معرفی بازی آمیرزا، بازی حدس کلمات

0
185
بازی آمیرزا

بازی آمیرزا یکی از معروف ترین بازیهای ایرانی است. در این بازی کاربران باید کلمات داخل بازی را حدس بزنند. بازی آمیرزا به بیش از ۵ میلیون نصب رسیده و در کافه بازار بالاترین رای را گرفته است. این بازی رایگان بوده و شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ایی این بازی را بر روی گوشی خود نصب کنید.

این بازی توسط موسسه نردبان اندیشه فردا طراحی و انتشار یافته است. این بازی در سال ۹۷ انتشار یافته و از جمله پرطرفدارترین بازی‌های ایرانی است.

چگونه بازی آمیرزا را شروع کنیم؟

بازی آمیرزا

ابتدا اپ این بازی را به صورت رایگان در گوشی خود نصب کرده و در بازی ثبت نام می‌کنید.

تم بازی در صفحه اول یک حیاط سنتی عمارتی ایرانی را نمایش می‌دهد. در این بازی شما می‌توانید برای کسب امتیاز و یا دریافت سکه رایگان دوستان خود را نیز به بازی دعوت کنید.

دکان‌هایی در این بازی قرار دارند که دارای بسته‌های ۲ تا ۱۰۰ هزار تومانی هستند. این بازی بیش از ۸۰۰ مرحله داشته و شما بعد از اینکه مرحله ۱۶ را تمام می‌کنید، دیگر محدودیت زمانی نخواهید داشت.

برای اینکه این بازی را بتوانید سریع‌تر یاد بگیرید، حتما راهنمای بازی را کامل مطالعه کنید. در این بازی راهنمای شما پیرمردی با لباس‌های سنتی است.

بازی را شروع کنید

در بازی آمیرزا تعدادی حروف درون یک سینی نقره‌ایی قرار دارند که شما باید جاهای خالی را تشخیص دهید. هرچه قدر که در این بازی پیشرفت کنید، جداول و امکان تشخیص کلمات نیز سخت‌تر خواهند شد.

بعد از اتمام هر مرحله صندوقچه‌ایی پر از سکه به شما هدیه داده می‌شود. بعد از اینکه شما بتوانید به حداقل نساب برای تشخیص کلمات برسید، جایزه‌ایی نیز به شما داده خواهد شد.

همچنین میزان افزایش اعتبار شما بین میرزاها که سایر کاربران این بازی هستند؛ اعلام شده و پس از گذراندن مرحله ۲۶ شما می‌توانید به صورت روزانه این بازی را انجام دهید.

در بازی روزانه یک تقویم وجود دارد که اگر بازی را به صورت روزانه تکمیل کنید؛ به شما ستاره داده خواهد شد.

هر فصل از بازی که تمام شود، پس زمینه بازی نیز تغییر خواهد کرد.

هر بازی چه ایرانی و چه خارجی دارای نقات قوت و منفی بوده که در ادامه به بررسی این عوامل نیز خواهیم پرداخت.

بچه آمیرزا

نقات مثبت بازی

بازی استاد میرزا به قدری خلاقانه طراحی شده که مشابه ایرانی و یا حتی خارجی آن را نخواهید یافت. تعداد مراحل بازی زیاد بوده و می‌تواند اوقات سرگرم کننده ایی را برای شما فراهم کند.

طراحی بازی و نوع موسیقی این بازی حرفی برای گفتن نمیزارد. شخصیت پردازی آمیرزا به قدری جالب است؛ که در ابتدا شما علاقه بسیاری به این شخصیت پیدا خواهید کرد.

گرافیک جذاب، صداگذاری متناسب، استفاده از المان‌های سنتی و توان فنی مناسب از جمله عوامل موفقیت این بازی هستند.

 نقات منفی بازی

البته ناگفته نماند که این بازی تقلیدی از سایر بازی‌های حدس کلمه است. فرهنگ لغاتی که در این بازی وجود دارد، ناقص است.

همچنین اجازه پیشنهاد کلمات جدید به کاربر داده نشده است.

اگر شما هم از کاربران فعال این بازی هستید و نقطه نظری در مورد این بازی دارید، می‌توانید آن را با ما در اشتراک بگذارید، تا سایر کاربران عزیز نیز بیشتر با این بازی جذاب و ایرانی حدس کلمات آشنا شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید