برترین بازیهای پلی استیشن 4

0
207
PS4

در این مقاله قصد داریم برترین بازیهای پلی استیشن ۴ را خدمت شما معرفی کنیم. این رتبه بندی بر اساس نمرات بازیها در سایت معتبر متاکریتیک صورت گرفته و در مقابل نام هر بازی نمره آن در سایت مذکور را عنوان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

۱۴- Divinity: Original Sin II – Definitive Edition (92)

داستان Divinity: Original Sin II که هزار سال پس از قمست اول بازی اتفاق می افتد، روایتی تاریک تر و بنیادی تر ارائه می دهد و بر سیستم مبارزه تاکتیکی خود تکیه دارد. در Divinity: Original Sin ، شما در جستجوی منبع جادوی ممنوعه بودید. اما در این قمست، شما خودتان منبع هستید. یک فرد خطرناک قدرتمند که توانایی های او موجودات را از خلأ فرامیخواند. نیروی آسمانی مرده است و خلأ همه جا را گرفته است. منبع ها مورد سرزنش قرار می گیرند و نظم الهی نیروهایش را علیه شما فراخوانده است. در حال اسارت و رفتن به فورت جوی، شما بدون توجه به هزینه، از قدرت خود “درمان” خواهید شد. اما این راز اسرار خاص خود را دارد که ممکن است مأموریت مقدس آن را به خطر بیاندازد. با فرار از فورت جوی متوجه می شوید که اگر جهان بی خدا باقی بماند ، توسط خلأ تهی می شود.

Divinity: Original Sin II

۱۳- The Witcher 3: Wild Hunt (92)

حمله امپراتوری به پادشاهی های شمال و شکار حیات وحش توسط دسته ای از سواران وحشتناک که از رگ گردن به شما نزدیکترند. تنها راه زنده ماندن برای شما مبارزه با آنها است. به عنوان گرالت ریویا، شمشیرزن و شکارچی هیولا، هیچ یک از دشمنان خود را سرپا نگذارید. یک جهان باز غول پیکر را بگردید، جانوران را بکشید و با اقدامات خود سرنوشت تمام جوامع بشری را تعیین کنید.

The Witcher 3: Wild Hunt

۱۲- Undertale (92)

به UNDERTALE خوش آمدید. در این بازی نقش آفرینی، شما انسانی را کنترل می کنید که به زیرزمین و دنیای هیولاها سقوط می کند. حالا شما باید راه خود را پیدا کنید… وگرنه برای همیشه گرفتار خواهید شد.

((هشدار: این بازی حاوی تصاویری است که ممکن است برای اشخاص مبتلا به صرع، حساس به نور یا شرایط مشابه مضر باشد.))

Undertale

۱۱- Bloodborne (92)

Bloodborne یک بازی نقش آفرینی اکشن است که در آن شما در شهر باستانی یحرنام که اکنون به یک بیماری بومی عجیب و غریب که در خیابان ها گسترش می یابد گرفتار شده است، به دنبال پاسخ هستید. خطر مرگ و جنون به این جهان تاریک هجوم می آورد، و شما وظیفه دارید که تاریک ترین رازهای آن که برای زنده ماندن شما ضروریست را برملا کنید. با استفاده انبار منحصر به فردی از اسلحه، من جمله انواع تفنگها و اره های برش، شما نیاز به هوش، استراتژی و عکس العمل سریع برای غلبه بر دشمنان چابک و هوشمندی که از شهر محافظت می کنند، دارید. 

Bloodborne

۱۰- Journey (92)

Journey یک ماجراجویی عجیب و غریب با لحنی جدی تر، دیدگاه منحصر به فردی از یک تجربه ماجراجویی آنلاین را ارائه می دهد. با بیدار شدن در دنیایی ناشناخته، بازیکن قدم می زند، می لغزد و در یک محیط وسیع و هیجان انگیز پرواز می کند، در حالی که در طول این مسیر، تاریخ یک تمدن باستانی و اسرار آمیز را کشف می کند.

رویکرد نوآورانه Journey به بازی آنلاین، بازیکنان را تشویق می کند تا این محیط را با غریبه هایی که هر از گاهی از مسیرشان عبور می کنند، کاوش کنند. با سفر با هم، آنها می توانند تجربیات جدیدی را ایجاد کنند و لحظاتی خلق کنند که از ذهنشان پاک نشود و با دیگران در مورد آنها بحث کنند.

Journey

۹- Uncharted 4: A Thief’s End (93)

۳ سال پس از وقایع Uncharted 3 ، نیثان دریک ظاهراً دنیای شکار گنج را پشت سر گذاشته است. با این حال، طولی نمی کشد که ماجراجویی فرا می رسد. هنگامی که برادر دریک، سام، دوباره ظاهر می شود و از او برای نجات جان خود درخواست کمک می کند. سام و دریک در جستجوی گنج ناپدید شده کاپیتان هنری اوری، سفری را برای یافتن لیبرتالیا، آرمان شهر دزدان دریایی در اعماق جنگل های ماداگاسکار آغاز می کنند. آنچارتد ۴ بازیکنان سراسر جهان را به جزایر، جنگلها، شهرها و قله های پوشیده از برف و به جستجوی گنج می برد.

Uncharted 4: A Thief's End

۸- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (93)

بعد از دو مقدمه METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES  و METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN داستان قهرمان این مجموعه، یعنی بیگ باس (معروف به اسنیک) در METAL GEAR SOLID V به پایان می رسد. تجربه METAL GEAR SOLID V اولین ورود خالق و کارگردان این مجموعه، یعنی هیدئو کوجیما به گیم پلی جهان باز است.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

۷- Persona 5 (93)

گروهی از نوجوانان زیر پوست زندگی معمولی شهری خود، جنبه های مخوف خود را به عنوان “دزد شبح” مخفی می کنند. آنها چه کسانی هستند؟ چرا آنها چنین لباس می پوشند؟ انگیزه آنها چیست؟ و … Persona 5 که یک داستان بزرگسالانه است، پیچ و تاب جدیدی را در ژانر نقش آفرینی خلق میکند. شما نقش دانش آموز سال دوم دبیرستانی را بر عهده میگیرید که از طریق یک حادثه غیرمنتظره یک کاراکتر دیگر میشود. قهرمان داستان در نگاه اول ساکت و خوش برخورد به نظر می رسد، اما وقتی لباس “دزد شبح” را میپوشد، دید کاملاً متفاوتی از خود را نشان می دهد. آرسن پرسونای شخصیت اصلی است، که با چهره ای شبیه ماسک و یک جفت بال بزرگ و سیاه نمایش داده می شود. برخی مشکوک به ارتباطی بین نام این شخصیت و دزد معروف، آرسن لوپن هستند. 

Persona 5

۶- The Last of Us Part II (93)

پنج سال پس از سفر خطرناک خود در ایالات متحده پس از شیوع همه گیری، الی و جوئل در جکسون وایومینگ مستقر شده اند. زندگی در میان جامعه پررونق بازماندگان، علیرغم تهدید دائمی افراد آلوده، به آنها امکان صلح و ثبات داده است. تا وقتی که یک رویداد خشونت آمیز آرامش را بر هم بزند. الی سفری دیگر را برای برقراری عدالت آغاز می کند. در حالی که او تک تک افراد مسئول را به سزای اعمالشان میرساند، با عواقب ویرانگر جسمی و روحی این سفر روبرو می شود.

The Last of Us Part II

۵- God of War (94)

کریتوس بعد از گرفتن انتقام خود را از خدایان المپ، در حال حاضر به عنوان در سرزمین خدایان نورث و هیولاها زندگی می کند. در این دنیای خشن و نابخشودنی است که او باید برای زنده ماندن بجنگد… و به پسرش نیز این کار را بیاموزد. کریتوس به عنوان مربی و محافظ پسری که قصد دارد احترامی برای خود به دست آورد، با فرصتی غیرمنتظره برای تسلط بر خشمی که مدتها او را تعریف کرده بود مواجه می شود. وی با زیر سوال بردن ژن پلیدی که به پسرش منتقل کرده است، امیدوار است نقایص گذشته خود را جبران کند. God of War که در جنگلها، کوهها و قلمروهای بومی اسکاندیناوی اتفاق می افتد، دارای محیطی کاملاً جدید با مجموعه ای از موجودات، هیولاها و خدایان است.

God of War

۴- The Last of Us Remastered (95)

۲۰ سال پس از آنکه شیوع همه گیری تمدن انسانی شناخته شده را تغییر داد، انسان های آلوده وحشی شده و بازماندگان یکدیگر را برای غذا، سلاح و هر چیزی که می تواند به دستشان برسد می کشند. جوئل، یک بازمانده خشن، برای قاچاق یک دختر ۱۴ ساله، الی، از منطقه قرنطینه نظامی استخدام می شود. اما آنچه که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی به سفری خطرناک از سر تا سر ایالات متحده تبدیل می شود. 

The Last of Us Remastered

۳- Persona 5 Royal (95)

برای یک تجربه نقش آفرینی کاملاً جدید در Persona 5 Royal آماده شوید! ماسک جوکر را بپوشید و به دزدان شبح بپیوندید. از زنجیرهای جامعه مدرن رها شوید و دزدی های بزرگی را انجام دهید تا در ذهن افراد فاسد نفوذ کرده و آنها را وادار به تغییر روش کنید! Persona 5 Royal با شخصیت های جدید، رازآلودگی، عمق داستان، مکان های جدید برای اکتشاف و مکانیک قلاب جدید برای دسترسی مخفیانه به مناطق جدید آمده است. با شروع یک ترم جدید در آکادمی شوجین، آماده تقویت توانایی های خود در متا و در زندگی روزمره خود شوید. پرسونا ۵ رویال یک لذت بصری منحصر به فرد به شما ارائه می دهد و آهنگساز نامدار، شوجی مگورو با یک موسیقی متن جدید کاملاً بازگشته است. 

Persona 5 Royal

۲- Grand Theft Auto V (97)

کلانشهر وسیع غرق در آفتاب، مملو از ستاره های سرشناس و افراد مشهور لوس سانتوس که زمانی در صدر اخبار رسانه ها قرار داشت، اکنون در تلاش است تا در زمان وضعیت ناخوشایند اقتصادی، همچنان پابرجا باشد. در میان این هیاهو، سه جنایتکار شانس خود را برای بقا و موفقیت برنامه ریزی می کنند: فرانکلین، یک راننده در سطح خیابان در جستجوی فرصت هایی برای به دست آوردن پول؛ مایکل، یک خلافکار سابق که “بازنشستگی” برایش بسیار کم رنگ تر از آن چیزی که او امیدوار بود شده است و ترور، یک شخص خشن که با تکیه بر شانس از یک کار خلاف به خلاف بعدی هدایت میشود. 

Grand Theft Auto V

۱- Red Dead Redemption 2 (97)

رد دد ردمپشن ۲ که توسط سازندگان Grand Theft Auto V و Red Dead Redemption توسعه یافته است، یک داستان حماسی از زندگی در سرزمین نابخشودنی آمریکا است. دنیای وسیع بازی همچنین قابلیت تجربه چند نفره آنلاین را فراهم می کند. آمریکا، ۱۸۹۹٫ پایان دوران غرب وحشی آغاز شده است. پس از این که یک سرقت در شهر بلک واتر خراب میشود، آرتور مورگان و گروه وان در لیند مجبور به فرار می شوند. در حالی که عوامل فدرال و بهترین شکارچیان کشور به دنبال آنها هستند، این باند برای زنده ماندن باید در آن سرزمین سرقت و مبارزه کند. از آنجا که شکاف های داخلی عمیق تر باعث تجزیه باند می شود، آرتور باید بین ایده آل های خود و وفاداری به باندی که او را بزرگ کرده است، یکی را انتخاب کند.

Red Dead Redemption 2

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید