بهترین بازی‌های ترسناکی که موقع بازی به خود بلرزید

0
226
بازیهای ترسناک

بازی‌های ترسناک از همان ابتدا، جزء دسته بازی‌هایی بودند که در میان جوانان پرطرفدار بوده و حتی توانسته رقابتی بسیار با سریال‌ها و فیلم‌های ترسناک داشته باشد. تعداد بازی‌های ترسناک بسیار زیادند و از زمان‌های خیلی قبل تا به امروز بسیار رواج داشته‌اند. بازی‌های مهیج که افراد را به وجد می‌آورد.

به همین منظور تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به معرفی بهترین بازی‌های ترسناکی که هنگام بازی کردن به خود بلرزید و از هیجان هرگز حاظر نباشید که بازی را خاموش کرده و به سراغ فعالیتی دیگر بروید؛ را به شما معرفی کنیم.

Amnesia: The Dark Descent

amnesia-the-dark-descent

این بازی به قدری ترسناک است که زمان تولید آن یعنی در سال ۲۰۱۰ تا کنون طرفداران بسیاری دارد. اگر رفتن به مکانی تاریک را دوست دارید و اتفاقاتی که در آن مکان تاریک شما را به لرزه درآورد، این بازی را از دست ندهید.

Condemned

این بازی هم یکی دیگر از ترسناک‌ترین بازی‌هایی است که جوانان بسیاری به آن علاقه مند شده‌اند. این بازی دریک شهر خیالی به نام متروف اتفاق میافتد. در همان ابتدای بازی شما سر صحنه یک قتل وحشتناک قرار می‌گیرید. طراحی این صحنه به قدری وحشتناک است که شما را مضطرب می‌کند. صداهای گوناگونی از نقاط مختلف به گوش می‌رسد و شما باید از طریق صدا تشخیص دهید که دشمن چه قدر با شما فاصلا دارد. موسیقی این بازی به قدری ترسناک هست که شما را دچار ترس خواهد کرد.

Bloodborne

Bloodborne-Common-Misconceptions-Header

این بازی هم در یک شهر غریب اتفاق می‌افتد. در این شهر گویا نفرینی گریبان‌گر مردمانش شده است و آنها را تبدیل به هیولایی ترسناک کرده است. شما در این بازی وقتی با دشمنان برخورد می‌کنید، آنها را در ظاهر انسان می‌بینید. ولی همین انسانها تبدیل به هیولا شده‌اند. شما در این بازی نقش شکارچی را دارید که از خون تغذیه می‌کند و شخصیت خود را ارتقا می‌دهد.

Alien: Isolation

یک بازی ترسناک که البته نقدهایی نیز به آن شده است. این بازی در دهه ۸۰ میلادی در یک محیطی با چراغ‌های چشمک زن شروع می‌شود. ۵ ساعت اول بازی گیمرها از این بازی لذت می‌برند، اما بعد از آن بازی متفاوت می‌شود. شاید شما هم از آن دسته گیمرهایی باشید که بخواهید بازی را تمام کنید.

Resident Evil Remake

Resident Evil Remake

این بازی نیز بسیار ترسناک بوده و بسیاری از افرادی که قبلا این بازی را انجام داده‌اند، بارها این بازی را تکرار کرده‌اند.

Until Dawn

u

این بازی دارای سروصدای بسیاری است. این بازی بسیار جذاب است. شما باید بتوانید در کلبه‌ایی تاریک در اعماق کوهستان‌های ترسناک کلمبیا جان چند جوان را نجات دهید و زنده بمانید. تهدیدات و خطرات این بازی بسیار بوده و باید بتوانید همه آنها را پست سر بگذارید.

Eternal Darkness

این بازی بسیار ترسناک و تاریک است. این بازی به قدری ترسناک است که اگر بیماری قلبی دارید، اصلا آن را بازی نکنید، چون ممکن است دچار مشکل قلبی شوید. بازی تمام دیوارها تکان میخورند، شما هیولاهای عجیب و غریب می‌ببینید و صداهای ترسناکی که کم و زیاد می‌شوند، را خواهید شنید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید