اتاق فرار خانواده مرموز

10/ 9.6 از 939 رای امتیاز
difficulty درجه سختی 8 از 10
players تعداد نفرات 4 تا 6 نفر
time مدت زمان بازی 60 دقیقه
price مبلغ بازی 100,000 80,000 تومان برای هر نفر
provider ارائه دهنده BarcodeEscape
phone شماره تماس
address آدرس تهران, تهرانسر
تهرانسر ، بلوار گلها ، نرسیده به کوچه شانزدهم ، پ ۷
درباره بازی نقد و بررسی نظرات

امتیاز افرادی که این اتاق فرار را تجربه کردند

ثبت نظر
پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

داستان اتاق فرار خانواده مرموز از این قراره که ...

در سال 1988 جیمز بعد از فوت پدرش  از نیروی دریایی استعفا داد ، تا از برادرا و خواهر بیمارش مراقبت کنه
ولی در اصل دنبال نگهداری از اونا  نبود
تمام تلاشش رو کرد تا بیماری اونا بیشتر بشه ، که بتونه برای رسیدن به ثروت خونوادگی ، نظر کلیسا رو جلب کنه 
شما وارد جهنمی شدین که جیمز برای خونوادش درست کرده و فقط ۶۰ دقیقه فرصت دارین تا از سادیسم ، فوبیا ، مازوخیزم  و ? فرار کنین
اما اگر نتونین ،  جهنم نزدیکه ... !

توضیحات

اتاق فرار " خانواده مرموز " اولین بازی ارایه شده از تیم " بارکد اسکیپ  " واقع در منطقه بلوار تعاون تهران می باشد.

نقد تخصصی اتاق فرار

آپدیت اتاق "خانواده مرموز" به تاریخ 1399/04/27:
+ آدرس بازی به: تهرانسر، بلوار گلها، نرسیده به کوچه شانزدهم، پ ۷
(دسترسی به لوکیشن جدید بازی با وسیله شخصی ایده آل ترین حالت ممکن بوده و شما در هیچ ساعتی از روز با مشکل جای پارک مواجه نخواهید بود.)
+ برطرف شدن مشکل سانس دهی بازی در ساعات آخر شب
+ افزوده شدن چندین افکت ترس
+ بهبود سطح کیفیت کلی دکور
+ تغییر جزئی سناریو (بخش منطق حضور بازیکن در فضا بهبود یافته)
+ افزوده شدن اکت های فان
جمع بندی به روزرسانی: کادر "بارکد اسکیپ" با به روزرسانی اتاق "خانواده مرموز" تمایل خود به رسیدن به بالاترین کیفیت را نمایان کرد و با حفظ نقاط قوت سابق زیبایی های دیگری را به اتاق خود اضافه نموده.
سطح ترس بازی میزان قابل توجهی افزایش یافته و این اتاق جذاب بیشتر به مذاق طالبان ترس خوش خواهد آمد.
با عرض خسته نباشید خدمت مجموعه "بارکد اسکیپ"

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

امید

21 آبان 1399

در مورد آپدیت خانواده مرموز میتونم اینجوری شروع کنم که ????????????

فکر میکنم سناریو بازی رو حتما باید قبل بازی بخونید ???چراکه وقتی وارد فضا میشید???????? قراره با یه سری موارد آشنا بشید که اگر قبلا در موردشون میدونستید حتما بهتر میفهمیدید که این تیم چقدر روی فضا سازی کار کردن????????
اتاق های با تم هایی کاملا متفاوت ?و بکر? که امضای بارکد رو میشه توی همه اتاقهای این اسکیپ دید?????????
امضاهایی که هر کدوم ویژگی جدیدی داره و???☺ شمارو وارد یه دنیای تازه میکنه??
پیشنهاد بعدی ما اینه که خودتونو تو همون جو و فضا قرار بدین،??????? چراکه اگر این کارو بکنید قطعا لذت بازی دوچندان میشه??????، جای شخصیت هایی که جیمز داستان قراره شخصیت سازی برای تمام گیمر?????????????? ها باعث میشه بدونین چه کسی هستین ??????و این شخصیت رو به شما مید????ن و تمام تیم به دنبال یک هدف پیش میرن?????????
ته داستان پایان جالبی داره????? و شمارو مجاب میکنه بازی های بعدی این اسکیپ سریالی رو هم برید??????، ما ناقوس رو هم تجربه کردیم ??????و به زودی نقد ناقوس رو هم می نویسیم، چراکه خانواده مرموز ۲ پایان ماجرا هم نیست?????????? و باز بودن داستان این امکان رو میده که حتی این شاهکار ادامه دار باشه????????????، نکته جالب این اسکیپ روم اینه که تو فضاسازی قطعا نمره بالایی دارن ????????????و خاص بودن و طبیعی جلوه دادن ?✌✌✌✌چندفضا شما رو به وجد میاره
معماها دارای درجه سختی متوسطی هستن ?????????البته تیم ما یک ساعت و شاید کمی بیشتر????????? از یک ساعت زمان صرف کرد که به حل معماها بپردازه ولی درجه سختی متوسط بود ?????????که از لحاظ ترسناک بودن بخشی از بازی گنجوندن معماهای سخت عملا کاری غیر عقلانیه????
معماها ترتیب درستی داشت????? و هر اتاق دارای معماهای با درجه سختی متفاوتی بود، ????????البته ترتیب دار بودن و پلکانی بودن معماها رو نمیشه نادیده گرفت????????
چند معمای با درجه سختی بالا ?????????????هم وجود داشت که واقعا جذاب کرده بود و میشه گفت تمامی معماهایی که باید وجود داشته باشه مثل دیداری، شنیداری، لمس، ریاضی و ... رو در خودش جای داده بود????????
از نقطه نظر رازآلود بودن جو فضاهای اول این حس رو کاملا القا میکرد????????? و به نام این بازی پی میبرید که چرا خانواده مرموز ، خانواده مرموز شده
ترس بازی کاملا منطقیه????????????? و هر صدا و حرکتی با منطق جالبی پیش میره????????
که البته باید کاملا بهش توجه کنین??????????
ترس و دلهره در قسمتی از بازی به اوج خودش می رسه که کسانی که طالب ترس هستن قطعا از این قسمت لذت میبرن?????????
در مورد جو و فضا ، موزیک به کمک سناریو ????????????و دکور اومده و ذوق و فکر خاصی پشت انتخاب موزیک هاست، البته نباید از هنر گیم مستر ?????????هم بگذریم که جای احسنت داره چراکه ما فکر میکردیم چراغها با ریموت هستن ?????????????ولی گیم مستر بازی اونقدر با اکتور هماهنگ بود که هیچ جابجایی رو متوجه نمی شدیم که از ویژگی های شایان این بازی بود.
رفتار حرفه ای گیم مس?????????????ترس بازی هم پایان جالبی به ماجرا داده بود که تمام انرژی شما رو برمیگردونه ??????????و لذت میبرید از هم صحبتی با این عزیزان.????????
در مورد بهداشت هم در صورت نداشتن ماسک قطعا در اختیار میزاشتن ?????????????که ما این موضوع رو چک کردیم ولی دستکش در صورت خواست گیمر داده میشد، که البته نیازی به این مورد نبود چراکه الکل های تک نفره به اعضا داده میشد ???????که کار جالب و زیبایی بود.
گیم مستر بازی هم در ابتدا جمله ای گفت که لذت بردیم اینکه سلامتی مارو سلامتی خودشون میدونستن.??????
در کل جمع بندی تیم ما در مورد تیم بارکد و دو بازی سریالی خانواده مرموز یک و ناقوس این هست که دو بازی متفاوت رو ارائه دادن که هر کدوم دارای ویژگی های خودشه و لذت هر بازی در جای خودش میتونه شمارو شک کنه، خانواده مرموز به عنوان اولین تجربه بارکد واقعا تونسته خیلی از پارامتر های یک اتاق خوب رو ارائه کنه و میشه این اسکیپ رو آینده ای روشن براش متصور شد.?????????????
وظیفه خودمون دونستیم که نقد این بازی رو بنویسیم و تشکر کنیم از دوستانمون از مجموعه بارکد که تونستن خاطره ای خوب از خودشون در ذهن ما جای بدن.???????
منتظریم بازی های بعدی این ?مجموعه رو با سبک رئالیسم ببینیم و از واقعیت وارد واقعیت بارکد بشیم‌
با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان مجموعه بارکد
?????????????????????????????
و اما خوبه نقد خود سایت که از آپدیت قبلی هست رو هم بخونیم

اتاق فرار "خانواده مرموز" در یک ساختمان اداری که در بلوار تعاون قرار داره و شب ها پیدا کردن جای پارک هیچ مشکلی نداره ولی روز شاید یه کم سخت باشه، فاصله بازی تا مترو ارم سبز هم خیلی نیست و برای رسیدن به این اتاق میشه از مترو هم استفاده کرد.
فقط به دلیل شرایط حاکم به محل بازی توانایی برگزاری سانس اخر شب نداره که از معدود ایرادات این اتاق فرار شاهکاره.

سناریو و ایده بازی:
ایده بازی مثل باقی بخش های بازی محشره و حسابی راجع بهش فکر شده اونم توسط افرادی که واقعا اینکاره هستند؛ ایده کاملا جدیده و سناریوی نوشته شده برای بازی عالی، مفید و منطقیه که شدیدا شما رو توی اتمسفر بازی غوطه ور میکنه و به وجدتون میاره ولی یه خورده اشکالی که میشه به سناریو گرفت اینه که به بازیکن گفته نمیشه که علت حضورش در اون فضا چیه و چرا به اونجا اومده که امیدواریم که این بخش هم اصلاح بشه و این بازی زیبا بی نقص تر بشه ولی با وجود این ضعف سناریو و ایده بازی همچنان خیلی قوی و رضایت بخش هستند.

دکوراسیون و قفل ها:
دکور بازی کاملا منطقی و همخوان با سناریو و با کیفیته و به کوچک ترین جزئیات برای طراحی اتاق توجه شده؛ یکی از دکور های بکار رفته در بازی قطعا از 5 دکور برتر حال حاضر ایرانه که هر بازیکنی رو با هر میزان تجربه و هر میزان سخت گیری وادار به تحسین تیم بارکد میکنه.
نکته مثبت بعدی موسیقی متن بازیه که هنرمندانه انتخاب شده و اتمسفر فوق العاده ای رو بر بازی حاکم میکنه.
قفل ها هم به شدت متنوع و جذاب هستند و به احتمال زیاد با قفل هایی مواجه میشید که نظیرش رو در هیچ اتاق دیگه ای مشاهده نکردین یعنی این شاهکار در این مسئله هم (که خیلی از اتاق ها بهش توجه نمیکنن) حساس بوده و نمره کاملی رو در بخش دکوراسیون و قفل دریافت میکنه.

بازی اصلی:
بازی بدون هیچ محدودیت جسمی، بصری شروع میشه و معماها روند پلکانی دارن؛ سطح سختی اتاق ها دسته بندی نشده ولی خب تمام معماهای بازی متفاوت، جذاب، منطقی و همخوان با تم بازی هستند که با تجربه ترین تیم هارو هم ارضا میکنه.
این اتاق با تجربه ترین تیم ها رو هم برای حل معما شاید به دردسر بندازه و چالش فوق العاده ای برای هر تیمی که حس میکنه سطح بالایی داره محسوب میشه؛ دلیلش هم اینه که منطق و راه حل معماها متفاوته و به جز یکی از معماهای بازی خیلی بعیده که نظیر پازل های این اتاق رو جای دیگری دیده باشید؛ در عین خلاقانه و تازه بودن، معماها تماماً استاندارد هستند؛ حتی در حین حل معما به بازیکن نور بیشتری داده میشه و این بازی رو در کلاس جهانی قرار میده.
ترس بازی ابداً کاراکتر محور نیست و مثل باقی بخش های این اتاق خلاقانه و با کیفیت طراحی شده که نترس ترین بازیکن ها رو به دردسر میندازه در عین حال منطقی و به شدت منطبق با تم بازی و سناریو هستند که از نظر شدت و مدت هم کاملا قابل قبوله و خبری از ترس های لوث شده در این بازی نیست.
هینت بازی از طریق بیسیم به بازیکن داده میشه و مراحل استاندارد هینت توسط بازیگردان رعایت میشه.
خروج اضطراری در بازی تعبیه نشده.

جمع بندی نهایی:
در بازی "خانواده مرموز" شما با کیفیت، خلاقیت و هیجان بسیار بالایی روبرو خواهید شد که انطباق کم نظیر روند بازی و تم اتاق و برخورداری از استاندارد های جهانی اتاق فرار شرایط بازی رو طوری قرار داده که با هر سلیقه و هر قدر هم تجربه بی انصافیه که توی 5 بازی برتر تهران قرارش نداد.
زمان بازی لحاظ نمیشه که البته اگه درخواست کنید براتون گرفته میشه.
تعداد نفرات 3-4 نفر ایده آل ترین حالت تجربه این بازیه.
بارکد اسکیپی ها تو اولین بازی ای که تولید کردن گل کاشتن که باید بابتش بهشون خسته نباشید گفت.
حتما این بازیو تجربه کنید و یادتون نره که یک روانپزشک همراهتون ببرید!!

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

شادابي پيرهادي

05 آبان 1399

خانواده مرموز
شاید این اسم خیلی ساده باشه یا مثلا اسم وحشتناکی نباشه ولی همین اسم ساده مارو کشوند سمت این اسکیپ روم یه اسم پر رمز و راز که شاید اگر تو ژانرش رازآلود رو هم اضافه میکردن خیلی بهتر میشد خانواده مرموز رو تو ژانر دلهره و راز آلود شاید بتونیم جا بدیم و بهترین تعریف براش میشه یه اثر هنری با اکت هایی دونست که اگر دونه به دونشم بپرسیم برای همش جواب دارن که البته تیم ما این کارو کرد و به دلیل خطر اسپویل بهتره این کارو خودتون انجام بدین و خودتون ازشون دلیل اکت هارو بپرسین، پیشنهاد تیم ما اینه که حتما این کار رو بکنید چراکه جواب های خیلی جالبی می شنوید که تازه میفهمید چی شد، البته که تمام اکت هارو اگر حرفه ای باشید متوجه میشید ولی در کل کارهای جالبی میکردن.
فکر میکنم سناریو بازی رو حتما باید قبل بازی بخونید چراکه وقتی وارد فضا میشید قراره با یه سری موارد آشنا بشید که اگر قبلا در موردشون میدونستید حتما بهتر میفهمیدید که این تیم چقدر روی فضا سازی کار کردن
اتاق های با تم هایی کاملا متفاوت و بکر که امضای بارکد رو میشه توی همه اتاقهای این اسکیپ دید
امضاهایی که هر کدوم ویژگی جدیدی داره و شمارو وارد یه دنیای تازه میکنه
پیشنهاد بعدی ما اینه که خودتونو تو همون جو و فضا قرار بدین، چراکه اگر این کارو بکنید قطعا لذت بازی دوچندان میشه، جای شخصیت هایی که جیمز داستان قراره شخصیت سازی برای تمام گیمر ها باعث میشه بدونین چه کسی هستین و این شخصیت رو به شما میدن و تمام تیم به دنبال یک هدف پیش میرن
ته داستان پایان جالبی داره و شمارو مجاب میکنه بازی های بعدی این اسکیپ سریالی رو هم برید، ما ناقوس رو هم تجربه کردیم و به زودی نقد ناقوس رو هم می نویسیم، چراکه خانواده مرموز ۲ پایان ماجرا هم نیست و باز بودن داستان این امکان رو میده که حتی این شاهکار ادامه دار باشه، نکته جالب این اسکیپ روم اینه که تو فضاسازی قطعا نمره بالایی دارن و خاص بودن و طبیعی جلوه دادن چندفضا شما رو به وجد میاره
معماها دارای درجه سختی متوسطی هستن البته تیم ما یک ساعت و شاید کمی بیشتر از یک ساعت زمان صرف کرد که به حل معماها بپردازه ولی درجه سختی متوسط بود که از لحاظ ترسناک بودن بخشی از بازی گنجوندن معماهای سخت عملا کاری غیر عقلانیه
معماها ترتیب درستی داشت و هر اتاق دارای معماهای با درجه سختی متفاوتی بود، البته ترتیب دار بودن و پلکانی بودن معماها رو نمیشه نادیده گرفت
چند معمای با درجه سختی بالا هم وجود داشت که واقعا جذاب کرده بود و میشه گفت تمامی معماهایی که باید وجود داشته باشه مثل دیداری، شنیداری، لمس، ریاضی و ... رو در خودش جای داده بود
از نقطه نظر رازآلود بودن جو فضاهای اول این حس رو کاملا القا میکرد و به نام این بازی پی میبرید که چرا خانواده مرموز ، خانواده مرموز شده
ترس بازی کاملا منطقیه و هر صدا و حرکتی با منطق جالبی پیش میره
که البته باید کاملا بهش توجه کنین
ترس و دلهره در قسمتی از بازی به اوج خودش می رسه که کسانی که طالب ترس هستن قطعا از این قسمت لذت میبرن
در مورد جو و فضا ، موزیک به کمک سناریو و دکور اومده و ذوق و فکر خاصی پشت انتخاب موزیک هاست، البته نباید از هنر گیم مستر هم بگذریم که جای احسنت داره چراکه ما فکر میکردیم چراغها با ریموت هستن ولی گیم مستر بازی اونقدر با اکتور هماهنگ بود که هیچ جابجایی رو متوجه نمی شدیم که از ویژگی های شایان این بازی بود.
رفتار حرفه ای گیم مستر بازی هم پایان جالبی به ماجرا داده بود که تمام انرژی شما رو برمیگردونه و لذت میبرید از هم صحبتی با این عزیزان.
در مورد بهداشت هم در صورت نداشتن ماسک قطعا در اختیار میزاشتن که ما این موضوع رو چک کردیم ولی دستکش در صورت خواست گیمر داده میشد، که البته نیازی به این مورد نبود چراکه الکل های تک نفره به اعضا داده میشد که کار جالب و زیبایی بود.
گیم مستر بازی هم در ابتدا جمله ای گفت که لذت بردیم اینکه سلامتی مارو سلامتی خودشون میدونستن.
در کل جمع بندی تیم ما در مورد تیم بارکد و دو بازی سریالی خانواده مرموز یک و ناقوس این هست که دو بازی متفاوت رو ارائه دادن که هر کدوم دارای ویژگی های خودشه و لذت هر بازی در جای خودش میتونه شمارو شک کنه، خانواده مرموز به عنوان اولین تجربه بارکد واقعا تونسته خیلی از پارامتر های یک اتاق خوب رو ارائه کنه و میشه این اسکیپ رو آینده ای روشن براش متصور شد.
وظیفه خودمون دونستیم که نقد این بازی رو بنویسیم و تشکر کنیم از دوستانمون از مجموعه بارکد که تونستن خاطره ای خوب از خودشون در ذهن ما جای بدن.
منتظریم بازی های بعدی این مجموعه رو با سبک رئالیسم ببینیم و از واقعیت وارد واقعیت بارکد بشیم‌
با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان مجموعه بارکد

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

آران

05 آبان 1399

سلام خدمت تي فور فاني هاي عزيز
خواستم در مورد اين اتاق فرار بنويسم
قبل از هر چيزي تلاش كردم تيك دار بودن كامنتهارو بررسي كنم كه خدايي نكرده فيك نباشه به نظرم پلير انقدر بيكار نيست بخواد ١٥خط تعريف بنويسه اما من امروز ميخوام با حوصله براتون بنويسم و اميدوارم بخونيد تا پرده از راز بزرگي براتون برداشته شه، من طراح سايتم به اين قبيل الگوريتم ها آشنا هستم و اينو يكي از مجموعه دارهايي بهم گفت كه به رسالت سايت نقدتون شك داشت به هر حال رفتم سراغ نقدي كه براي اين اتاق نوشته بودين جوري كه چند لحظه فكر كردم جزو عوامل اون مجموعه هستيد????????????????????????????? دوستان نقدمون از تي فور فان نقد بازي بسيار جانب دارنه و كوركورانه بود جوري كه انگشت به دهن ميموني وقتي اول نقد رو بخوني بعد وارد بازي شي به حرفام ايمان مياري????? هرچند قبل تر اين اتاق فرار و البته رباتي كه دارن, دايركت منو سوراخ كردند عاشق فالو شدن هستن و انگار اين گروه معروفند تو اين قضيه ????????من يكبار بازي راز و رفتم و فهميدم اتاق فرار چي هست به هر حال خيلي برام جالب بود كه اين اتاق رو تست كنم تا ببينم مردم درست ميگن يا الاف هاي مجازي
رفتار پرسنل زشت و بي معني بود
حتي شنيدم يكي از عواملشون مريض هم بود و بدون ماسك پرزنت كرد اينرو گروه قبلي بهمون گفت كه گيم مستر سرفه هاي زيادي داره با كلي استرس وارد اونجا شدم ??????? هرچند نبايد از جايي كه شصت متره و بالاي تعويض روغنيه انتظار نظافت و تميزي رو داشته باشي معما در حده گل يا پوچ و بازي هم به طور كل در حده خاله بازي لطفا اينجاي نظرمو خوب بخونيد????????????????چطور ممكنه توي يك خانواده همه اعضاي آن به بيماري روانشناسي متفاوتي مبتلا بشن اونم توسط كسي كه تو نيروي دريايي بوده و به نظرم اينا دكور زدن معما زدن بعد اومدم يه سناريو روش سوار كردن آقاي تيم باركد شما توجيه حضور بازيكن رو بعد از نقد سايت توي آپديت جديدت به بدترين شكل ممكن اوردي و كلاه شرعي گذاشتي و فقط به فكره رد شدن فروشتي تازه بعد ميخواي بري تو كليسا با ديناميت جيمز رو بتركوني???? بازي بعديت با نارنجك ميري زير تانك فكر كنم خيلي خنده داره اگه بخواي بازيتو به بازيهاي روانشناختي خارجي نسبت بدي يكم ضعف هاتو بپوشون يكبارم اومدم راجبشون كامنت منفي بزارم تمام اكانتهاي فيكشون ريختم سرم جوري كه مدير پيج وساطتت كرد اگر ضعيف هستي ايراداتو برطرف كن بجاي تشكيل تور پرواز و اتوبوس??? و بازي دوم ?????هرچند اين ناراحتيمو به يك مجموعه دار گفتم كه با خنده اي جوابمو داد كه براي اونها اين چيزها عاديه و عادت دارن راجبه بقيه بازي ها بد بگن وراجبه خودشون و دوستاشون خوب اميدوارم يكبار هم شده تي فور فان رسالت اصلي خودشو انجام بده و نظره من مثل ساير نظرات چاپ شه به هر حال الان به جرات يكي از ضعيف ترين و بي خودترين اتاق فرار تهران بخاطر آراي فيك و سو استفاده از الگوريتم سايت اومده بالا و قطعا بعد از بازي متوجه صحبتهاي من خواهيد شد حتمي بريد اين بازي رو تا سي تومن هم ميشه تيك خريد ازشون واقعا متاسفم
راستي ببخشيد سرتون درد اوردم چون از تعجب خوابم نميبرد قبل از اومدن به بازيشون متوجه شدم طراحشون يكي ديگست و اون آقا سيبيلوهه
فقط عشق ديده شدن داره و كلي تعريف خودشو فقط ميداد هرچند بخاطر بوي سيگار و كرونا يك مقدار فاصله هم لحاظ نميشد به هر حال اتاق فرار هم مافيا نداشت كه به لطف دوستان و رفقاشون مافيا پيدا كرد اميدوارم بجاي نوشتن كامنت فيك ???????براي خودشون،،، بيشتر حواسشون به بازيشون و فروششون باشه تا اون ها هم در حده يه اتاق معمولي براي اتاق اولي ها مثبت ظاهر شن راستي با كلي اعتماد به نفس چندتا بازي معرفي كرد كه تو افق محو شديم?????

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

حنا دختري در مزرعه

26 آذر 1399

سلام سلام ????
به خوانواده دوست داشتنی بارکد ??
آقا بزارین اول بگم چقدر گیم مَسترتون خفن و گوگولیه و چقد ما دلمون خواست باهاش عکس بگیریم و رومون نشد !?
میترسیم چند وقته دیگه بیان به عنوان سلطان سیبیل ایران اعدامش کنن ??
?
واقعا سناریو با فضا موازی بود و عجیب غریب نبود
?
برخورد که واقعا خیلی خوب بود هَم زمانی که ما خواستیم تایم بگیریم و به ادمین واتساپ پیام دادیم که خیلی کامل برای ما تایم گذاشتن توضیح دادن و بهترین تایمو برامون انتخاب کردن ???
ما پنج دقیقه دیر تر از تایم اصلیمون رسیدیم و وقتی وارد بازی شدیم اصلا مارو به عجله ننداختن و لذت حل معمارو از ما نگرفتن ??
?
اکتور ها خیلی خوب بودن دلیل خوب بودنشونم این بود که ما وقتی گفتیم تاچ نمیخوایم
گفتن اصلا تاچ ندارن و خوب ما موقع بازی واقعا متوجه شدیم ?
?
نور پردازی خیلی خوب با اکتور همراه بود که برامون خیلی استاندارد و آسون تر میکرد حل معماهارو✋?
?
از نظر بهداشتی یکی از دوستان ما ماسکش تو ماشین جا مونده بود که سریع بهش ماسک دادن
و قبل و بعد بازی برامون مایع ضد عفونی کننده زدن ?????
فضا پراکنده از بوی یاموش بود ?
?
کاش میشد براتون از بازی تعریف کنم
تا شماها هم متوجه میشدین اما خوب
ما از اسپویل کنندگان نیستیم و میدونیم که
آیه اومده دربارش :
(خداوند اسپویل کنندگان را دوست ندارد?)
?
نگم از قفل ها که مثلشو هیچ جا یعنی هیچ جا
ندیدین ??????
و خوب قفل ها خیلی متفاوت بود و اینم بگم به همه نکات و جزییات ریز توجه شده بود
یکی دیگه از خوبیاشون موسیقی فضا بود که واقعا خیلی انتخاب شده بود و مشخصه روش وقته زیادی گذاشته شده ??
?
تودوران قرنطینه باهاشون تماس گرفتیم
چون واقعا خونه موندن خستمون کرده بود که خوب متاسفانه به ما گفتن بارکد فعالیتی نداره در دوران قرنطینه ??
و خوب کاش باز بود و باعث میشد ما زود تر بیایم این حسو تجربه کنیم
?
از همه نظر عالی بود
و تنها مشکل جای پارک ماشین بود که
ما متوجه اییم تقصیره بارکد نیست و همه جا ممکنه این مشکل پیش بیاد ?????
پس بازم همه چی بی نقص و خوب بود و اول بازی به ما گفتن باید یکم زود بیایم بیرون چون دیر اومدیم و باید محیطو برای گروه بعدی ضد عفونی کنن و تایمشون کوتاه میشه و نمیتونن خیلی خوب ضد عفونی کنن
?
چقدر از ما معذرت خواهی کردن با اینکه مشکل از گروه ما بود مارو خجالتت دادن یک عالم ????
خیلی تحسین بر انگیز بود همه چی
احترام متقابلشون
انسانیتی که به خرج میدادن حتی برای گروهی که هنوز نیومده بودن ♾

▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️

هممون میدونیم هر بازی در کناره نقاط قوت
یک سِری نقاط ضعف هم داره که ما تو صحبتی که پایان بازی داشتیم باهاشون درمیون گذاشتیم ⚠️
که خوب باید اینجاهم بگم
سناریو معما ها و فضا و چیدمان انقدر بهم نزدیک بود و مارو
تو جو بازی قرار میداد که ما هر لحظه منتظر بودیم بگن شمام گروگان گرفته شدین منتظر باشین که گروه بعدی بیا نجاتتون بده????
یعنی باید توصیعه کنم بعد از بازی حتما پیش تراپیست برین تا بتونین از جو بازی خارج بشین
چون من تو خونه ام منتظر جیمز بودم ??

?️?️?️?️?️?️?️?️
همه جا تو همه چیز
تو هر شغل و زمینه ایی
هم خوب هست و هم بد
اما این ماییم که تَرجیح میدیم
خوب و ببینیم یا بَد !!
به جای کوبیدن و هِیت دادن
و بروز افکار منفی مثبت بکارید تا مثبت برداشت کنین ??
〰️▫️〰️▫️〰️▫️〰️▫️〰️▫️

سِپاس برای وقتی که گذاشتین برای ما تا بتونیم بین این همه مشکلات
برای یک ساعت همه چیزو فراموش کنیم ?
بعد از شغل تو معدن
سخت ترین شغل اینکه
اِسکیپ روم داشته باشی ??

اشالله همین جمع لَب ۱۳???

خیدافِص???

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

sahel

05 آبان 1399

من با گروهمون دقیقا پنجاهمین اتاق فراری بود که می رفتیم?????
به هیچ عنوان هم بدون تحقیق اتاق فرار نمیرم?????
حتما نقد های مختلف رو میبینم ، مخصوصا نقد همین سایت ?که قطعا خیلی روی تصمیمات ما تاثیر داره.??
به جز این نقد های اینستا هم میخونم?? مخصوصا پیج هایی که جدید نقد کردن چون شرایط فعلی اون اتاق رو به تصویر میکشن.??
خب قطعا هر اتاقی نقاط مثبت و منفی داره??? ولی
این ولی رو باید برای همه توضیح بدم????
خب بریم سراغ نقاط مثبت????????
احترام احترام احترام???
چیزی که واقعا نظر مارو جلب کرد ، ابتدای بازی خب باید خیلی خشک و بدون شوخی برگزار بشه ولی انتهای بازی...????
وای وای وای
یعنی بازی رو هیچ کاری هم نداشته باشیم انقدر احترام دیدیم که واقعا شیفته گیم مستر و مدیر مجموعشون شدیم،???? یه جورایی رفیق شدیم با هم و کلی آخر بازی گفتیم و خندیدیم، ☺??
در مورد منطق بازیشون پرسیدیم و اونقدر با حوصله جواب دادن که حد نداشت. لذت بردیم،??? و الان افتخار میکنیم که باهاتون آشنا شدیم.
هرچی بگم کم گفتم
?????

خب حالا مهمترین بخش که سناریو هست، سناریوووو? بیییییینظظظظییییر براتون توضیح داده میشه و با صبر و حوصله توضیح داده میشه.
?????
معماها روون و خوب??، یه جوری نیست که حس خنگ بودن بهت دست بده، با کمی فکر و منطق و تمرکز حل میشه،?? البته بماند که نمیزارن تمرکز کنین????
معماهاشون خیلی خوب بود و همون طور که تو نقدشون اومده محشر بود.???
اما دکور
دکور هم مرتبط با سناریو و دو اتاق واقعا عالی بود، یکی از اتاق ها هم که قشششششنگ ترسسسسس????? همه چی و همه جاش ترس... ?????????

اکتور هاشون از جون مایه میزاشتن، معلوم بود عاشق کارشون هستن،??? جوری بودن که واقعا تو فضا قرار میدادنت???، یکی از اکتور ها ناخواسته باهاش برخورد داشتیم که آخرش گیم مستر بازی از ما عذر خواهی کرد ?در صورتی که ما برخورد داشتیم، آخه آدم اینقدر گل؟؟؟؟ ????

بهداشت... ?????به ما گفتن صبر کنید داریم ضد عفونی میکنیم، واقعیتش اول باورمان نشد ولی وقتی رفتیم بالا زمین هنوز خیس بود و قفل ها هم همینطور، وسایل همه تمیز، خیلی خوب بود، واقعا لذت بردیم از این همه تمیزی.
??????

موزیک ها مرتبط با اتاق ها، هر اتاق موزیک خودشو داشت و بازی با نورشون بینظیر بود.?????
حتی تو اون همه نور پردازی و بازی با نور ، با نور هینت هم میدادن.
هینت دهی هم که واقعا خوب بود و میبردت تو جو بازی.???
در کل یه بازی عالی رو انجام دادیم ، نمیگم بهترین چون خیلی اسکیپ خوب تو تهران هست الان ولی یکی از بهترین هاست قطعا?????

خب در مورد نقاظ ضعف بگم،????????? اگر یادتون باشه بالا گفتم میخوام نقاط مثبت و منفی رو بگم ولی...????
اون ولی رو الان توضیح میدم که
ولی این اتاق فرار نقاط منفی ندااااشتتتتت ????

ممنونیم از مجموعه بارکد و گیم مسترای عالیشون که معلومه عشق به کارشون دارن و واقعا هر سانس رو مجزا میدونن و هرچی انرژی دارن روش میزارن
شماها بهترینید، و قطعا ناقوس رو رزرو میکنیم و حتما با یه بازی عالی دیگه طرفیم، خسته نباشید رفقا.
?????????
به امید موفقییییت های بیشتر تیمتون
??????????

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (8 از 10 ) 8 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (7 از 10 ) 7 از 10
برخورد پرسنل (6 از 10 ) 6 از 10

سیمین کریم زاده

03 آبان 1399

سلام
اين حجم از دروغ و غلط بودن تا بخال يك جا ديده نشده با اطمينان و قدرت تمام ميتونم بگم ٩٠درصد اين نظرات دروغه همه دوست و اشنا هستن
بقدري با ما رفتار زشتي شد كه حد نداره رفتار گيم مستر خيلي زننده بود واقعا متاسفم كه اينارو ميگم
??????????
اتاقهاااا اصلا تهويه نداشت
بوي عرق و سيگار امون آدم رو مي بريد
همه چي رديف رديف پشت هم بود موقع خروج لامپ ها يكي در ميون سوخته بود
گيم مستر فقط انگار منتظر بود پول سانس رو بگيره و مارو خارج كنه به آدم حس توهين و بي ارزشي دست ميداد.
خواهشا اينحوري مردم رو اذيت نكنين حداقل كاش ٤ تا ازين نظرات كه اومده در موردشون درست بود.

بقدري مارو معطل كردن درب ورود كه حد نداره يه مايع گذاشته بودن اونجا اسمش مثلا الكل بود ريختم رو دستم از مايع متوجه شدم حجم بيسترش آب هست بقدري باهامون بد رفتار كرد اون آقا قد بلنده كه...
هركي بره خودش ميفهمه كه من دقيقا چي ميگم
همه چي نمايشي بود كاملاً
اما در كل بازي بدي نبود و دوتا از معماهاش خوب بود دكور يكي از اتاق هاش خوب بود بيشتر به درد اتاق اولي ها ميخوره اين بازي همونجور كه مكات منفي رو گفتم مثبت هارو هم ميگم.
واي
واي
واي
واي
واي
اون سر دنيااااااااااا سمت شهر فرش هست لوكيشن بازي كه اصلا ارزش رفتن نداره
بزاريد واسه اخر هفته كه تايم ازاد داريد بريد بعدشم بزيد شهر فرش خريد كنين?
چيزي كه خيلي تو ذوقم زد اين بود كه ما دير رسيديم و پرسيدم از تايممون كم ميكنين گفتن نه اما در كمال ناباوري ??????????????تايم مارو كم كردن و اتاق آخر هي هينت ميدادن زودتر بيايم بيرون كه لذت حل معمارو ازمون گرفت.
اما بوي عرق تن و سيگار بسيار آزار دهنده بود حتي همونجام گفتم بهشون كه لطفا فكري به حال تهويه بكنين،(داخل دوتا از اتاق ها اگر اشتباه نكنم تهويه بود اما جا كوچيك بود ناكافب)گفتن كل اين ديوار پنجره است اما آخه پنجره ايي كه بسته شده و روشو پوشوندن اسمش پنجره نيست كه و متاسفانه خبري از عود نبود?خيلي ناراضي ام
گول اين نظرات رو خورديم رفتيم و مي تونستيم با اين مبلغ تجربه هاي خيلي بهتري كسب كنيم
اميدوارم كه نظرات در مورد اتاق هاي بعدي هم به همين شدت و حدت دروغين نباشه???
اميدوارم كه تجربه ناقوس تجريه تلخ خانواده مرموزو بشوره و ببره و برامون خاطره خوبي بسازه
چون ما و گروهمون خيلي خيلي اتاق فرار بازيم و تفريح بيشتر اين روزهاموو همين اتاق فراره و پيشرفت مجموعه ها مسلماً تجربه بهتري بهمون ميده و حس رضايت بهتري
اما خواهش ميكنم توي نظافت و سبك برخورد با مشتري،
فضا بندي و معماها بيشتر به گيمر اهميت بديد تا خودتون.?
موفق و موئد باشيد

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

الهه اقبالي

05 آبان 1399

اتاق فراریعنی این، اسکیپ روم های جدید عالی هستن ولی خانواده مرموز با اینکه یکسال از بازشون میگذره ولی وقتی رفتیم کلی حال کردیم.
خففففففن و کار درست
یه جوری کار درست که همه چشیون میشه نمره ده داد
صد از ده البته
?
اولش وسط حرفای آقا جواد پریدم، یعنی اشتباااااه کردم?????
تا آخر بازی داستان داشتم من ????
اولش شوخی نکنین به نفعتونه، به درد من دچار میشین خلاصه ????
از من گفتن بود
چهارتا رفیق باحال پیدا کردم که اول از همه از این خوشحالم.????
ما از ورامین رفتیم این بازیو و الان که دارم مینویسم براشون چهار باره رفدم ????????
دیگه رفیق شدیم ولی نمیدونم چرا هربار میرم بیشتر میترسم ازشون ???????
اصلا یه جورین اینا.??????
معما و دکور که عالی بود،???? منی که اسکیپ اولی حساب میشم خیلی حال کردم باهاش
البته الان دیگه اسکیپ هشتمیم حساب میشم
????
چهار بار خانواده مرموز
من عمرا بازی دیگه ای نمیرم انقدر اینا خوبن
الانم با تمام بچه ها نشستیم هرکسی یه خوبی میگه از بازی منم مینویسم
آها?????
ما تخریب هم داشتیم اینم بگم، فکر کنم بعد ما گفتن باید چند روز تعطیل کنن???
آقا نکنین این کارو ما بازم میخوایم بیایم
????
آخر بازی هم انقدر مارو اذیت کردن که نگوووووووووووو ???
راضیم ازتون به خدا
حلالتون باشه????
البته این جملرو هزار بار به خودشونم گفتیم??
فقط قسمت ماسکش بده که کلا از اول تا آخر بازی به ما گفتن ماسک ماسک??
باهاش آهنگ ساختیم عمو جواد
ماسک ماسک
?????
برای هر شب گفتن یه سانس رو برای ما میزارن
????
خلاصه که حتما این بازیو ادامه میدیم و حتما بازم میریم.
چون واقعا انرژی ما تخلیه شد و کلی خندیدیم
هم میترسیدیم هم می خندیدیم
این سایت هم به ما معرفی کردن
که کلی اتاق فرار توشه، فقط نمیدونیم از کجاااااا شروع کنیم، البته به ما گفتن همش عالیه...
خلاصه یکی یکی همشوووووووو میریم
شایدم یه روز به عشق شما اتاق فرار زدیم البته کلی کمک میخوایما????
دلمون نمیاد برییییم ناقوس چون فکر میکنیم تموم شده همه اتاقا ????????
چقدر فکر کردین آخه شما
دمتون گرمه خدایی
برای فردا سانس دارین ؟؟؟؟؟
?????????
ایشالله اولین اتاق ورامین و زدیم میاین و انتقام میگیریم ازتون
?
مخصوصا عمو جواد???
دوستتون درد نکنه
بهترین تفریحی که تازه پیداش کردیم شمایین
حتما حتما حتما ادامه میدیم
?????????????????????????????????????

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

آبتین

05 آبان 1399

در مورد همه مسائل میخوام بنویسم بذارید چون می خوام نظر مفصلی بدم اول بگم که " ?
از بین این چند تا اسکیپ رومی که رفتم، با اختلاف جزو بهترین ها بود.??????????
وای وای وای وای وای واقعا که حرف نداشت ??????
دکور که اصن هیچ بینظیر عالی ??????و بسیار فکر شده??? . معما ها کاملا منطقی و جذاب و قابل حل و در عین جذابیت متناسب با هر اتاق.☺☺☺☺☺☺
رفتار پرسنل حرف نداشت.???? آخه پرسنل یه بازی انقدر خوب و مودب و باحال ؟????مگه داریم یعنی به خاطر این یه موردم که شده آدم مجبور میشه بیاد باز ? حتما بازم امتحان خواهم کرد ،????? بازی بعدیتونم میام حتما. ناقوس حتما دیگه قراره بمیریم????????
واقعا یه مجموعه ی کاملی رو بهتون ارائه می کنن??????????.به جا می ترسی ،???? به جا میخندی به جا معما تشویق میکنیشون واقعا ??✌✌??????? یعنی واقعا اگر دنبال یه اسکیپ روم کامل هستید بهتون پیشنهاد می کنم که برید ♥️♥️♥️?????? تنها هم شده برید می ارزه
از لحاظ توضیح سناریو عالی بود، ???و اینکه کلی چیز جدید یاد گرفتیم،??کلی چیز جدید در مورد بعضی بیماری های مختلف که همه چیز بر اساس همون دکور و معما چیده بودن تا به حال اینطوری به یه سری مسائل فکر نکرده بودم?????? ولی با توضیحاتی که داده شد اول بازی کاملا به دکور و فضاسازی اتاق ها پی بردم،???? این خیلی خوبه که بدونیم وارد چه اتاقی میشیم و قراره با چی مواجه بشیم چون واقعا سینا بود، ??????تا اینکه کلا سناریو به دکور و فضاسازی و معماها هیچ ربطی نداشته باشه??????، هینت دهی هم خوب بود،مثل بعضی از بازی ها خارج نبود و تو همان فضای بازی هینت میدادن معلوم بود بازی رو با دقت دارن میبینن و هر لحظه مارو زیر نظر دارن،??????چون با نور قشنگ با ما در ارتباط بودن ????کوچیک ترین حرکت ما تو اتاق زیر نظر بود و کاملا لذت بخش بود و دلهره عجیبی بهم داد???، دلهره نگوووووووووووووووووووووووووووو ترس به موقع و کاملا قابل درک منطقی ، پخ کردن و ...???? که بهتره نگم نداشت که این خیلی خوبه?، به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما این اتاق رو تجربه کنن و ???بدونین که علاوه بر لذت بردن از این اسکیپ کلی انرژس هم میگیرین .??????
ممنونم بچه های عشق بارکد?????????????????????????????????????

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

دکتر ارنست

30 مهر 1399

سلام به رفقای گل از مجموعه بارکد که پیش از اینکه بخوام نظرمو در موردشون بگم باید از رفتار حرفه ای شون گفت.
ما پنج دقیقه دیر رسیدیم، خب اولش خیلی برخورد خشکی داشت گیم مستر بازی که فکر میکنم همه دیدنش ?
حالا توضیح میدم این رفتار خشک برای چی بود
سوال کردیم از ما زمان کم میکنید،؟ با همون لحن خشک جواب داد، بله
گفتیم باشه دیگه، شروع شد ، سناریو گفته شد و بازی استارت شد، هممون رفته بودیم کامل تو سناریو، و یواش یواش پی بردیم این خشکی اول اتفاق جالبی باشه که از قصد هم اتفاق افتاده.
برم سر بازیشون و چیزایی که دیدیم
دکور با اینکه یکسال پیش زده شده بود و این همه گیمر رو تا الان به خودش دیده بود ولی کاملا سالم و مثل یه بازی بود که تازه افتتاح شده، همه اتاقا تمیز و خوب، و مهم تر از همه خوش بو، فکر میکنم بارکدی ها خیلی عود دوست دارن?
بگذریم، معماها روون و تو سبک خودش خیییلییی جالب بود و کلی از حل کردنشون لذت بردیم
در مورد دکور چند چیز جالب دیدیم که تا به حال ندیده بودیم،
ترس
نگم
نگم
نگم
بهتره بگم دلهره
عالی بودن ، یعنی من همین الان هم که دارم براشون نظر میزارم هنوز بهش فکر میکنم دلهره و استرس میگیرم?
آخر بازی هم کاملا مشخص بود برای ما و فهمیدیم ته داستان به کجا ختم شد
خلاصه اینکه یه اسکیپ روم رفتیم با تمام مشخصه های اتاق فرار
دوستانمون نظافت و بهداشت رو هم رعایت کرده بودن که خودشون گفتن برای سلامتی خودشون و ما ارزش قائلن
آخر بازی دوست نداشتیم تموم بشه و با خودمون میگفتیم کاش دیر نمیرسیدیم
نکته قشنگ داستان اینجاس که ته بازی فهمیدیم هفتاد دقیقه تو بازی بودیم و با برخورد عااااااااالی گیم مستر مواجه شدیم.
من خیلی تنها بودم تو گروه و همه جا منو مینداختن جلو، برای همین بهم تو گروه میگن ارنست، ?
فکر کنم بچه‌های بارکد دیگه کامل فهمیدن من کی هستم
آخر بازی با روی خوش مارو بدرقه کردن و کلیییی لذت بردیم
روی خوش و برخورد خوبتون رو همه جا میگیم چون با ادب ترین هستین
به زودی ناقوس رو بیایم و کلی باز لذت ببریم
وظیفه خودم دونستم که نظرمو کامل بگم و هرچی هم از شما گفته بشه کمه
ممنون از گروه حرفه ای بارکد

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

کامیار

13 شهریور 1399

سلام، به نظرم یکی از بهترین (شایدم بهترین) اتاق فرار تهران بود این بازی

نقاط قوت:

- استفاده از فضاهای کاملا حساب شده و استفاده از ترس روانشناسی (Psychological horror)، کاری که سری بازی سایلنت هیل انجام داده بود، در اون حد قوی نبود ولی برای یه اتاق فرار اونم تو ایران کاملا قابل قبول و قوی کار کرده بودن که نقطه فوق العاده جذاب بازیشون بود برا من ???
- دکور خیلی قوی که یکی دوتا از اتاقا شمارو وادار میکنه به احترامشون کلاه از سر بردارین ???
- معما های جذاب و منطقی، برای من خیلی مهمه که برای سخت تر کردنه معمایی گمراه نمیشدیم (مثله بیشتر اتاق فرارا)، برعکس کاملا سرنخ ها جلو چشمون بودن و فقط باید درک میکردیمشون تا بتونیم حلشون کنیم (بخاطر اسپویل نمیتونم مثال بزنم) ????
- اولین اتاق فراری که نوع هینت دهیش با بیسیم بود و ما مشکلی باهاش نداشتیم، نور هم یکی دیگه از راه های هینت بود که خیلی استاندارد کرده بود این بازیرو ???
- سناریو خوب بود و به دکور و اتفاقات و همه چی منطق میبخشید ?
- ترس بازی شمارو ول نمیکنه تو کل بازی همراهتونه، تنوع ترسوندن هم با دکور و اتمسفر و ترس روانشناسیشون ارتباط داره که همین تنوع، کاری میکنه احتمالا حداقل یجاییشو خوب بترسین ???
- گریم، لباس، نقاب و کلا طراحی لباس اکتور ها شاید عالی نبود ولی کاملا قابل قبول و باورپذیر بود ?
- رفتار پرسنل هم نگم که در عین صمیمیت، شخصیت پخته ای هم داشتن و دیگه هرچی از خوب بودنشون بگم کم گفتم ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦

نقاط ضعف:

- ندارد

با تشکر از مجموعه خوب بارکد، از الآن منتظر اتاق بعدیشون هستم که ادامه همین اتاق هست، برای من تا به اینجا (۱۲ مین اتاقمون بود) بهترین و حرفه ای ترین بودن، خیلی خوشحالم بعد ازین که از اتاق اومدیم بیرون گفتن رکورد بازی رو زدیم ??، حس خیلی لذت بخشی داشت جدا از لذت زیادی که از خود بازی بردیم

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (9 از 10 ) 9 از 10
طراحی دکور (9 از 10 ) 9 از 10
فضاسازی (9 از 10 ) 9 از 10
طراحی معما (9 از 10 ) 9 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

Mahyar Mohammadi

29 آبان 1399

یه پیشنهاد دارم واسه دوستدارانِ اتاق فرار !
به نظرم به کامنت ها توجه نکنید به هیچوقت و خودتون برید و بازی هارو تجربه کنید و اینو بدونید همه بازیا واسش زحمت کشیده شده ، حالا کم و زیاد بسته به سلیقه مشتری فرق میکنه ! اینو گفتم که برسم به بازی فوق العاده خانواده مرموز ! کامنت های بد و عجیبی واسه این بازی نوشته شده که به نظرم قصد تخریب داشتن و واقعیت نداشت ! واسه اینه که میگم به کامنت ها توجه نمکنید ! بچه های بارکد واقعا خلاق و حرفه ای بودن ، در ابتدای بازی بعد از صحبت های هاست‌ شگفت زده میشید ! بازی دکور‌ مناسب و با ربطی داره ! انصافا جذاب بود و متنوع ! معماها متنوع و با درجه سختی های مختلف ! سناریو کشش داشت تا آخر بازی و قابل قبول بود! و مهمترین چیز اینه که دکور و سناریو و افکت های ترس همه باربط و تو مسیر بازی بود ! واقعا لوس بازی نبود ! بازی کاملا سرگرم کننده بود و با چاشنیِ مناسبی از ترسِ منطقی و جذاب همراه بود . گیم مستر حرفه ای و مسلط بود و همه ی قفل ها و دکور‌ سالم و متنوع بودن ، در کل شب خوبی رو‌ واسه ما رقم زدن مخصوصا بعد بازی !!! در آخر ، من و هم تیمی‌هام این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنیم و قطعا خانواده مرموز تو لیست ۱۰ تا اتاق فرار برتر تهران رتبه مناسبی داره . به زودی میریم اتاق فرار ناقوس که در ادامه ی داستان خانواده مرموزه و حتما تجربه اونم باهاتون به اشتراک میذارم ! بازم مرسی از بارکد و t4f

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (8 از 10 ) 8 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

علی

22 خرداد 1399

من تا حالا 15 تا از بهترین اتاق فرار های تهران رو رفتم و همیشه نظرات مربوط به هر اتاق رو قبل از بازی نگاه میکنم ولی این تنها اتاقی بود که بدون مطالعه نظرات و با عشق و علاقه رفتم و میدونستم که قراره یک تجربه عالی و لذت بخش رو داشته باشم ممنونم از گروه های breakingout - scaryescape - panicator - finalescape و خیلی از همکاران و بازیکن های حرفه ای دیگه که همشون اولین اتاقی که پیشنهاد میکردن بریم اتاق فرار خانواده مرموز بود همه چیز عالی بود و بعد از تغییراتی که دادن عالی تر شده و روی تک تک معماها و نحوه حل معماها و نحوه دکوراسیون و ارتباطش با معماها و سناریو باهم کلی فکر شده و فضای بزرگ و مناسب که از نظر من خیلی مهمه و تهویه مناسب که این نیز مهمتره مخصوصا در جاهای تنگ یا تونل وقتی نفرات زیاد باشه خیلی تأثیر میذاره و همچنین موزیک هر اتاق که واقعا ترس و دلهره رو بوجود میاره ولی در اخر شما بالبخند و خوشحال بازیو تموم میکنید و این همون چیزیه که بازیکن در اخر بدنبالشه و خیلی خیلی ممنونم از گروه بی نظیر barcodeescape که این خاطره قشنگ رو برای ما بوجود آوردن

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (0 از 10 ) 0 از 10
طراحی دکور (0 از 10 ) 0 از 10
فضاسازی (0 از 10 ) 0 از 10
طراحی معما (0 از 10 ) 0 از 10
سرگرمی (0 از 10 ) 0 از 10
برخورد پرسنل (0 از 10 ) 0 از 10

محمد درويشوند

30 بهمن 1399

سلام عرض ادب و احترام
چندتا نكته ميخوام بگم به دوستان قسط بي احترامي هم ندارم
نكته ي اول اينكه به من براي مثال ٥ هزار تومن پول بدن بگن برو تو فلان سايت اين نظرو بزار ميرم ميزارم (براي مثال )
٨٠٠ تا كامنت مثبت خورده ( تو صفحه ي ٣١ كامنت ها معلومه كه همش فيكه ) ٨٠٠ تا ٥ هزار تومن ميشه ٤ ميليون يعني اين مجموعه ٤ ميليون خرج كرده كامنت فيك زده كه براش خيلييييييييي صرفيده
از بازي براتون بگم كه نه سناريو قشنگ بود نه معماااا اخه مگه ميشه معما انقدر چرت باشه
چون ما تو گروه مون اسكيپ اول داشتيم چقدر هم براشون تعريف كرده بوديم ابرومون رفت اخرش گفتن تموم شد همين بود 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
٣٥٠ هزار تومن خرج شد دوتا ماشين بوديم دوتامون دوبار جريمه شديم نفري ٤٠٠ كاري با اينا ندارم اگر حال ميداد ميگفتم فدا سرمون ولي فقط خودمونو اسگل كرديم
از رفتارشون براتون بگم
اول اقايي كه قدت خيلي بلنده ادب داشته باش دو نفرو ضايع نكن دادو بيداد نكن كه ساكت بشن
اقا من همه رو صفر زدم اگر دوست داشتيد بريد و ببيند خودتون ..

پاسخ مجموعه:
شما چقدر ارزونی که با ۵ هزار تومن... ای کاش متوجه بودید که ابتدای بازی بایستی جدی برخورد کرد نه خنده و شوخی و اینکه اگر هم جریمه ای بود هر خودرو هر شب یکبار جریمه میشه نه دوبار، در هر صورت ای کاش بعد از سانس این مسائل رو عنوان میکردید.

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

0910***302

11 بهمن 1399

ابتدابگم اینوجهت اطلاع اون چندنفری که نظرمنفی داده بودن بابت این بازی که حرفاشون کاملااشتباه بود.یکی ازبهترین اتاق فرارایی که رفتیم خانواده مرموزبودحتما بهتون پیشنهادمیکنم برین وامتحانش کنین واصلابه نظرات منفی اون افرادم هیچ دقتی نکنین چون کاملااشتباه بودوفقط برای تخریب یه بازی عالی فکرکنم این برنامه ریزی هارومیکنن ونظرات اشتباه میدن من خودم ازاون افرادی بودم که باتظرات بازی ها اوناروانتخاب میکردم ولی الان میگم تاامتحان نکنین متوجه نمیشین.جوری که یکی ازماهاازترس حالش بدشد.همه چی عالی برخوردپرسنل کاملابااحترام بوداصلاوابدابااین که تایم آخرم بودیم ازشون بی احترامی ندیدیم.ترس توبازی خیلی بود کاراکتراشون واقعاکارشونوعالی اجراکردن.ماتوهمه اتاق هاترسیدیم دکوراتاقاخوب بود.معماهاخوب بود.درکل خیلی عالی بودماخیلی لذت بردیم.ممنون ازتیم عالی بارکدبابت این بازی خوبشون.موفق باشین

پاسخ مجموعه:
سپاس از شما عزیزان، وظیفمون رو انجام دادیم قطعا

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

نگارنوروزنيا

21 آذر 1399

واااااااای
نمیدونم چرا موزیک اول بازی پخش شد حس انصراف خاصی گرفتم?

نمیدونم بگم ای کاش انصراف میدادم یا خوشحال باشم از اینکه بازیو تموم کردم

اصلا ای کاش میشد اکت هااااااای اتاق دوم توضیح می‌داد که اسپویل نشه
یا مثلا دکورو میشد توصیف کرد
نمیدونمممم چجوری بگم واقعا

بعد از اینکه حسابی ترسیدیم رفتیم اتاق بعدی یه دکور خیلی جالب داشت و اینکه معماهای بسیار خاصی داشت که اونام نمیشه گفت

اتاق بعدیش به جرعت خاص ترین اتاقی بود که رفتم یه اتفاقاتی افتاد که واقعا جالب بود

و در نهایت چیزی که فابیاشو داشتم دیدم که یه راهرو ترسناک بود

اکت ها:
اکت ها بسیار ترسناک و به جا و هماهنگ با موزیک بود همه چی سر جای خودش بود
یه بازی کاملا پخته

خیلی ممنون واقعا پرسنل گرم و با ادب که اول بازی بسیار جدی
و در نهایت خیلی خون گرم بودن

آخرشم که خیلی خندیدیم?


دم تیم بارکد گرم مرسی واقعا

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

mahdiye ?

26 خرداد 1399

بذارید چون می خوام نظر مفصلی بدم اول بگم که " تو خودت نمره ی بیستی " ??
از بین این چند تا اسکیپ رومی که رفتم، با اختلاف جزو بهترین ها بود.
وای واقعا که حرف نداشت !
دکور که اصن هیچ ! عالی و بسیار فکر شده . معما ها کاملا منطقی و جذاب و قابل حل و در عین جذابیت متناسب با هر اتاق..
رفتار پرسنل حرف نداشت! آخه پرسنل یه بازی انقدر خوب و مودب و باحال ؟ ینی به خاطر این یه موردم که شده آدم مجبور میشه بیاد باز ? حتما بازم امتحان خواهم کرد ، بازی بعدیتونم میام حتما.
واقعا یه مجموعه ی کاملی رو بهتون ارائه می کنن... به جا می ترسی ، به جا کیف می کنی ، به جا معما حل می کنی ?? ینی واقعا اگر دنبال یه اسکیپ روم کامل هستید بهتون پیشنهاد می کنم که برید ♥️♥️♥️ تنهاعم شده برید می ارزه ?
دستتون درد نکنه زحمت کشیدید ?
خسته نباشید
خدا قوت
منتظر کارای بعدی بارکد اسکیپ هستیم ???

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

یگانه

16 دی 1398

از لحاظ توضیح سناریو عالی بود، و اینکه کلی چیز جدید یاد گرفتیم، تا به حال اینطوری به یه سری مسائل فکر نکرده بودم ولی با توضیحاتی که داده شد اول بازی کاملا به دکور و فضاسازی اتاق ها پی بردم، این خیلی خوبه که بدونیم وارد چه اتاقی میشیم و قراره با چی مواجه بشیم، تا اینکه کلا سناریو به دکور و فضاسازی و معماها هیچ ربطی نداشته باشه، هینت دهی هم خوب بود، معلوم بود بازی رو با دقت دارن میبینن و هر لحظه مارو زیر نظر دارن، کوچیک ترین حرکت ما تو اتاق زیر نظر بود و کاملا لذت بخش بود و دلهره عجیبی بهم داد، ترس به موقع و کاملا قابل درک، پخ کردن و ... که بهتره نگم نداشت که این خیلی خوبه، به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما این اتاق رو تجربه کنن و بدونین که علاوه بر لذت بردن از بازی کلی هم علمتون بالا میره.
ممنونم بچه های پر انرژی بارکد.
?

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

موسی

19 دی 1398

من اتاق فرار زیاد رفتم چه ترسناک چه معمایی ولی این با اختلاف از همشون بهتر بود هم دکور بازی ربط داشت به سناریو هم سناریو خیلی خوب بود معماها غیر معقول نبود قشنگ میشد فهمید که هم برای دکور و لوکیشن بازیشون کلی وقط گذاشتن هم برای معماهاشون تو بعضی از اتاق فرارها نمیدونی معمایی که داری حل میکنی برای کدوم قفل هست ولی این اتاق فرار میتونستی کاملا بفهمی هر مرحله برای کدوم قفله و هر معما به کدوم مرحله اختصاص داره ، برخوردشون خیلی خوب بود خیلی هم با حوصله بودن ما تونستیم تو ۱ ساعت بیایم بیرون ولی چیزی که من متوجه شدم از حرفاشون تایم بازی براشون مهم نیست و تا وقتی بیرون نیاید شمارو از بازی بیرون نمیارن وایمیسن تا تموم شه و معماهارو حل کنید ، هینت هاشونم به جا و به موقع بود و مشخص بود بازیو زیر نظر دارن و حواسشون هست

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

رامین

14 مرداد 1399

این نظر شامل اسپویل است می‌خوام ببینم!
سلام دوستان ما یه چله راه انداختیم و داریم شبی یدونه اسکیپ رو میریم ، این سناریو واقعا جذاب بود ، هم داستان ، و طراحی دکور هم اکتور ، تقریبا از وسط های بازی یادمون رفته بود که باید خارج بشیم خیلی درگیر جذابیت های بازی شدیم
برخورد پرسنل عالی عالی بود ، براتون احترام بسیار قائل بود صبورانه سوالت رو گوش میکرد و پاسخ میداد ، حرفتو مثل جاهای دیگه عوض نمیکرد ، هدف نداشتند که زودتر بازی کنید و برید
هم باهاشون حال کردیم و اونا واسه همین بعد از سناریو کلی هم حرف زدیم
ما میدانیم با اینکه گفتن به ما که اشتباه میکنید ، که یکی از اکتورها به جای اکتور اصلی بازی میکنه ولی اون نیست و خودشو نشون نداد برای لو نرفتن ، که این برام بسیار جذاب بود
عالی حتما برید ، مخصوصا اینکه ماه دیگه گفت که سناریو جدید هم داره اضافه میکنه

امتیازات ثبت شده

پیش درآمد (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی دکور (10 از 10 ) 10 از 10
فضاسازی (10 از 10 ) 10 از 10
طراحی معما (10 از 10 ) 10 از 10
سرگرمی (10 از 10 ) 10 از 10
برخورد پرسنل (10 از 10 ) 10 از 10

فاطمه

22 دی 1398

خیلی خوب بود
من از اتاق ها خیلی خوشم اومد، اینکه اول بازی تاکید شد به سناریو توجه کنیم مشخص میکرد که بازی خوبی رو قراره تجربه کنیم که به سناریو قطعا ربط داره که داشت و معلوم بود با فکر و منطق و علم این اتاق ها طراحی شده و الکی و سرسری سناریو نوشته نشده.
مورد بعدی رفتار پرسنل بود که به جرات میگم یکی از بهترین ها بودن و خیلی وقت گذاشتن، و براشون مهم بود که ما ارتباط بین سناریو و اتاق ها رو درک کرده باشیم.
بچه هایی که تو این زمینه دارن کار میکنن خیلی زحمت کشیدن، از همشون و بچه های خانواده مرموز هم تشکر میکنم بابت همه زحمتهایی که میکشن .