اتاق فرار هفت

اتاق فرار هفت

10/ 3.7 از 3 رای متوسط
ژانر ژانر: وحشت
difficulty درجه سختی: 9 از 10
players تعداد نفرات: 4 تا 7 نفر
time مدت زمان بازی: 60 دقیقه
price مبلغ بازی: 60,000 تومان برای هر نفر
provider ارائه دهنده: BrainGameCenter
phone شماره تماس:
address آدرس:
تهران, تجریش
تهران ،میدان تجریش ،خیابان غلام جعفری(جعفرآباد) ،بالاتر از تندیس ، جنب هایپرمی .

درباره بازی

مجموعه پارکینگ داره ولی حواستون به ترافیک میدون تجریش باشه 

پیش درآمد خوب
طراحی دکور عالی
فضاسازی خوب
طراحی معما خوب
سرگرمی خوب
برخورد پرسنل خوب

داستان بازی اتاق فرار هفت از این قراره که

طبق سنت های قدیم ، روح شما در صورتی تطهیر و پاک میشه که تسلیم هفت گناه کشنده نشین .

تو اتاق " هفت " با ضعف ها و رنج هاتون روبرو میشین .
شهوت ، حسادت ، تنبلی ،شکم پرستی ، خشم ، غرور و حرص 
با چالشی روبرو هستین که ببینید می تونید تو مدت 60 دقیقه در مقابل این هفت پلیدی کشنده مقاومت کنید تا خودتون رو رها کنید یا نه ؟!!!
یادتون باشه قاتل تقاص گیرنده که عدالت الهی رو اجرا می کنه در کمین شماست ...

ادامه مطلب...

نقد تخصصی اتاق فرار

بازی هفت اولین بازی از مجموعه برین گیم سنتر است که توسط تیم اسکیپ باز نقد و بررسی می‌شود. در نقد این اتاق معیار های معما ، دکور و فضاسازی و سناریو بررسی می‌شوند و در نمره دهی تاثیر دارند. ?نقطه ضعف اصلی و بزرگ تمام بازی های این مجموعه معما های آن ها هستند. همانطور که قبلا هم گفتیم این مجموعه نمایندگی رسمی مجموعه برین گیم یونان هست و بازیها دقیقا به همان صورتی که در یونان اجرا شده،در تهران هم اجرا می‌شود. که این مسأله را نمیتوان یک امتیاز مثبت درنظر گرفت‌. اکثر معما‌های این بازی نه دارای خلاقیت خاصی هستند و نه چالشی! این بازی تنها یک معمای جذاب و چالش برانگیز دارد که سبک مشابه آن معما در یکی دیگر از بازی های همین مجموعه و بازی مجموعه دیگری است. روند و جریان حل معما ها دلچسب نیست و به افزایش کیفیت بازی منجر نشده است. ⁦‌
? ارتباط دکور با تم و سناریو بازی به شکلی ابتدایی صورت گرفته و اصلا حس واقعی بودن القا نمیکند. بازی هفت در مورد هفت گناه کبیره و مقابله با آنهاست اما فضای بازی ارتباط بسیار کمی با این گناه ها دارد و تنها اسم گناه ها و تعداد کمی آیتم مربوط در این اتاق دیده می‌شود. آسیب دیدگی وسایل دکوری، در بیشتر اتاق های برین گیم دیده می‌شود که معمولا خیلی دیر تعمیر می‌شوند یا اصلا تعمیر نمی‌شوند. این نکات در مورد فضای بازی ها باعث کاهش جذابیت اتاق های این مجموعه می‌شود. ? سناریو معمولا در خیلی از اتاق های فرار نادیده گرفته میشوند و فقط همان چند خطی هستند که در سایت نوشته میشود. اما یک سناریو خلاق، نو و قوی می‌تواند خیلی از نقطه ضعف های یک بازی را پوشش دهد. ارتباط سناریو با معما ها و جریان داشتن آن در بازی یکی از اصلی ترین مشخصه های یک اتاق فرار خوب است. متاسفانه در این بازی نیز آن طور که باید به سناریو اهمیت داده نشده است و با یک سناریو نه چندان خوب مواجه هستیم. سناریوی این اتاق نتوانسته سوال های ابتدایی هر سناریو‌ ( که در بخش معیار ها آنها را عنوان کردیم) را پاسخ دهد. ?همانطور که احتمالا میدانید نارضایتی ها از مجموعه برین گیم سنتر کم نیست. از دلایل آن می‌توان به قیمت زیاد هر اتاق ( با توجه به ارزش آنها ) ، نحوه هینت دهی و برخورد پرسنل اشاره کرد. برین گیم سنتر یکی از مجموعه های قدیمی اتاق فرار در تهران است. امیدواریم مشکلات این مجموعه ( از قبیل کیفیت معما ها، فضاسازی، سناریو ها و ....) هرچه سریعتر رفع شود و گروه هایی که بازی های این مجموعه را تجربه می‌کنند، خاطره خوبی برایشان رقم بخورد.
ادامه مطلب...

نظرات

3 نظر ثبت شده

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد بد
طراحی دکور بد
فضاسازی بد
طراحی معما بد
سرگرمی بد
برخورد پرسنل بد

علی

14 تیر 1399

بدترین مجموعه موجود که نمیشه اسمش رو اسکیپ روم گذاشت
از برخورد پرسنل تا بازی های بسیار بی کیفیت و وسایلی که نصف بیشترش انقدر فرسوده شده که قابل استفاده نیست
هیچ لذتی هیچ کدوم از بازی های این مجموعه نداره میتونید امتحان کنید متوجه میشید

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد خوب
طراحی دکور خوب
فضاسازی خوب
طراحی معما خوب
سرگرمی خوب

0936***005

11 مرداد 1398

به نظرم مثل بقیه اتاق های این مجموعه اتاق بیشتر بگرد و پیدا کنه و معما های تکراری زیاد داره در کل طراحی خوبی داره ولی من خودم توقع داشتم خیلی بهتر از اینا باشه زیاد منو درگیر اتمسفر بازی نمیکرد

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد عالی
طراحی دکور عالی
فضاسازی عالی
طراحی معما عالی
سرگرمی خوب

پیمان

21 تیر 1398

جزو اتاق های بسیار سخت می باشد. بعضی از معماها واقعا با برداشت سلیقه ای طراحی شده که به خودی خود بدون گرفتن هینت قابل درک نیست و حتی از سناریو فیلم seven‌ هم نمی شود اقتباس کرد. در صورت کمک یک گیم مستر خوب می توان آن را اتاقی جذاب دانست اما با توجه به شلوغی بیش از حد مجموعه Brain Game Center و نبود توجه کافی گیم مستر ها این اتاق توصیه نمی شود.

شاید این موارد را نیز بپسندید