پرطرفدارترین بازی های ویدئویی سال 2022

0
171
بازی ویدئویی

اگر طرفدار بازی‌های ویدئویی سال ۲۰۲۲ هستید و دوست دارید تا از بازی‌های به روز دنیا اطلاع پیدا کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.

معرفی به روزترین بازی‌های ویدئویی سال ۲۰۲۲

King of Hunters

هر وقت که بازی‌های مرتبط به فیلم هری پاتر در جهان انتشار پیدا کرد، شکست خورد و طرفداران خود را ناامید کرد. اما این بازی که در سال ۲۰۲۲ انتشار پیدا کرد، کاملا متفاوت تر از بازیهای قبلی بوده و طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است.

بازی‌ جهان باز

بازی جهان باز، یکی از بازی‌هایی است که خلاقیت افراد را شکوفا می‌کند. خوبی این بازی این است که دست بازیکنان را باز گذاشته و باعث افزایش خلاقیت افراد در این بازی می‌شود.

Hogwarts Legacy

در ابتدا قرار بود که این بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر شود، اما انتشار این بازی در سال۲۰۲۲ اتفاق افتاد. King of Hunters یک بازی تخیلی و فانتزی بوده و بازیکن در این بازی می‌تواند هر نوع صلاحی که می‌خواهد داشته باشد، تا بتواند از طریق آن صلاح جهان را تسخیر کند.

The Lord of the Rings: Gollum

زمانی که فیلم ارباب حلقه‌ها در سطح جهان منتشر شد و طرفداران بسیاری پیدا کرد، طرفداران این فیلم منتظر ساخت بازی این فیلم بودند، اما سال‌ها خبری از ساخت بازی آن نبود. اما بالاخره، بازی ارباب حلقه ها ساخته شد و در سال ۲۰۲۲ منتشر شد.

این بازی از ارباب حلقه‌ها، داستان گولم را دنبال می‌کند و به دنبال ارزشمندی‌اش می‌گردد و دائما بین دو وضعیت شخصیتی در حال جابه‌جا شدن است.

Spider-Man 2

قسمت دوم بازی مرد عنکبوتی در سال ۲۰۲۲ منتشر شد. این بازی در مورد فردی بوده که مبارزه‌گر است.

قسمت دوم بازی مرد عنکبوتی، جدیدترین بازی ۲۰۲۲ است که Insomniac وظیفه ساخت آن را دارد. این بار پیتر پارکر با مایلز مورالز متحد می‌شود تا بتوانند با فردی مبارزه کنند که به ظاهر، کریون شکارچی است.

Rainbow Six Extraction

از سری بازی‌هایی که چندسالی است که به عنوان بهترین بازی ویدئویی شناخته شده است. در این بازی، چهار بازی کننده دارد که این بازی کننده‌ها دارای قابلیت خاص و مهارت‌هایی است که می‌تواند با استفاده از این قابلیت‌ها و مهارت‌ها به دشمنانش حمله کند.

Death City: Zombie Invasion

Death City: Zombie Invasion

این بازی به سبک زامبی طراحی شده است. استراتژی های ذهنی و مهارت‌های مورد استفاده در این بازی، باعث شکوفا شدن مهارت‌های فرد می‌شود. داستان بازی در مورد شهری است که یک ویروس در کل شهر شیوع شده و این ویروس جهش یافته تک تک مردم شهر را به این ویروس آلوده کرده است. برای نجات شهر اسلحه خود را برداشته و به دنبال راهی برای جنگیدن با زامبی‌ها شوید. شما وارد جنگی می‌شوید که بسیار خطرناک و وحشتناک بوده و شما برای نجات مردم شهر قسم می‌خورید که تک تک آنها را از بین ببرید، تا مردم را از شر این ویروس نجات دهید.

Monster Hunter Rise

اگر با سری بازی‌های مانستر هانتر آشنایی ندارید، اما اگر یک بار این بازی را تجربه کنید، معتاد آن خواهید شد. در این بازی به شکار یک هیولای بزرگ می‌روید.

Avatar: Frontiers of Pandora

این بازی که به بازی مرزهای پاندورا نام گرفته است. این بازی یک داستان فرد مستقلی است که شما به عنوان یک ناوی خواهید بود که به صفرهای مختلفی در سراسر نقاط مرزی پاندورا می‌رود.

Dying Light

این بازی زمانی که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد، یکی از بهترین بازیهای آن سال شد. اولین بار این بازی در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. این بازی به دلیل ترکیب ژانر جهان باز و زامبی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. این بازی در مورد شهری جدید با شخصیتهای جدید اتفاق می افتد.

Elden Ring

این بازی که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد، در مورد داستانی بسیار تاریک و خونین بوده و هیدیتاکا میازاکی با کمک جورج آر.آر. مارتین نویسنده سری رمانهای نغمه یخ و آتش این بازی را طراحی کرده است.

Shadow Fight 3

داستان بازی در رابطه با جهانی است که به سه بخش تقسیم شده است و اکنون در جنگ فرو رفته است. شما نیز در ابتدای بازی، می‌توانید انتخاب کنید که عضور کدام دسته می‌شوید و همانند آن‌ها خواهید جنگید. همچنین استایل مبارزه شما نیز در هر دسته متفاوت خواهد بود. بی‌شک Shadow Fight 3 یکی از جدیدترین بازی های سال ۲۰۲۲ خواهد بود که می‌توانیم آن را بهترین بازی سال ۲۰۲۲ برای موبایل بنامیم.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید