معرفی بهترین و معروف ترین بازیهای جنگی در یکسال اخیر

0
281

بازی‌های جنگی از جمله محبوبترین بازی‌هایی بوده که در بین جوانان و نوجوانان دارای محبوبیت بسیاری هستند. معمولا پسرها بیشتر از دخترها به بازی‌های جنگی علاقه مند می‎‌‌‌‌‌شوند. آنها ساعت‌ها پشت سیستم یا از طریق گوشی به بازی کردن مشغول می‌شوند. ما نیز می‌خواهیم تا در این مقاله، به معرفی چند بازی جنگی که دارای طرفداران بسیاری در میان جوانان و نوجوانان است، بپردازیم.

ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.

بازی Garena Free Fire MAX

مدتی است که بازی‌هایی در این سبک، بسیار مورد محبوب جوانان و نوجوانان شده است. این دسته از بازیها به راحتی می‌تواند در سیستم عامل اندروید نصب شده و آن را بازی کرد.این بازی دارای دو نسخه محدود و کامل بوده که در نسخه محدود تعداد بازیکانان آن کمتر است. نسخه کامل آن خیلی جذابتر بوده، چون بازیکانان آن بیشتر است و هیچ گونه محدودیتی در طول بازی برای بازیکنان وجود ندارد.

بازی Assassin’s Creed Rebellion

بازی Assassin's Creed Rebellion

این بازی که بسیار مناسب نوجوانان بوده، در طی سال‌های اخیر طرفداران بسیاری را جذب خود کرده است. طرفداران آن می‌گویند که اگر این بازی را امتحان کرده باشید؛ بسیار سرگرم شده و دیگر نمی‌خواهید که دست از بازی بکشید. این بازی دارای دو کاراکتر اصلی زن و مرد بوده که هر کدام از این دو کاراکترها دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند. علاوه بر این دو کاراکتر اصلی، کاراکترهای فرعی نیز وجود دارند، که حتی همین کاراکترهای فرعی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند.

بازی به گونه ایی طراحی شده که هر بازیکن می‌تواند سه کاراکتر را انتخاب کند و به وسیله ویژگی‌های هر کاراکتر، ماموریت خود را به اتمام برساند. شما در این بازی باید از مکان‌ها و اتاق‌هایی رد شوید.

 بازی Brawlhalla

 بازی Brawlhalla

این بازی یک بازی اکشن و هیجانی برای نوجوانان بوده که می‌توان از طریق سیستم عامل اندروید آن را بازی کرد. این بازی بسیار رقابت پذیر بوده و هیجان بسیار متفاوتی را برای بازیکنان رقم می‌زند. اتفاقات و رویدادهایی که در این بازی رخ می‌دهد، می‌تواند شرایط متفاوتی را برای هر بازیکن ایجاد کند. بازیکنان با استفاده از رقبای خود را از سکوها به بیرون پرتاب کنند. پتانسیل این بازی به گونه‌ایی است که می‌توان به صورت آنلاین و چند نفره آن را تجربه کنید.

بازی Call of Duty: Mobile

بازی Call of Duty: Mobile

این بازی بسیار پرهیجان بوده و مناسب برای سنین بزرگسال است. این بازی توانست در کمترین زمان ممکن موفق شد، پر دانلودترین بازی موبایل در همان روزهای اول شود. شما در این بازی می‌توانید از طریق پوسته‌های مختلف شخصیت سازی کنید. این بازی را می‌توان در انواع موبایل‌های رده پایین تا رده بالا نصب کرده و بازی کنید.

بازی Fortnite

بازی Fortnite

این بازی می‌تواند در پلتفرم‌های مختلفی مانند پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی بازی کرد.این بازی می‌تواند شما را وارد یک دنیای فانتزی کند. شما با فرود آمدن در نقشه‌ایی عظیم، بازیکنان سعی می‌کنند تا بازیکانان رقیب را از پای دربیاورد، تا بتواند برنده میدان شود.

بازی Modern Combat (series)

بازی Modern Combat (series)

این بازی اکشن بوده و مناسب برای بزرگسالان است. این بازی می‌تواند علاوه بر داشتن حالت چند نفره، یک بخش کمپین را نیز شامل می‌شوند. در این بخش چند نفره می‌توانید ماموریت‌هایی را همراه با دوستان و یا دیگران  به اتمام برسانید.

Guns of Boom

بازی Modern Combat (series)

این بازی یک بازی اکشن چند نفره بوده که با شرکت در رقابت‌های آنلاین، مهارت خود را ارتقا دهید. این بازی اکشن بوده و مناسب سنین بزرگسالان است. این بازی بسیار ساده اما فوق العاده جذاب است. این بازی در قالب دو تیم بوده که این دو تیم با یکدیگر رقابت می‌کنند.

PUBG

PUBG

این بازی یکی از معروفترین بازی‌هایی است که کل گیمرهای جهان آن را می‌شناسند. این بازی شامل ۱۰۰ بازیکن بوده و در این بازی دارای مهمات، تجهیزات تاکتیکی و وسایل نقلیه است. شما به عنوان بازیکن انفرادی یا به عنوان بخشی از تیم وارد زمین بازی می‌‎‌شوید و با حریفان خود  می‌جنگیند.

Garena Free Fire

Garena Free Fire

این بازی شامل ۴۹ نفر بوده که در یک جزیره رها می‌شوید. شما اسلحه پیدا می‌کنید و وارد منطقه امن می‌شوید. با دشمنان خود می‌جنگید و آنها را غارت می‌کنید. در طول بازی باید سعی کنید که آخرین نفری باشید که زنده می‌مانید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید