اتاق فرار پنهان شده در سایه

10/ 9.9 از 100 رای امتیاز
difficulty درجه سختی 9 از 10
players تعداد نفرات 4 تا 7 نفر
time مدت زمان بازی 90 دقیقه
price مبلغ بازی 100,000 90,000 تومان برای هر نفر
provider ارائه دهنده EscapeSpiral
phone شماره تماس
address آدرس تهران, میدان تجریش
میدان تجریش، اول خیابان مقصود بیک، کانون رضوان طبقه سوم
درباره بازی نقد و بررسی نظرات

امتیاز افرادی که این اتاق فرار را تجربه کردند

ثبت نظر
پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

داستان اتاق فرار پنهان شده در سایه از این قراره که ...

پروژه 1342 قراربود یه پروژه علمی باشه ولی نتایج ناخواسته ای از اون بدست اومد و سرنوشت شومی برای منفرد و همیلتون داشت

بنا به دلایل ناشناخته‌ای پروژه توسط طراحانش متوقف شد و مدت ها کسی از اونها خبری نداشت تا اینکه به یکباره مرگ خونواده همیلتون که علت اون هم مشخص نشد همه رو شوکه کرد

تنها سرنخ این ماجرا، دکتر منفرد هم ناپدید شده بود

البته طبق گزارش همسایه ها بعضی شب ها صداهای عجیبی از دفتر قدیمی دکتر منفرد شنیده میشد اما پلیس در این رابطه چیزی کشف نکرد...

سرنوشت این داستان به انتخاب شما بستگی داره ...

توضیحات

اتاق فرار " پنهان شده در سایه " دومین اتاق از مجموعه " اسکیپ اسپیرال " هست که تو منطقه میدان تجریش تهران قرار گرفته است .

نقد تخصصی اتاق فرار

نقد و بررسی بازی "پنهان شده در سایه" ارائه شده توسط تیم "EscapeSpiral" در ژانر دلهره.

دفتر آقای منفرد در منطقه تجریش قرار داره و شما برای رسیدن به این دفتر بهتره از وسیله نقلیه شخصی استفاده کنید و خیلی هم نگران مزدحم بودن این منطقه نباشید چون در نزدیکی این بازی پارکینگی طبقاتی وجود داره که استرس پیدا کردن جای پارک در هر ساعت و هر زمان از هفته رو کاملاً از شما دور می کنه.
اتاق انتظار وسیع و مناسبی برای بازی "پنهان شده در سایه" وجود داره که تمام توضیحات اولیه اونجا به شما داده میشه؛ البته به محض رزرو فایل هایی برای شما ارسال می شه که با مطالعه اونها اطلاعات خوب و جالبی از بازی به دست خواهید آورد.

ایده و سناریو :
ایده بازی از یک داستان کامل عجین شده از شرق و غرب تشکیل شده که با محوریت یک راز بین دو دوست و همکار ایرانی بریتانیایی(منفرد، آلفرد) نوشته شده و بسیار جذاب و خارق العاده پیش می رود، "پنهان شده در سایه" بخش شرقی این داستان را روایت می کند و با وجود اینکه ترتیب تجربه کردن دو بازی مجموعه "اسپایرال" ایرادی در روند فهم بازیکن از داستان ایجاد نمی کند اما بهتر است این اتاق را قبل از بازی "قرارداد" تجربه کنید.
"پنهان شده در سایه" بسیار روایی تر و قصه محور تر از بازی "قرارداد" پیش می رود و شما ثانیه به ثانیه حضورتان در بازی شاهد روایت شدن داستانی بسیار جالب و با شیوه شگفت انگیز و اتمسفری بسیار بسیار قوی خواهید بود.

دکوراسیون و قفل ها:
دکور این اتاق مملو از نوآوری و باورپذیری بوده و از نقاط قوت بسیار خوب این اتاق است که توأمان با روایت شدن داستان بازی آیتم های مکانیکی و هویت فضا نیز داستانی در پس خود دارند و به شدت نزدیک به واقعیت ساخته شده اند، آیتم های مکانیکی بازی و محل های عبور و گذر بازی بسیار جذاب و خلاقانه بوده و "پنهان شده در سایه" یک دکور کامل با تم های خاص و جذاب را به بازیکنان ارائه خواهد داد.
قفل ها خیلی تعداد کمی دارند و شما با چالش های جالب تر از قفل باز کردن رو‌به‌رو خواهید بود.

بازی اصلی:
بازی بدون هیچ محدودیت جسمی و بصری آغاز می شود و آغازی خاص و روایتی تعاملی دارد.
روند بازی آبستن سه نقطه عطف در ابتدا، وسط و انتهای بازی بوده که به شدت هم شیوه ساخت اتفاقات و هم محل قرار گیری و زمان رخ دادن آنها خیلی جذاب است.
گیم پلی "پنهان شده در سایه" به نحوی بوده که کاملاً می توان لقب ویدیوگیم ترین اتاق فرار تهران را به آن اعطا کرد. شما رسماً احساس می کنید که در یک ویدیوگیم هستید؛ از شیوه طراحی معماها گرفته تا فعالیت هایی که مشغول انجام آنها خواهید شد.
شما در بازی قابلیت "اچیومنت" گرفتن دارید. راه های مختلفی را می توانید برای به پایان رساندن بازی انتخاب کنید؛ درگیر یک "باس فایت" می شوید؛ حریفتان از یک الگوریتم خاص برای حمله استفاده می کند؛ باید فعالیت فیزیکی کنید؛ بعضاً باید دست از بازی بردارید و تماشا کنید و در چارچوب مشخصی از قوانین رو به جلو بروید. واقعاً تجربه حیرت آوری ست و طرفداران بازی های ویدیویی به خصوص تجربه ی بودن در یک بازی "Survival" واقعی را خواهند داشت که سبک خاص و بسیار موفقی از طراحی و ساخت اتاق بوده و همواره با نوآوری و خلاقیت و هیجان روبه‌رو خواهید بود.
شیوه هینت دهی متغیر بوده ولی غالباً مکتوب رخ می دهد؛ اما یک شیوه جالب تر هم برای کمک گرفتن برای شما امکان پذیر است.
تعامل بازی بدون نقص و به دور از لوث شدن رخ می دهد و بازیکن را مجاب به جدی گرفتن داستان و غرق شدن در اتمسفر بازی می کند که با کمک نورپردازی بی نقص و موسیقی و صدای خوب این امر به نحو احسن اجرا می شود.
درِ خروج اضطراری برای این بازی در نظر گرفته نشده است.

جمع بندی نهایی:
"پنهان شده در سایه" یک شاهکار واقعی ست که با وجود اینکه مرتبط با بازی "قرارداد" است از ریشه و اساس شیوه طراحی متفاوتی را دنبال می کند که امری ست اعجاب برانگیز و نشان می دهد که "اسپایرال" یک مجموعه طراح آشنا به عرصه بازی و بازی‌سازی ست و شیوه طراحی "پنهان شده در سایه" بارها و بارها شایسته تقدیر است چرا که جدای از نو بودن شیوه اجرا، با کیفیتی به شدت رضایت بخش صورت گرفته.
این اتاق به افراد با تجربه کمتر از 15 بازی ابداً توصیه نمی شود.
تعداد نفرات مناسب برای این اتاق از ۴ تا 7 نفر می باشد.
با عرض خسته نباشید خدمت مجموعه "اسپایرال"، "پنهان شده در سایه" رو تجربه کنید و یادتون باشه که یه کتاب رو از روی جلدش قضاوت نکنید!

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

یوناتان صدیقیان

14 بهمن 1399

به معنی واقعی کلمه محشر بود ، دیوانه وار قشنگ بود این بازی
تا حالا بعد از این ۴۰ تا اسکیپ‌رومی که رفتم انقدر دلهره نداشتم!!
خیلی عالی بود اصلا نمیشه تو کلمه توصیفش کرد. من اگه میتونستم حافظمو پاک میکردم و چند بار دیگه میرفتم این اتاقو
معما ها سخت بود ولی بسیار منطقی و فکر شده که از حل کردنشون فوق العاده لذت میبرید
دکور بی نظیر بود ، مطابق با سناریو ، فضای بزرگ و تعداد اتاقای زیاد . هر چی اتاق فرار رفتید یه طرف این یه طرف . مطمئنم از این‌به بعد جاهای خیلی کمی ممکنه لذت ببرم‌چون خیلی توقعتون رو میبره بالا ...
یه سری معماها مکانیکی بود و‌ به نظرم خیلی جذاب تره‌تا معما هایی که فقط باید ریاضیتون خوب باشه تا بتونید حلش کنید . کلا تو‌بحث معما و دکور هیچ‌نقصی وجود نداشت و حسابی مغزتون رو تو‌اون دلهره عجیب و‌ماورایی درگیر میکنه و حسابی باید فسفر بسوزونید !!
و اما اکتور ...
با اختلاف تو‌این ۴۰ تا اسکیپ رومی که رفتم این اتاق بهترین‌اکت رو‌داشت ، بازی تعاملیه یعنی باید با اکتور حرف بزنید و ازش اطلاعات بگیرید که به نوبه خوش کم‌نظیره
یه اکت تر و تمیز و حرفه ای که هر لحظه با خوتون فکر میکنید الانه که بیاد و ...
یکی‌دیگه‌از تفاوت های باحالشون اینه که شما باید حواس اکتور رو پرت کنید و‌ازش فرار کنید ، انقدری که ما دوییدیم و‌به نفس نفس افتادیم !! خیلی تو‌فضای بازی غرق میشید به همین خاطر دلهره و فرار از اکتور باعث مشیه انقدر آدرنالین ترشح کنید و‌ضربانتون بره‌بالا که با خودتون بگید کاش این بازی تموم نشه
یه چیز جالب دیگه‌که داشت این بود که خودتون میتونید پایان بازی رو‌انتخاب کنید و تصمیم با شماست که چجوری تموم‌شه
برخورد پرسنل هم که عالی بود و خیلی وقت گذاشتن برامون با این که بازی قراردادشون رو‌رفته بودیم بازم کل سناریو رو با حوصله برامون توضیح‌دادن و خیلی مودب بودن دمشون گرم
حتما امتحان کنید این بازی بی نظیر‌و.

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (8 از 10 ) 8 از 10
طراحی دکور (9 از 10 ) 9 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

عليرضا تميزي

09 اسفند 1399

من با تيمم ديروز اين بازي رو تجربه کرديم و خيلي خيلي لذت برديم
سطح معما ها واقعا خوب بود
دکور در نگاه کلي شايد آنچنان پر خرج به نظر نرسه اما مکانيزم هاي بازي و ارتباطش با سناريو خيلي خوب و قوي بود و نکته خوب اتاق اينه که همش درگير قفل نيستين يني يه بالانس خوبي از قفبل و مکانيزم داره.
هم نوع ترسش و هم شکل اجراييش واقعا قشنگ و مناسب بود مخصوصا براي من که خيلي ترسو ام. خوبي ديگه تم بازي اينه که مثل ده ها اتاق ديگه جني،روحي، احضاري و طلسمي نيست
برجسته ترين ويژگيش هم اينکه کاملا تعامليه بازي و عملا شما يک بازي کامپيوتري رو تجربه ميکنين حتي درگير يک شبه باس فايت ميشين و اين فوق العادس و حتما حتما به گيمر ها توصيه ميکنم برن.
و نکته اي که بايد مواظب باشين اينه که حواستون هر لحظه جمع باشه تا ذره اي از ويژگي تعاملي و بونس هاي اين بازي رو از دست ندين! در روند بازي کلي حرکت خوب ميشه زد و از جنبه تعاملي استفاده کرد که واقعا نياز به جمع بودن حواس داره.
در آخر هم بهتره که اگر ترس خاصي دارين يا عضوي از گروه مشکلي داره حتما در نظر بگيرين تا روند فوق العاده اين بازي رو با مشکل رو به رو نکنه
واقعا از نوآوري اين اتاق بعد از ده ها بازي روحي طلسمي و ترس بي قاعده لذت برديم

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

رعنا

04 بهمن 1399

این اتاق فرار، یه اتاق فرار همه‌چی تموم و فوق‌العادس.
سناریو خیلی قشنگ و باور پذیره.
دکور اتاق خیلی به فضاسازی کمک کرده و سناریو،دکور و اکت ها و... همه و همه دست به دست هم دادن تا این بازی رو به یه بازی فوق‌العاده تبدیل کنن.
اگه طرفدار بازی‌های ویدیویی باشین با ورود به این اتاق کاملا متوجه میشین که چقدر به فضای این بازی ها نزدیکه
اکت ها فوق‌العادس و تعاملی که برقرار میکنه معرکس.
برای رفتن به این بازی حتما بازی اولشون یعنی قرارداد رو برید تا بیشتر با سبک این مجموعه اشنا شین
قشنگ ترین اِلِمانی که این مجموعه رو از بقیه‌ی مجموعه ها جدا میکنه، داشتن درجه سلامتی و سبک سروایول توی بازیه و همین طور حق انتخابیه که توی بازی به شما میده.
معماها کاملا منطقیه و درعین سخت بودن کاملا روون و منطقیه و سختی بی منطق نداره.
هینت بازی و نورپردازی و اتمسفر بازی هم بی نقص بود.
در کل اگر دنبال یه اتاق فرار خفن و پر از هیجان هستین حتمااااااا تجربه کنین.
به افرادی که تجربه‌ای توی اتاق فرار ندارن پیشنهاد نمیکنم.
مرسی از تیم خوب و حرفه‌ایتون برای این بازی بی نقص

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

رها

17 آذر 1399

سلام دوست عزیز شما اگه سر انگشتی ۲۰ تا بازی هم رفته باشی متوجه میشی که معما های این بازی همه کپی شده از بازی های قدیمی بوده . دیدم یکی از نظر ها نوشته بودن (با اینکه اتاق فرار زیاد رفتم ولی معماهاشو جایی ندیده بودم) لازم دونستم حتما نظرمو راجع به این بازی بنویسم .
معمای اول بازی از بازیه تابوت بوده(خیلی قدیمی)
معمای آهنرباها از بازی هیولا بوده
معمای شطرنج ها از بازی رزیدنت اویل بوده (جمع شده)
معمای جای گذاری مجسمه ها از بازی ارواح سرگردان بوده
بازم لازمه توضیح بدم ؟
گله ی اصلی من از این سایت هستش ، که بدون هیچ فیلتری هر آدمی رو برای نظر دهی آزاد گذاشته و هر کس میتونه با ۱۰۰۰۰۰۰ تا شماره ی مختلف نظرات مختلف برای بازی هایی که حتی نرفته ثبت کنه . متاسفم
و به امید روزی هستم که از جوامع کوچیک صداقت و درستی شروع بشه تا برسه به عموم .
روزی بشه که فرق بین بازیکن و بازیکن نما معلوم بشه .
هیجان این بازی به اندازه ی قابل قبول بود دکوراسیون خاص یا چشمگیری نداشت بسیار ساده و با هر وسیله ی دم دستی دکور شده بود .

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

باران

16 دی 1399

من نمیدونم کسی که نقد میکنه میگه هرکسی نظرشو با هر شماره ای میده چرا خودش با شماره مختلف نظر چرت میده
روی حرفم با شخصی ب اسم رهاست که نظر کج و کولش تو این سایت ثبت میشه و تازه انتقاد به نظر بقیم داره. شما بازی های داغونو رفتی دکور این بازیو نتونستی هضم کنی، بازی که پر از هیجان و دکور فوق العاده که کاملا حس میکنی تو اون فضا هستی و اتفاقا معمای شطرنج دقیقا از خود بازی بوده نه که تکراری.. اول تحقیق کن بعد حرف بزن. هیچ کس این اسکیپ روما نیستم که بخام تعریف و تخریب کنم ولی بگم که وقتی بازی جایی واسه حرف نمیزاره چرا الکی نظر میدی.. شما عمرا بازی ب اندازه ۳تام داشته باشی. منی که انقد نترسم تو این بازی دیگه باختم هاها.. و فوق العاده ضربان قلبم بالا رفته بود. دمتون گرم و اصلا دوستان به نظر این جور آدما کار نداشته باشین ب نظرم خودتون امتحان کنین میفهمین چی میگم..

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

ReZzz

25 بهمن 1399

اول از همه خسته نباشید میگم به بچه های اسپیرال🙏🏻
بعد از ۶۰-۷۰ تا اسکیپ میتونم قرارداد رو بذارم صدر جدول بازی ها
از هر نظر که فکرشو کنین عالی بودن
دکور که از بیرون بازی جذبتون میکنه چه برسه به داخل
سناریو که عالی بود،یه سناریو انگلیسی ولی خانه تو ایران
با منطق ترین سناریو بود که دیده بودم،سناریو رو بازی قشنگ سواره
اکت به موقع 😈👻
تنوع قفل ها زیاد🔑🔐
خلاصه اینکه هر چقدرم سخت گیر باشین نمیتونین ایرادی از قرارداد بگیرین چون واقعا روی این بازی کار شده و شدیدا وقت گذاشتن
از برخورد پرسنل که نگم براتون🙋🏼‍♂️
با یه شخصی روبرو میشید به اسم اقا صدرا جزء بهترین گیم مستر هاس 😍
کاشکی میشد بیشتر از ۱۰ به این مجموعه امتیاز داد
حتما برید خیلی خوش میگذره بهتون
قرارداد رو امضا کنید و از خرید و زندگی در این ملک زیبا و قشنگ لذت ببرید🏠

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

0935***446

03 آذر 1399

اینکه یه سایتی راه اندازی شده و اتاق فرارهای تهران و شهرهای مختلفو معرفی میکنه خیلی باحاله. خودمو دوستام یه مشکلی داشتیم که نمیدونستیم برای اتاق فرار جدیدی که نرفتیم، از کجا آمار بگیریم. به هر حال تشکر از بروبچه های تایم فور فان!
من حدود 10- 12 تا اتاق فرار رفتم و خیلییییی هم تجربه زیادی نداشتم ولی استایل این اتاق فرار پنهان شده رو دوست داشتم بقیه دوستام هم که باهاشون رفتم راضی بودن و خوششون اومد. توی معماهاش چیزای جالب داشت، اما هینت که میگرفتیم تازه میفهمیدیم چقدر خنگیم :دی
برخورد پرسنلش خوب بود. همه شون گیمران ما هم گیمر بودیم، حال داد. کلی باهم خندیدیم!
اما پیش درآمد یا همون شروع بازی میتونست قوی تر باشه چون بالاخره یه بازی جدیده انتظار داشتیم جذابتر باشه. سر همین یه امتیاز کم میکنم، راضی باشید

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

ایمانوئل

14 بهمن 1399

محشررر ، بی‌نظیر ، فوق‌العاده👌😍
واقعا کلمه‌ای ندارم که بتونم این حجم از عاااالی بودنو توصیف کنم...

همه چیز تموم بود واقعا... از اکت، سناریو، دکور، پرسنل و واقعا هممه چیز😍

به معنای واقعی کلمه تو این اسکیپ روم زندگی می‌کنید... چون تعاملیه و منفعل نیستید!

هرچی بگم کم گفتم واقعا😍😍 ذهن طراح‌های اتاق واقعا قابل ستایشه... هنر اکتور واقعا قابل تقدیره و ادب و شخصیت پرسنل واقعا لایق بهترین تعریف‌هاست...

فقط این رو بهتون میگم که افرادی که کامنت منفی دادن هیییچ چیز از اسکیپ روم نمیدونن و فقط دنبال ۴ تا تست هوشن که تو سطح نت پیدا میشه.

اتاق فرار پنهان شده در سایه به معنای واقعی کلمه بی نظیره👌😍

به شدت پیشنهاد میکنم امتحانش کنید👌👌

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

Mahdi

27 بهمن 1399

بی نظیر، تجربه ای جدید در تعامل با اکتور، بازی بی نظیر، دلهره، هیجان، یکی از بهترین اتاق فرار هایی که تا به امروز رفتم، ممنونم از مجموعه اسپیرال برای این بازی بی نظیرشون با اینکه بازی قراردادشونو نرفتم مطمئنم قرارداد هم خوب باشه، برخورد عالی پرسونل رو دوست داشتم و از همینجا تشکر میکنم از گروه خوب و بازی زیباتون.
به دوستانم میگم همیشه اگر دنبال تجربه متفاوت و خوب هستین این بازی شمارو بیان🌹🌹🌹🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

Sepehr Sarmadi

05 اسفند 1399

سلام دوستان ، من خلاصه نظر میدم به عبارتی کم بزن ، سم بزن بعد ۶۰ تا اسکیپ میتونم تو ۵ تای اول قرارش بدم با اینکه خیلی نیس راه افتاده ولی بچه های اسپریال ترکوندن 👍 به شدت رفتار پرسنل عالیه ، پارکینگ‌ داره ، اکتا عالیو ‌جدیدن تو ژانر دلهره فوق العادس معما ها سخته ولی به سناریو میخوره و جدیده واستون ، نوع هینت محشره 👏خلاصه که برین حتما حال میکنین و بهتره با کتونی ورزشی و گرم کن برین 😂

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

محمدرضا خالقی

17 آبان 1399

خیلی جالب و متفاوت بود. اگه بازی سوم رو هم همینقدر باحال طراحی کنن قطعا یکی از بهترین اتاق فرارای من حساب میشه. اما بنظرم اکتور خیلی ترسناک نبود میتونست لباسش خوفناک بشه! دکور بدی نبود، با سناریو هماهنگ بود. موسیقیش رو دوستداشتم یه جاهایی خیلی هیجان میداد و دوستم جوگیر میشد :)
معمای آخر هم خدایش سخت بود دیگه! با اینکه برامون کلی توضیح دادید اما برای آخر بازی بهمون فشار میومد^_^

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

بامداد

15 بهمن 1399

یرخورد خوب پرسنل بنظرم معمولا احتیاج به گفتن نداره چون امتیاز نیست برخورد باید خوب باشه معمولا اگه بد بود باید نوشته بشه، ولی در این اتاق برخورد واقعا خوی بود و باید عنوان کنم
معما ها و فضا سازی و ترس هم خوب بودن
ماشاللا الان روم هایی خوبی داریم تو کشور ولی چیزی که اینو جزو اتاقایی میکنه که تو خاطره میمونه 2 تا المانی هستن که من جاهای دیگه ندیدم
و اتاقیه که پیشنهاد میکنم

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

هومن

22 بهمن 1399

له نظر کن یک اتاق فرار بسیار عالی و بی نقض واقعا به شختی میشه ایراد گرفت ولی واقعا خیلی لذت بردم حتی دوست دارم با وجود دونستن خط داستانی بازم شرکت کنم و لذت ببرم جلوه های ویژه بسیار فوق العاده ای داشتن معما هایی که سخت و لذت بخش بود نه جوری که الکی جوری سخت شه که انگار مسابقه هوش است. حتما پیش نهاد می کنم امیدوارم بریم و کلی خوش بگذرونید

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

0912***917

24 اردیبهشت 1400

واقعاااا بی نظیر بود از زمانی که بازی شروع میشه وارد بازی کامپیوتری میشین و فعالیت های فیزیکی و بدنی زیادی داره پس کتونی بپوشین برخورد پرسنل عالی جا به جایی در اتاق ها بسیار زیبا ولی معاماها با این که روتین و منطقی هستن ولی خیلی سخت می باشند و باید تجربه اتاق فرار داشته باشین تا متوجه بشین

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (8 از 10 ) 8 از 10
فضاسازی (9 از 10 ) 9 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

عليرضا ثاقبي

25 آبان 1399

با اینکه خیلی اسکیپ روم رفتم ولی معماهاشو جایی ندیده بودم واقعا از نظر مکانیک و الکترونیک خیلی جالب بود سبک حل معماهاش کلا فرق داشت
ترس و هیجان هم که توو کل بازی ولتون نمیکنه (:
موسیقیش و بازی با صداشون خیلی خوب بود نور پردازیش هم خوبه ولی جای بهتر شدن هم داره
پیشنهاد میکنم حتما حتما برید

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

0991***021

21 اردیبهشت 1400

فوق العاده بازیه عالی و همه چیز خوب
معماها مخوص به خودشون بدون اختباص از مجموعه های دیگه
سناریو فوق قوی و در جریان
نظرم واسه کسایی که میخوان برن هم اینه که سعی کنید تصمیمات درست رو در زمان درست بگیرید تو سناریو خیلی تاثیر داره

اکت هاش عالی بود و پر اکت بود

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

فاض۶

02 اردیبهشت 1400

بسیار لذت بردم از بازی. من اصلا بازی ترسناک بهم لذت نمیده. چون اصلا نمیترسم حتی ترس لحظه ای هم دیگه تجربه نمیکردم. ولی این بازی بیشتر برام هیجان داشت و لذت اینکه با آکتور توی تعامل هستی. به شخصی کسانی که ژانر وحشت براشون بی معنی شده این بازی فوق‌العاده است.

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

0919***988

22 بهمن 1399

واقعا عالی بود بعد از ۷۰،۸۰ تا بازی که رفتم اولین جایی بود که با تمام وجود دلهره و هیجان رو حس کردم به همه پیشنهاد میکنم که حتما این بازی رو انتخاب کنن دکور عالی اکت عالی سناریو عالی تمام و کمال واقعا ممنون از پرسنل محترمشون که رفتارو برخورد عالی داشتن

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

علیرضا

28 اردیبهشت 1400

با عرص سلام خدمت دوستان گلم من واقعا از این بازی لذت بردم همین که اخلاق دارن و انرژی میزارن و کلی هزینه کردن مشخصه برایه گیمر ارزش قاعل میشن من هنوز از دیشب پر انرژی و سرحال هستم. پیشنها نمیکنم میگم حتما باید رفت وگرنه حرف زیاده برید حالشو ببرید

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

0901***061

16 اردیبهشت 1400

یه بازی هیجانی متفاوت که هم میخندی هم میترسی😀
طراحی یه سری اتاقا کاملا سوپرایز میکنه ادمو،اتفاقی میفته که فکرشم نمیکردی
از اکت اکتورا که نگم،وااااقعا حرفه ای
ادمو میبرن تو حس داستان
در کل،بازی ارزش رفتن داره و پرسنل خونگرم و باحال🙌🏻