عجیب ترین رستوران های دنیا، که تاکنون در موردشان نشنیده اید

0
652
عجیب ترین رستوران های دنیا

رستوران‌های زیادی هستند که در سراسر دنیا وجود دارند و آدم‌های مختلفی برای خوردن غذا به آنجا می‌روند. اما برخی از این رستوران‌ها سبک و سیاق خاصی دارند و تجربه‌ایی فراتر از سرو یک غذای معمولی را برای شما به ارمغان می‌آورند. ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی عجیب ترین رستوران‌های دنیا بپردازیم و شما را با این رستوران‌ها آشنا کنیم.

رستورانی یخی در دل کویر داغ امارات متحده عربی

رستورانی سرد که همه چیز آن از یخ تشکیل شده و این رستوران به عنوان اولین رستوران یخی خاورمیانه شناخته شده است. این رستوران در دبی قرار دارد و بسیار جذاب است که در کشوری بسیار گرم، شما می‌توانید به این رستوران بروید و سرمای زمستانی یخبندان را تجربه کنید.

کافه یخی اسکیموها در ایران – تهران

کافه یخی اسکیموها

البته ناگفته نماند این کافه کمتر از یکسال است که در تهران فعالیت خود را شروع کرده است. در آنجا به شما لباس‌هایی شبیه اسکیموها را می‌دهند تا آن لباس‌ها را به تن کنید. هوای این کافه بسیار سرد است. اما پوشیدن لباسی شبیه اسکیموها و رفتن به فضایی شبیه به خانه اسکیموها می‌تواند برای شما تجربه جالبی را رقم بزند.

رستوران نینجاها در نیویورک

یک رستورانی جالب در دل آمریکا قرار دارد. وقتی که به آنجا می‌روید شما را یاد دنیای نینجاها می‌اندازد. همه کارکنان آنجا شبیه نینجا هستند. معروف‎ترین غذایی که در این رستوران سرو می‌شود، صدف حلزونی به همراه سیر و کره است. فضای خاص این رستوران برای شما که زود می‌ترسید و یا ناراحتی قلبی دارید ممکن است کمی خطرناک باشد. زیرا فرض کنید که در حال خوردن غذا هستید، که یکدفعه نینجاها با شمشیر و خنجر به سراغتان می‌آیند.

رستوران زندان شیطان در چین

رستوران زندان شیطان در چین

یکی از عجیب ترین رستوران‌های دنیا رستوارن زندان شیطان است. در این رستوران شما را به داخل سلول‌هایی از زندان می‌برند و به شما لباس مخصوص زندان می‌دهند. در حقیقت غذای شما داخل این سلول‌ها سرو می‌شود. اما در این رستوران خبری از غذاهای سنگین نیست. شما هم مانند زندانیان فقط می‌توانید غذاهای سبک میل کنید.

رستوران صخره‌ای در تانزانیا

این رستوران بی نظیر است. به ویژه برای کسانی که عاشق طبیعت و دریا هستند. زیرا این رستوران در دل یک صخره کوچک و وسط آبهای اقیانوس هند به همراه انواع غذاهای خوشمزه و دریایی است.

رستوران زیر آب  در مالدیو

این رستوران حدود ۵ متر در زیر آب قرار گرفته که تمام دیوارهای آن شیشه‌ایی بوده که آن را شبیه به آکواریوم ماهی‌های رنگارنگ کرده است. در این رستوران نیز می‌توانید انواع غذاهای دریایی را سفارش دهید.

رستوران مریخ در آمریکا

رستوران مریخ در آمریکا

این رستوران را شبیه سیاره مریخ درست کرده‌اند. همه چیز کاملا عجیب و قرمز است. وقتی به داخل این رستوران می‌روید انگار واقعا وارد سیاره‌ایی دیگر شده‌اید.

رستوران آبشاری فیلیپین

این رستوران در زیر یک آبشار شگفت انگیز قرار دارد. هنگام خوردن غذا شما تجربه هوای خنک و مطلوب و قطره‌های آبی که صورت شما را نوازش می‌دهد را خواهید داشت.

رستوران لانه پرنده در تایلند

رستوران لانه پرنده در تایلند

انگار در لانه پرنده غذا می‌خورید. این رستوران در تایلند قرار دارد. این رستوران در بالای یک درخت قرار گرفته و شبیه لانه پرندگان است.

رستوران غاری در ایتالیا

این رستوران شبیه غار بوده و تمام دیوارهای آن از فضای سنگی و تاریک تشکیل شده است. شما می‌توانید از لذیذترین غذاهای ایتالیایی در این رستوران لذت ببرید، اما در جایی شگفت انگیز و جالب.

رستوران زرافه‌ها در کنیا

در این رستوران هنگام خوردن غذا زرافه‌ها هم مهمان‌های شما هستند. تصور کنید که در کنار پنجره نشستید و یک زرافه با گردن دراز خود از پنجره به شما خیره شده و در نهایت در غذای شما شریک خواهد شد.

رستوران میمون‌ها در ژاپن

رستوران میمون ها در ژاپن

در این رستوران عجیب دو میمون دوست داشتنی از شما پذیرایی می‌کنند. اما این حیوانات طبق قانون فقط اجازه ۲ ساعت کار در روز را دارند.

رستورانی در آسمان لاس وگاس

این رستوران در فاصله ۱۵۰ فوتی بالاتر از زمین و در شهر لاس وگاس قرار دارد. مشابه این رستوران در کشورهایی مانند کانادا و چین نیز وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید