن لذت ببرند.

برای حل این معماهای دشوار به تیمی ۴ تا ۶ نفره نیاز دارید و باید با کمک هم فکری با این افراد تمام معماها را در ۶۰ دقیقه حل کنید. این اتاق فرار امتیاز ۸٫۲ از ۱۰ را از کاربران ما دریافت کرده است. بسیاری از آن‌ها فکر می‌کنند که این بازی بسیار ترسناک و دلهره‌آور است و معماهای آن هم طراحی خوبی دارد.

داستان بازی: در خلاصه داستان این بازی آمده است که یه خونه‌ی متروکه هست که مدت‌هاست کسی اونجا نرفته. همه میگن که اونجا یه گنج مخفی وجود دارد اما کسی جرئت ندارد وارد خانه شود و به دنبال آن بگردد. این گنج طلسم شده‌ست. آخرین کسی که تو این خونه زندگی کرده ۱۰۰ سال پیش بوده. یه پیرمرد تنها که از گنج اجدادیش محافظت می‌کرده. میگن در حالی که پیرمرد تنها بوده ولی صداهای عجیب و غریبی از خونه میومده. بعد از فوت پیرمرد هر کس به طمع گنج وارد خونه شد، ناپدید شده و معلوم نیست که سرنوشتش چی شده!

شما و گروهتون به این خونه اومدین تا گنج طلسم شده رو پیدا کنین. سرنخ‌ها و معماها شما رو به گنج پنهان شده می رسونن. موجوداتی از گنج محافظت می کنند. در مسیر دستیابی به گنج، مراقب محافظان گنج باشید.

لینک رزرو آنلاین اتاق فرار گنجینه

اتاق فرار شیون

شیون

اتاق فرار شیون در ژانر وحشت، درام و تئاتر تعاملی طراحی شده است. این اتاق فرار در شهر ساری بلوار پاسداران، کوچه شهید بهرامی قرار دارد. درجه سختی این بازی هم ۸ از ۱۰ است. این یعنی همه‌ی گروه‌ها از جمله حرفه‌ای و مبتدی می‌توانند از این بازی لذت ببرند.

برای شروع این بازی به یک تیم ۵ تا ۸ نفره نیاز دارید تا بتوانید همه‌ی معماها را در ۹۰ دقیقه زمان استاندارد بازی حل کنید و فرار کنید. این بازی از کاربران تایم فورفان نمره ۸٫۸ دریافت کرده است که یعنی اکثرا از این بازی رضایت داشته‌اند.

گویا این اتاق فرار اولین اتاق فرار اوپن مپ در ساری است که کاراکترها و سناریوی آن توجه بازیکنان را به خود جلب کرده است.

داستان بازی: سروان احمدی هستم و از شما خواهش میکنم که در حل این پرونده‌ی دشوار و مرموز به من کمک کنید. چند روز است که از سارا محتشم خبری نیست. آخرین کسی که او را دیده، طاهر، شوهر اوست. ما از طاهر بازجویی کردیم اما اون میلی به همکاری نداره. شما دوستای سارا هستین! پس ازتون میخوام به من کمک کنید. باید برای همدردی به خونه طاهر برید و اطلاعات رو از زیر زبونش بکشید! شما این کار را برای سارا انجام میدید! اون دوست شما بود! قرارمون هم دم در خونه دوستتون!

لینک رزرو آنلاین اتاق فرار شیون

اتاق فرار نجوا

نجوا

این اتاق فرار در ژانر دلهره آور، وهم آلود و معمایی طراحی شده است و در شهر ساری میدان ابن شهر آشوب قرار دارد. اتاق فرار نجوا درجه سختی ۸ از ۱۰ را دارد که این یعنی معماها دشوارند اما نه آنقدر که کلافه شوید و نتوانید آن‌ها را حل کنید.

برای استارت این بازی به یک تیم هم بسته‌ی ۵ تا ۸ نفره نیاز دارید که بتوانند به شما کمک کنند تا با همفکری، تمام این معماهای دشوار را حل کرده و از اتاق‌ها بگریزید. امتیاز کاربران به این بازی ۹٫۵ از ۱۰ بوده است که این یعنی تقریبا همه از این بازی رضایت کامل داشته‌اند. گویا فضا و دکوراسیون عالیست و کارکنان هم بسیار خوشرو هستند.

داستان بازی: نجوا دختری بود که روستاییا سنگسارش کردن! ننه سلما با گریه و زاری التماس میکرد و میگفت که دخترش بی گناهه و کاری نکرده. بعد از اون اتفاق روستایی‌ها یکی یکی دارن غیب میشن! چند شبه که من و دوستام داریم خواب نجوا رو میبینیم!

لینک رزرو آنلاین اتاق فرار نجوا

نحوه رزرو اتاق فرار ساری

برای رزرو اتاق فرار در شهر ساری بهترین کار این است که به قسمت شهرها در وبسایت ما مراجعه کرده و شهر ساری را انتخاب کنید. در صفحه اتاق فرارهای شهر ساری می‌توانید تمام اتاق فرارهای این شهر را مشاهده کرده و سناریوی آن‌ها را بخوانید. در صفحه هر اتاق فرار، امتیاز آن، نظرات کاربران و قوانین آن بازی نوشته شده است.

در اکثر موارد امکان رزرو سانس به صورت آنلاین فراهم شده که شما می‌توانید با مشاهده سانس‌های آزاد و پرداخت بیعانه، اتاق فرار مورد نظرتان را رزرو کنید.

امتیاز به این مطلب
یاسمین روحانی

یاسمین روحانی

نظرات