بازی کن٬ تخفیف بگیر!

0
1249
جشنواره فروش ویژه اتاق فرار

کمپین جدید تایم فور فان به شما کمک میکنه تا بازیکن حرفه ای اتاق فرار بشید؛ هرچی حرفه ای تر، هزینه ی کمتر و جایزه بزرگتر!!

توی این کمپین، شما با رزرو و بازی کردن یکی از اتاقهای عضو، یک کارت دریافت میکنید که روی اون جای ۶ استیکر (برچسب) وجود داره، شما با ارائه دادن اون کارت به دو مجموعه بعدی که عضو این کمپین هستن میتونید از هرکدوم ده درصد تخفیف بگیرید و استیکرای اون بازیارو روی کارتتون داشته باشید.
دو بازی بعدی ای که انتخاب میکنید و انجام میدید هم هرکدوم شامل بیست درصد تخفیف میشن، بازی پنجم سی درصد تخفیف و بازی آخر پنجاه!! درصد تخفیف. ترتیب انتخاب بازیها هم کاملا به عهده خودتونه. اینجوری میتونید با هزینه خیلی کمتر تعداد بیشتری اتاق رو تجربه کنید و تبدیل به یه بازیکن حرفه ای بشید.
اگه قصد دارید بیشتر از هفت بازی انجام بدید هم نگران نباشید، ما دوباره به شما یه کارت جدید میدیم و دوباره میتونید به همین ترتیب قبلی، بازیهارو با قیمت کمتری انجام بدید.
اما همه ی این ماجرا فقط قدم اول این کمپین هیجان انگیزه!
چون بعد از اتمام این طرح ما از بین کسایی که برچسبهای کارتهاشون تکمیل شده قرعه کشی انجام میدیم و جوایز نقدی ای خدمت برنده ها تقدیم میکنیم، که توی اون قرعه کشی هم شانس برنده شدن به صورت تصاعدی بالا میره!
به این ترتیب که کارت اول هر بازی یک شانس شرکت در قرعه کشی، کارت دوم هر بازی دو شانس شرکت در قرعه کشی، و کارت سوم هر بازی سه شانس یعنی ۶ اتاق با ۱۸ شانس !! بله، درسته، هجده شانس شرکت در قرعه کشی رو برای شما به همراه میاره.

  • جایزه نفر اول: ۴ میلیون تومان
  • جایزه نفر دوم: ۲ میلیون تومان
  • جایزه نفر سوم: ۱ میلیون تومان

توی این کمپین ۱۴ اتاق از بین بهترین بازیهای تهران شرکت میکنن و این بهترین فرصت برای تجربه کردن بازیهاییه که مدتهاست قصد داشتین انجامشون بدین و فرصت نکرده بودین. پس وقت رو تلف نکنید و اولین بازی رو شروع کنید تا هم تخفیف بگیرید و هم جایزه!

امیدواریم که بهتون خوش بگذره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید